Худнемо разом за системою -60 (4)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну але Ви вже встигли по суті повернутися до потрібної ваги?
    а як при цих тренуваннях з харчуванням? напевно ж не спустили все на самотік...??
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та не дуже, застрягла на 57 кг
    просто в мене тимчасова неможливість пробіжок, тому перейшла на такі домашні тренування
    спустила. Але в мене самотік - практично без перекусів, без переїдання, без зривів. Нема хіба точності в поєднаннях продуктів і солодка кава є по обіді теж. Але солодка кава - без солодкого поряд з нею.
    Загалом, я зараз не худну, я сильнішаю. Худнути повернуся сюди, бо кращого наразі не знаю :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, хто після свят хоче приєднатися до системи?
    З 11 січня на системі, не повністю. Є погрішності в харчуванні, поки немає фізичних навантажень. Планую підключити згодом,.
    Підхопила якийсь вірус. Стан такий не дуже. Думаю, що через відсутність апетиту і маю -1,200 кг. за цей час.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Я , хоча не на 100% зараз дотримуюся, але стараюся)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. silvia

    silvia Well-Known Member

    ну шо, шановні друзі. Знову я тут. Бо ті свята таки дались в знаки, і на вагах десь + 5 кеге, що вже занадто для мене. Вертаюсь до системи від сьогодні + підключаю зумбу. Перша ціль - мінус 2, потім все решта. Паєхалі.
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я з вами. Перша ціль -мінус 5!
     
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    З вівторка на дієті і вже скинула 3 кг:scratch_one-s_head:, як таке може бути? Ніби і важусь в один і той час , хіба в перший день трошки пізніше зважилась. То все наслідки відміни безмірного жертя по вечорах..
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    @olerusya пішла вода, кишківник очистився, ми носимо з собою купу дрантя непотрібного :) от недавно слухала заґраничного спеціаліста по здоровому харчуванню, каже, що дуже добре організму давати відпочивати в день 12 годин без їжі. Таким чином він має час самостійно очиститись. А Борис Грінблат озвучував таку річ як відносне голодування, коли їжа приймається лише 6 годин в день (від 12-ї дня до 6-ї вечора, напр.), але я б таке не рекомендувала всім без огляду.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я б напевно всі ті 6 год їла-їла-їла:girl_haha:
    Я так зараз снідаю - ніби на цілий день хочу наїстись, а воно так не виходить та й не лізе все те, що я собі спланую:girl_haha:
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    думаю, кілька років тому я б сприйняла таке як єресь, а зараз вже нічому не дивуюсь
    Багато що виходить з особистого досвіду дослідників. Коли щось працює за "законом джмеля", але працює жилізно, то починають ґрунтовніше вивчати, виявляти приховані закономірності. І виявляють купу всього хорошого. І діляться вже як відкриттям :) Всім у тому бажаю успіху.

    А я тут чого... бо я щось важу дуже багато :) і нині не їстиму після 18.00. Напишу тут, п'ючи зелений чайочок. і чарівна сила цієї теми допоможе мені втриматись :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    З таким треба бути обережним. Великі перерви між прийомами їжі спричиняють застій жовчі, що призводить до ряду проблем з шкт. Та й знижується метаболізм, що теж не є добрим. Я за індивідуальний підхід з розумом і відчуттям потреб тіла:girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    до речі так, оті перші кг то зовсім не схуднення як таке, а просто зайве непотрібство. У мене в перший тиждень пішло 2 кг, а в другий 300 г, процес іде і це тішить. Я цього разу трошки змінила підхід до харчування, ввечір я вечеряю о 8ій, може то ще через те, що ГВ, але якщо раніше востаннє з'їм , то зірвусь ввечір. Але вечеряю білковою іжею плюс овочі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    Та 12 годин без їжі то не є щось таке екстра, якщо то на сон припадає. От повечеряла в 19-й чи 20-й і сніданок в мене виходить десь в 9-й, 10-й. Добре себе в тім чую :) голодом себе не морю, як тільки хочу - зразу їм :)
     
