Худнемо разом за системою -60 (4)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

  1. Nespljushka

    Nespljushka Active Member

    дівчата, а вівсянку на обід можна з м'ясом? а на вечерю з круп тільки гречка або рис? чи ще якісь можна?
     
  2. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Щодо круп на вечерю, то в файлах - лише гречка та рис.
    Обід - заскрінила.
    Але в мене тут питання: чому картоплю/макарон мішати погано..в той же час про крупи нічого.. якщо виходити з позицій, що складні вуглеводи, крохмаль ні овочі не мішати з білком, то тоді всі крупи не можна з м'ясом.
     

    Вкладення:

  3. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Rapsodiya мабуть тому, що то авторська система )))
    Не знаю чи є якесь наукове обґрунтування. Я не шукала.
     
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Вівсянка тільки на сніданок. На обід гречка або рис причому або нешліфований, або пропарений. Можна з м'ясом, чи рибою, чи яйцями + овочі, фрукти. Можна крупи і бобові, але без м'яса. Білий рис, картопля, макарони з твердих сортів - категорія "рідко" - раз в 7 - 10 днів і без м'ясної групи, можна з овочами, допускається 50 грам сиру.
    --- дописи об"єднано, 27 Лютий 2018 ---
    Дякую! То ті перші, з яких я починала( тобто починала з 2, потім зразу 3 зо два тижні, 4 і потім 5). То файне моцне тренування, треба знову взятися.
    --- дописи об"єднано, 27 Лютий 2018 ---
    http://forum.mirimanova.ru/index.php?showtopic=7400
    http://forum.mirimanova.ru/index.php?showtopic=7401
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я напевно не правильно висловилася. 1200 калорій малося на увазі - витрата, а не "прихід".
    на прихід прискіпливо не вираховую. Вже раніше писала, що мене не дієта цікавить, а активність, бо по переважно 12 годин за компом невідривно висиджую щодня.
    Ну і оті витрачені калорії теж дуже відносно вираховуються. До прикладу на орбітреку мені показує рівно в 2 рази більше спалених калорій ніж на трекері. Тому, орієнтуюся по трекеру.
    Сьогодні свої 1200 не дала ради зробити. Є тільки 950. Пробіжка 4 км спалила 356кал, пропилесосила 120м2 - лише 79:girl_impossible: . Але я стараюсь і не халявлю. І не дурю сама себе, бо за орбітрековським розрахунком це би було ааажжжж 1900:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @flame ясно. Я свій розхід точно не знаю. Якщо брати швидка ходьба 8 км/год, то приблизно 600 ккал при моїй вазі. Решта складно мені підрахувати ))))
    Недавно взяла гроші на трекер, а прийшла з новими кросами ))) Тому я зараз скачу в них кросах, але без трекера.
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 3
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    То Ви хочете тратити прямо як спортсмени... 950 - вау. Дивіться: щоб худнути, треба дефіцит калорій, то ясно. І дієтологи, і фітнес тренери сходяться на тому, що частину того дефіциту полюбому треба робити за рахунок їжі (зменшувати калорійність на 20-30% від базової потреби організму, не більше). І трохи фізичних навантажень - це додаткові витрати калорій плюс розгін метаболізму. Вмирати різко теж не треба, краще нарощувати то діло поступово, бо невідомо ще як поведе себе організм після різкого стресу, чи не почне економити.
    І калорійність продуктів не є точною, і показники девайсів приблизні - вирахувані десь середньостатистично. Але якщо хоч трохи контролювати "прихід і розхід" - результат повинен бути.:girl_yes2:
    А Ви харчуєтесь по системі -60? Бо тут вже всі по-своєму худнуть, але нехай, чого по темах бігати, то ж не будемо кожний по одинці в окремій темі ?:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Shapokliak я писала в інший темі, але там скучно ))) Ніхто більше не пише.
    Тож я до вашої теми пристала:girl_blush2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Та прошу дуже, тема існувала тут задовго до того, як я прийшла на форум. В одному місці будемо тусуватись, обговорювати - без проблем. Не думаю, що модератори порозганяють, хіба хтось пожаліється :girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    о, ось це моя основна ціль. Вага піде в - перевірено. Я в 2012 за 4 місяці скинула 13 кг завдяки фізичному навантаженню і коригуванню меню. Але успішно то все повернула сидінням за 5 років. Правда, щовесни беруся за себе, десь за 2 місяці скидаю в р-ні 5 кг і потім, як той хом"як протягом року "насиджую" їх:girl_haha:
    чукча себе любить, чукча так і робить:crazy: Я по-трошки додаю. Організм все ж пам"ятає, що він може. Десь тижні 2 розганяюся до попереднього наватнаження і поступово додаю. Коли кинула тренуватися (минулої весни) , легко могла пробігти годину і не вмирати, а зараз 30 хв і все, не можу, позавчора і то ледво доповзла. Планка трималася 2.5 хвилини, зараз 1:45 і все.
    дотримуюся основних принципів комбінування продуктів і часу споживання. Але не фанатично. Як щось хочу - з"їм і не псую собі настрій забороною. Кіко там того життя, щоб аж так паритись тими кілограмами.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    От читаю вас, дівчата, читаю-читаю, і думаю - а чи не підсісти мені від завтра на -60?:girl_crazy:
    Але! Трекера не маю(і не буду мати), кросів нових теж, орбітрека не маю, мотивації до вчора теж не було, але сьогодні все змінилось:
    1) згадала що завтра 1 березня
    2) до Великодня 1 міс і тиждень
    3) мала бути фотосесія через тиждень, але вчора дитині загіпсували руку, то ж все перенеслось на місяць. Отож хотілось би за той місяць досягти якихось суттєвих результатів.
    @flame, я спочатку подумала що ти в такий мороз по вулиці бігаєш:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Та я теж, я півроку була на системі, майже рік підтримка - їсти звикла вже не так жорстко, навантаження не кидала, але осінь - зима - прогулянки вечірні, що практикувала влітку по 3-5 км відповідно відійшли, то харчування треба було перевести на жорстку систему, а я їла вже на розслабоні по інерції. Хоча фізичні вправи ( з Леслі) мінімум 3- 4 рази в тиждень залишились. Набрала три кг. Ніби і не конче помітно, але як не скинути зараз, то воно ж поступово набереться ще. А резерв на свята, на пікніки? Тому і заморочилась знову, а не конче є такий стимул, як спочатку. І кілограми швидше йшли, і в дзеркалі помітні зміни.
    І так як сьогодні середа, день, коли я звітуюсь, то мушу визнати, що нема про що. Нуль. І відчуваю себе якоюсь набрякшою. Таки мій організм не хоче маринованого навіть деколи на обід у дозволеній до 50 грам кількості. І фізична активність була досить "активна". Тобто я не халявила, а результату нуль. Але то таке, не перший раз в людей , та й у мене, вага стоїть. Ну в суботу в обід порушила, ну в неділю трішки вина і чуть більша порція... Ці сімейні обіди - то найбільша спокуса. Коли я сама їм, по буднях, то переважно все добре.

