Хвалимося результатами!!!

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Heureuse, 11 Листопад 2010.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та ви що, результати дуже круті, крутезні!!!
    а я тут свої мінус 7 не скинула, а швидше нила і нила дівчатам, як то все тєжко)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А я хочу похвалитися,що я вже 6!!!днів не їм мучного і солодкого))Для мене це рекорд!Але знаєте і щось не дуже хочеться.Може за 2 тижні,які я собі запланувала такого режиму дотримуватись будуть результати,які я хочу побачити)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Вже 8-й день пішов моєї дієти,але я так бачу,що я трохи схудла,хоча цього мені не потрібно,бо роблю це з іншою ціллю))Що б ви порадили їсти корисного і ситного,щоб не втрачати вагу ?
     
  4. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Також так харчувалася два тижні, не знаю, що Ви їсте, але я перший тиждень харчувалася виключно овочами, рибою, яйцями, твердим сиром, 2 тиждень додала фрукти, вірніше ягоди, зараз на два дні зробила перерву( дуже захотілося борщу з житнім хлібом з тмином),- моя шкіра відразу відреагувала, ну і взагалі, було мені дуже зле- шлунок не хотів працювати, почувалaся так, ніби на мене мішок поклали 50 кілограмовий, ( ну і чому я так той хліб люблю:girl_cray:), вже 2 день- знову без хліба, цукру і крупів, молока також не вживаю, пробувала їсти йогурт- також погано пішов:girl_sad:. Біо-кефір ще п"ю, але тільки в спеку.
    На вагу не стаю, але зникла припухлість, страшна втома, почервоніння на шкірі.
    Єдине чим "грішу", це - чорний 85% шоколад, але тільки 2 дольки в день( це 3 грами цукру).
    Минулого року сиділа місяць на такому харчуванні, ще їла горіхи, десь 30-40 грам в день( вони калорійні), сир твердий також не дає так стрімко скидати вагу і містить кальцій. Скинула 5 кілограм, потім повернулася до звичного харчування- далі їх набрала.
    І хоч таке харчування має високий процент жирів, але раніше, коли їла мінімум жирів гарненько поправлялася і заробила собі каміння в жовчному, а зараз при всьому жирному харчуванні, мій жовчний навпаки набагато менше мене турбує. Хоч і суперечить медичним теоріям про харчування при проблемах з жовчним. Повторювати мій досвід не рекомендую, краще радитися з лікарем. Все роблю на свій ризик:).

    Ще напишу- я не їм макаронів і рису також- а хочеться.
    То я для себе знайшла альтернативу- макарони і рис з шіратакі. Вперше взнала про них при дієті Дюкана.
    Вони взагалі не містять калорій, вірніше містять, але ті речовини не перетравлюються людським організмом.
    Не знаю на скільки вони здорові, але інформація про них тільки позитивна. Поглинають шлаки і т.д.
    На смак- якщо з соусом, то можна на хвилинку забути, що це не справжні рис і макарони, а тільки " підробка".
     
    Останнє редагування: 21 Серпень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я їм все крім хлібобулочних виробів і все,що містить муку пшеничну(хоча так обожнюю свіженький хлібчик з скоринкою ням ням:girl_haha:).А з солодкого не їм всього крім варення(інколи,бо не можу повністю виключити його:girl_dance:)так як це мій перший раз ,що я так довго терплю і не зриваюсь.Але мушу спробувати хоча би 2 тижні,і подивлюсь чи буде результат на лице,як то кажуть(а то ті висипання вже дістали)Якщо не допоможе,то значить не в харчуванні справа і буду шукати дальше)
     