  14. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Щодо ночі погоджуюсь.
    Я більше про день говорила. Або дуже ранні вечері. Поїсиш за системою десь в 16-17 год. (бо потім не вихолить чи ін.) + ніч = дуже велика перерва. І після періоду голоду - за системою -60 зранку можна все , що теж погано впливає. Добре коли чуєш себе і почуття голоду і їсиш згідно цього.( Я зараз заново цьому вчуся). А ще я пам'ятаю те жахливе відчуття голоду у вечері на системі (напочатку особливо), але не їсиш, бо ж не можна. Через це я тепер сприймаю відчуття голоду, як норму. Правильніше я відівчилася відчувати голод і їсти з цього відчуття.
     
  15. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    а можна ссилку на цю дієту??
     
  16. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    дивина, але я цього разу чомусь не відчуваю голоду по вечорах..
    нє, ну часом такий єхидний чортик нашіптує зїсти зефірку чи печенько, чи пивка випити з рибкою, але тоді я вмикаю здоровий глузд, і розумію що таке бажання виникає не від голоду, а від дурної привички напихатись цілий вечір безупину:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Вся інформація є в першому дописі теми. Або шукайте на просторах інтернету. Система досить популярна і інформації є багато.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так буває, що якраз непотрібством і набирається. От у мене в ПМС. 2,5 л зайвої рідини, ще трохи - розтягнутий шлунок - і в підсумку "сумно і невесело". А потім найгірші пару днів минають, трохи впорядкую графік - і все йде добре.

    Я відкрила сезон пробіжок, я молодець :) вчора відкрила, сьогодні навряд чи побіжу, а от завтра - дуже постараюсь.
    Між іншим, моя фізична форма мене потішила, бігається значно легше, ніж після перерв до цього. Попри геть непристойні цифри на вазі, біжу легенько і тішусь. Може, то взуття хороше просто :)
    Відкрила для себе таку штуку як сушене яблуко слайси (так, я винайшла ровер). Вчора благополучно їла то о 16.00 і раптом зрозуміла, що хай і без цукру - але ж то сухофрукт. От і будь мудрий :) А точніше - будь уважний
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І де всі ті, що йшли з темки про стимули до схуднення)?
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ви ж ще годуєте? Читала про успішний досвід застосування системи при годуванні, але пам'ятаючи про Ваші старання, мало молока і повільний набір ваги ( дитинки:d25:), то навіть не знаю, що порадити.
    Я трохи завжди худла після завершення г.в., під час - ні грама, завжди здавалось, що як менше їм- менше молока ( може то всьо від голови :girl_crazy:). Біда в тому, що в 2 гу вагітність входила 64 , в пологовий йшла 74, вийшла 65, за місяць стала 72. Закінчила годувати стала 69-70. Так і ввійшла в 3 вагітність, перед пологами було майже 80, після - 74, так і залишилось. В 2016 літом стало 76 і тут я зрозуміла, що якщо щось не буду робити - буде капець. Вже шнурки важко було зав'язувати, підібрати одяг в магазинах неможливо. Тоді попробувала Дюкана, не пішло, на третій день ужасно боліла голова і все мусила припинити ( який же смачний ьув той перший шматочок сірого хліба). Потім прочитала тут на форумі про - 60, позависала на сайті Міріманової. Почала зразу, не чекаючи понеділка. Так, спочатку з перекусами, з помилками і т.д., але мені підходило те, що зранку було солодке, і чарівну фразу "це лишити мамі на ранок " вивчили всі домашні. Як не дивно, найлегше мені виявилось не їсти після 18.
    Тому урочисто заявляю : я тут і починаю від завтра повноцінну систему, бо підтримка добра в "мирний час", і вона діє поки немає багато свят підряд.
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 5