Худнемо разом за системою -60 (4)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не знаю, що робити, певно треба переходити на звіт по п'ятницях. Було вже 64.5 а в неділю знову щось пішло не так - і потім до середи не завжди зганяється. Так що третя середа 64.8. Щось морда лиця зранку набрякша, хоч солоного стараюсь уникати. Фізична активність є, порушення 1 - 2 рази в тиждень теж є. Списую на ПМС, якраз такий період. Але порушувати не треба, то й результат буде, я ж знаю... Ото ще завтра по шампусіку ( хоч 8 за капець яке свято не вважаю, але їду до свекруху, то треба уважити), і починаю знову бути чемна... От чому як обідав пр будні з сама - то наклала порцію, з'їла - і всьо. А як в неділю сімейний обід, та півкелишка вина - то планка падає і десь сама собою з'являється добавка... Треба з тим зав'язувати - розклала свою порцію собі красиво по тарілці - і розтягуй на весь обід! Головне, що і їсться то вже не від голоду, а тому що смачно і за компанію...
    Так що дуже попрошу і собі копняка!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Читаю я книгу Аніти. Вибачне за оффтоп в цій темі.
    І так мені пре та книга, мізки промиває. Розкладає все по полицях.
    Відмова від солодкого на 14 днів дала свої плоди. Я більш стала витривала до різної смакоти і легко можу відмовитись від торта в користь кураги і горіхів )))
    Так от Аніта радить зовсім відмовитись від спиртного. Бо де перший келих там і другий. А там і переїдання.
    Щодо твердих сирів, теж не зловживати, 30 грам в день можна. Бо реально це велике джерело жирів.
    Фрукти до 16 год.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А Ви книгу купляли? Чи є десь онлайн?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я не маю аж такої сили волі, я краще повільніше, але зі своїми "слабостями" не розстанусь. Тому і система мені особисто підійшла, що можу зранку дозволити. Я і так вважаю, що зробила багато, порівнюючи мій спосіб життя - їсти коли хочу, скільки влізе і шо попало. Тепер їм те все зранку, в обмеженій кількості, в обід і вечерю - практично ж здоровий спосіб життя. Міцне спиртне виключила зовсім ( чоловік каже, тепер немає компанії часом чарочку до вечері перехилити ггг). Пиво люблю сильно - цього літа пила може 3 - 4 рази, а колись могло бути кілька разів на тиждень. То тих півкелиха вина в неділю на обід не вважаю аж таким гріхом. Нехай потім 2 дні і сходить вода... Спортом ніколи не займалась, в школі і то була звільнена від фізкультури - а зараз вже 1.5 року ходжу з Леслі. Навіть не хочу починати якихось жорсткіших обмежень, бо мабуть буду відчувати себе обділеною і все одно зірвуся. Мусить бути зранку кава з цукеркою, хоч забий. Та й не бачу потреби. Такий собі "баланс" я знайшла, змогла схуднути на 12, то зможу на 3-4, хай і повільно. Я не маю таких твердих переконань і мабуть сили волі, як Аніта, чи інші персонажі, але то є і частиною їх професії. Я звичайна людина і хочу дозволяти собі маленькі слабкості , причому в такий спосіб, щоб себе за те не гризти. Саме тому я щаслива, що знайшла систему і мені вона підійшла фактично як спосіб життя.
    Система, звичайно не панацея і не істина в останній інстанції, з дечим я могла би і посперечатись. Але мені вона допомогла впорядкувати харчування, спосіб життя став більш здоровим, я - гарнішою і відповідно більш задоволеною життям.
    Для лінтюхів - саме воно.
    А для просунутих - то можна і жорсткіші методи. Я не просунута, я лінтюх :girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

     
    Останнє редагування: 8 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Весь світ проти мого схуднення. Однозначно. Вчора чоловік приніс коробку цукерок, таких, що я встояти не можу. Сьогодні в КК"хлопчик" роздавав квіти і цукерки. Давав або тюльпанчик або "зоряне сяйво". Подивився на мене:girl_in_dreams:, дав 3 зоряних сяйва:crazy:
    Оприходувала трохи коньяку з колою, кусок піци "маргарита", мааааленьке пиво, 2 бокала шампана. Завтра буде гірше. А в суботу мама обіцяла деруни і налисники з капустою.... Замкнутися в підвалі чи шо?:dntknw:
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я сама не дома зараз, у свекрухи. Шампана випили з нею пляшку. Ну а шо, не лишати ж - вивітриться нафік. Їла теж що було, правда контролювала кількість. На вечерю насмажила всім дерунів :girl_haha: (ага, у нас вже сьогодні вони))), а сама НЕ ЇЛА! І взагалі було вже пізно, то я залишилась без вечері зовсім, що теж є порушенням.
    Виходячи з вищенаведеного - не дома важко бути чемним, хіба везти свою їжу, але ж то образа буде... Сподіваюсь післязавтра повертатися додому і відповідно до режиму. Всім гарних вихідних, тримайтеся! По вихідних і святах завжди найважче.
    П.с. А цукерки їжте зранку! :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ги:crazy: які цекерки? Де були цукерки? :dntknw: Нема, нічо не бачила, то певно Ахіл вкрав :girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    І проти мого теж. То я така вся, тут підбивала всіх до схуднення. І що? Свята, а після свят, потім Єгипет зі всім "включено", морози!!? Під час яких хотілося не просто, їсти, а жерти! І чую, що мені капець, першу половину дня живу по книжці, а потім, підкрадається до мене, якийсь диножайрилик. Вроді є стимул, бо хочеться бути гарною, а виходить все навпаки. А тепер, скажіть мені, може то не в ту тему, але як скинути 5-6 кг. За два тижні? Знаю, що це не дуже правильно, але може, після такого з'я виться якийсь стимул?
     