    І взагалі, нєфік тут нити і виправдовуватись. Чоловік мене заспокоює, каже, що то мабуть м'язи ростуть, жир тане, а м'ясо важче сала :girl_crazy:. Ну а шо, в дзеркалі я собі якась ніби більше "точена" видаюся, бочки зменшились, вже так конче не хочуть з плавок вискочити... І живота немає.
    І того- що я маю на сьогодні:
    Старт 24.01 - 66.3
    31.01 - 66.0
    07.02 - 65.8
    14.02 - 65.2
    21.02 - 64.8
    28.02 - 64.8...
    Далі буде...
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Трохи для стимулу свого, і для вашого )))

    --- дописи об"єднано, 28 Лютий 2018 ---
    Немає нічого гіршого, ніж завтра.
    Сьогодні вже можна повечеряти системно )))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 4
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Щось дуже тихо в темі.
    Завтра в мене контрольне зважування і заміри:girl_impossible:
    Я цього тижня трохи халявила.
    То ж не чекаю на супер результат.
    Зробила кардіо з Анітою. То є жесть для мене.
    Мені простіше 5 миль/год пройти з Леслі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Nespljushka

    Nespljushka Active Member

    Мій вчорашній звіт, щось руки вчора не дійшли написати:
    вага -1.6 кг
    об'єми без змін, то таке може бути?
    харчування з порушеннями, все ще гублюся в часі, до 12 багаато всього, пісяля 18-19 один раз порушила. Потрохи звикаю, що я на системі.
    до вправ так і не взялась, може порадите щось коротеньке але ефективне для зовсім фізичнонепідготовленоі.
    p.s. а носити 9 кг щастя в слінгу по 2-6 год на день рахується фізнавантаженням?
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    А мене -800 грам. Зважаючи на кд, то дуже добре.
    Об'єми теж тішать. Особливо стегна - 3 см.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Об'єми зміняться десь після 3 кг мінімум. Ви трохи впорядкували харчування, то тих 1.6 можуть бути "шлаки" з кишечника і зайва вода, на заміри так швидко не вплине, не та вага. Не зупиняйтеся, додайте хоча б ранкову гімнастику по 15 хвилин, до прикладу - по 1 милі з Леслі Сансон. Помилки на початку бувають у всіх, перечитайте ще раз посилання з правилами. З мого досвіду - коли притримуаатись строго правил, результат буде обов'язково. Навіть, якщо щось здається не дуже логічним. Коли пройдете шлях хоча би в 3-4 місяці, можна пробувати обережно експерименти - щось десь замінити, і дивитись, як воно піде. Початківцям все ж бажано дотримуватись системи буквально, бо коли то тут, то там порушення - нарікати на Міріманову не получиться :girl_bye2:.
    Успіхів!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    о і я вчора забула відзвітувати. За перший тиждень зараховую -1.5 кг. Результат коливається 1.6-1.8, тому 1.5 - є "залізобетонно".
    Але, враховуючи, що 1 тиждень це
    не надто "літаю в хмарах" і тішуся результатом. От підсумок за цей святковий тиждень буде показником.
    Від понеділка поставлений результат по витраті калорій (1200) дала раду зробити тільки 4 рази.:punish:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Перший місяць йшов дуже добре. Пішло 6 кг.
    Зараз вже не так все райдужно.
    Є мінус, але вже не такими темпами.
    То -300 грам, то -100 грам. То +700 :girl_crazy:
    Вчора псіханула, то крім фінтесу пройшла ще Леслі 3 милі з гантелями. Нині маю -300 грам
    @Shapokliak я в загашнику знайшла кольорові милі. Колись їх завантажила собі. Справді, 3 милі, а ніби всі 5 пройшла.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я сюди за копняком). Оті свята - то капець. То готуєш і пробуєш, то потім доідаєш, щоб не зіпсувалось. Ех....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1