  6. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Ще зовсім недавно мріяла про вагу 59,9. Місяць тому я нарешті побачила цю цифру, а сьогодні зважилась - 58,7! Останній раз я так важила під час вагітності другою дитиною, майже 5 років тому, я дуже-дуже рада. Дуже хочу до першого травня важити 57,5 хоча б )) Загалом з 1 серпня 2015 року скинула 6, 300, з 65 кг, до 58,7. Хотіла раніше 51,5, а зараз поставила собі мету 53 кг.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А який у вас зріст?
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я вже й не мрію про такі цифри( ніколи не худнула спеціально - не можу взяти себе в руки.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
  9. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Мій зріст 162 кг, мені худнулося в цей раз дуже повільно і як на качелях, 3 кроки вперед два з половиною назад, потім вага стоїть, і так 8 міс. Якщо чесно я вже і сама не вірила, що колись воно зрушиться, бо за ці роки після народження 2 дитини я вже худла була кілька разів до 60 кг, але потім поправлялась. На жаль у цей раз мені посприяла хвороба, ерозивний гастрит, спочатку взагалі боялась їсти щось крім печених яблук і бананів. Але і зараз сижу на дієті, смажене, перчене, солене, квашене, мариноване, це все не можна. Я і раніше не дуже на то налягала, але зимою присідала на квашену капусту, дуже люблю огірки помідори мариновані. Залишились кашки, салатики, некислі фрукти, яйця, курятина, раціон дуже обмежився. Отак воно і похудалось. Крім того не їм дріжджової випічки, а якесь печиво чи млинець дуже рідко, бо мій організм не дуже сприймає пшеничний білок.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Нарешті і я в цю тему. Зазначу, що це був мій перший свідомий досвід худнення. Отже, 5 тижнів, -5кг (з 66 до 60,3 сьогодні на вагах, але округлимо до 61).
    Відмовилась від солодкого, лише вранці з десяток родзинок до каші давала, трішки зменшила порції, але зовсім трішки. Обмежила фрукти (але для розуміння уточню: тепер за раз з'їдаю не кіло винограду, а лише півкіло). Намагалася мати правильні вечері: білок і клітковина.
    Тепер головне результат закріпити. І ще зробити фото "після".
    Ще трошки спорту: прес і вправи для попи, але то було не регулярно і худлося навіть коли тиждень нічого не робила.

    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  11. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Сьогодні 59.2:girl_dance: За 3.5 тижня схудла на більш ніж 4 кг. Але це в мене "екватор", бо я хочу ще -4, і мати 55 кг, як в молодості:girl_crazy: Останній раз мала таку вагу, коли була студенткою. Якщо так піде, то скоро буде "еска", вже забула, що це таке.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 4
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Продовжую хвалитися: схудла далі до 58 ще за два місяці, а потім знову набрала до 60. Вага тримається вже рік без будь-яких зусиль з мого боку.
    Вага мене влаштовує. Але прес треба знову качати
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Отже, схудла на ще -3 кг, маю стабільно 56.2, останніх пару тижнів вага не змінюється:girl_yes2: Стабільність радує, розмір теж, досягла "ески", оновила гардероб. Входжу в усі свої студентські речі, замєчатєльно входжу і замєчатєльно виходжу:girl_crazy: Хочу ще менше хоча б на кілограм, але щось зависло на тих 56.2:girl_in_dreams:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а який у вас зріст?
     
  15. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    164:girl_yes2:
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    напишіть як вам то вдається :girl_crazy:
     
  17. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Одним з передноворічних планів було схуднення, тому я переглянула і від 1 січня кардинально змінила свій підхід до харчування, розписала сама собі режим, меню, і від того дня за 2,5 місяці жодного разу не зірвалась. Солодке виключила майже повністю Всі вироби з борошна повністю виключила, але лишались рисові хлібці і каші. Додала багато продуктів, які раніше ігнорувала, замінила солодкі йогурти білими "грецькими". Суттєво зменшила порції, в результаті бачу, що шлунок за цей час зменшився Одним словом, їсти стала значно менше, і сам зміст харчування змінила. Мені було важливо налагодити свою систему, яка мені підходить, і якої я буду дотримуватись не в порядку виключення як суворої дієти, а на постійній основі. Зараз до неї звикла, почуваюсь краще. Також стала значно активніша, цього року бігала і в сніг, і в мороз -15. Сподобалось:)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    І я вже маю чим похвалитися )))
    Від 1 лютого -7,7 кг.
    Тижневе зниження 0,8-0,9% від ваги.
    Бувають тижні, коли вага стоїть, бувають плюси. Це все вважаю нормальним процесом.

    Далі буде...
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Це ще не кінцевий результат, працюю далі...
    D4A32B60-EC89-4F1C-B991-4CE3BF0C4E76.jpeg
    174B7B39-A335-414E-85F5-AF90068ABF5D.jpeg
    B19296DA-1CB5-4360-B321-099916FE0A35.jpeg
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2018
    • Зе бест! Зе бест! x 11
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В планах було перетнути поділку 55, на сьогодні:
    E77970E1-8031-4A5E-974D-47CDE8FDA72B.jpeg
    Вага йде повільно, дуже повільно, по 1,5 кг в місяць, загалом стартувала 59-60 кг. Хочу ще, працюю далі...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 4