  11. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Це не "не дуже правильно", це мега стрес для організму. Починаючи від серцево-судинних захворювань та гормональних збоїв, закінчуючи тим,що організм найближчим часом набере вдвічі більшу вагу. Сподіваюсь, ви жартуєте :))
    Насправді хороший період, щоб підгятнути тіло - це олінклюзів та море. Вибір овочів та фруктів нон-стоп зашкалює, морська вода та плавання теж роблять свою справу, сонце та засмага - візуально надають бонус. Тобто був хороший шанс серед зими похрумкати зеленню))
    А щоб схуднути,коли нема проблем з організмом (якщо людина здорова і лишня вага не через гормональний збій), потрібно отримувати щастя та радість не від їжі та не через їжу. Мета-здоровий спосіб життя, а не дієти.
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Nespljushka

    Nespljushka Active Member

    тижневий звіт:
    вага -600г (разом -2,2кг)
    об'ми -2 см на животі та -1см на бедрах
    харчування з порушеннями (один вечір було кавування з цукерками та морозивом:girl_blush2:), п'ю стакан води, коли приходжу на кухню з думкою щось би пожувати.
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 6
  13. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Нині зважливлася - 57 кг..і ото -2.5 кг...але є страшне але:я їду до свекрухи на МІСЯЦЬ!!! А вона вгодує на убой і ніякі доводи що я не можу їсти як здоровий хлоп 100 кіля ваги не діють. Але мій муж каже, що вже провів воспітатєльну бєсєду на тему "мама не годуй мою жінку сильно")) то може хоть вернуся в вазі 57 кг..

    Не подумайте ніц, я коли їду в гості то ніколи своє фе не висловлюю , мол годуйте тим, чим я схочу) але і переїдати теж не хочеться - купа проблем від плюсу на вагах до болей живота..))
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    В мене капець повний. Мало того, що вже 3 день не бігаю, то ще й годували ті всі дні мене на убой і дуже смачним напували:girl_blush2:. Вчора вже було +300 грам:hang1: Сьогодні сиділа в мами, дивилася на миску з дирунами і на налисники з капустою і легенями, тренувала силу волі. Нема в мене ні сили ні волі...... :girl_impossible: А ще в мене є в холодильнику літра підливки з білими грибами, яка була зроблена до тих дирунів. Чоловік мене врятував і з"їв їх, а підливка лишилася і дуже мене турбує. Треба винести ту банку на балкон, включити сигналізацію і ключ від неї віддати чоловікові.
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2018
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 2
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В мене за тиждень -800 грам. Від 1 лютого разом -7.1 кг.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • Подобається Подобається x 1
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    @Leditanya - чемпіон!
    Дівчата, а може то треба якесь змагання організувати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Козенятко норма втрати ваги за тиждень приблизно 0.5-1% від ваги тіла. Якщо навіть і більше скидають за рахунок низькокалорійних дієт, то це точно не жир. Руйнуються м'язи. І тоді ніби на вагах мінус, а тіло як холодець. І чим більша вага, тим більше людина скидає.
    Знайшла свої записи старі, то такі ж об'єми як зараз я мала із значно меншою вагою.
    Тому правильне харчування і спорт дають свої результати. Не стільки на вазі, як по об'ємах.
     
    Останнє редагування: 12 Березень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я беру участь в одному марафоні схуднення ))))
    Ніхто серйозно не сприймає як змагання, але є велика підтримка однодумців.
    Я ж все люблю в екселі рахувати, то маю таку табличку.
    Як бачите стартувала з великою вагою. Аж страшно подумати, що за кілька років до того докотилася.
    Але головне, що я знаю як зараз з тим боротися.
    Можна зробити інтегровану таблицю для Посиденьок ))) На окремих аркушах учасники, і один зведений аркуш з результатами у кг та % від початкової ваги.
    Якщо є охочі, то пишіть початкові дані )))
    Але треба визначити дату від якої записувати.

    .jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 7
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    У мене практично такі самі параметри як у Вас, правда вага 95. Почала сьогодні 14 днів без солодкого від аніти, побачимо що з того вийде, з часом ще підєднаю систему -60, бо вже дуже хочеться повернутись до своіх 60 кг. А щодо марафону то хочу спробувати з переможцями тогорічних зважених аліною та максом.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Позор мені і ганьба :girl_blush2: За той обжористий тиждень -300 ГРАМММММ:facepalm: Ну, добре, що не +. Але певно за цей так і піде: в мене якийсь вірусняк - кашель, риніт (при чом такий риніт, що сидіти і стояти можна хіба з заткнутим серветками носом), а нині ще й температура додалася. :girl_cray: А ще + ПМС і велкам страшний монстр "ЖОООР"
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1