Худнемо разом за системою -60 (4)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

  1. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Можливо, як в кого.
    В моєї доньки хороша вага, структура тіла і шкіра. Хороша, але не ідеальна. Я дуже прискіпливо відношусь до себе і вимагаю від неї того ж у догляді, зволоженні, харчуванні і просто у мінімальних фізичних нагрузках. А вона лінується. Зате моя мама, надресирована на моїх заморочках, каже, що мої ноги і попа пружніші)))Вага в нас +- одинакова, тільки їй майже 17, а мені вже ближче до 39. Не знаю, як знайти до неї ключик у цьому питанні)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    хмм.. дивно..)) Саме це я й мала на увазі. Вага і підтянутий вигляд не є причинно-наслідковим зв'язком. Навіть в цій темі неодноразово писали, що тощая корова ето єщьо нє лань. Ну, і навпаки - у вазі 80+ можна мати підтягнутий вигляд.
    Пишу цю ремарку, бо не зовсім зрозуміла, чи Ви таким обширним поясненням на мої слова показали, що поділяєте мою думку, чи, навпаки, зовсім не згідні з моїм висловлюванням?
     
    Останнє редагування: 3 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я проти того, щоб в юному віці себе обмежувати. Дієти і т д, організм росте, психіка вразлива.
    --- дописи об"єднано, 2 Вересень 2016 ---
    Що це важливо для мене)))
    --- дописи об"єднано, 2 Вересень 2016 ---
    @Vinnytska Може не шукати ключик? Діти виховуються власним прикладом мабуть найкраще. Колись згадає і спитає. Я би мовчки робила своє (що й роблю в принципі). Можу запропонувати синові ходити на турнік, йому скучно самому, а так разом, веселіше :)
     
    Останнє редагування: 3 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    то ж треба!! :girl_haha: я от шось тільки зара добралася то читати. Але навколо певно теж ніхто не помітив чи шо... ))
    але я шось поки не знаю що там моя підсвідомість говорить
     
  6. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 4 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    усвідомлення ще не прийшло, нема нагальної потреби
    а ви теж в 17 до себе прискіпливо відносились?
    мамин приклад всерівно рано чи пізно подіє)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Та? Ну ладно))
    Я не нав'язую свого бачення насильно, себе теж пам'ятаю у 16)Пам'ятаю, як моєму дяді приїхала фура з шоколадом і на мою душу впав ящик, берегів не бачила, нє. Донька краще відноситься до себе, чим я у 16. Думаю, цього достатньо. Але ж, друга моя сторона шепче: ти ж можеш своїми знаннями, досвідом попередити і не допустити, на чому набивала гулі сама. А інша - та що казати, ще в 30-ть ти їла-пила-не спала в любий час доби, та і всяку дурню робила.)

    @Багіра , те саме ще вчора написала, щось мене відволікло відправити))
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    хоч питання не до мене, але "ви" з маленької букви дає право відповідати :)
    особисто я прискіпливо ставлюсь до себе з 14, працюю над собою 15. Різні способи, різна мотивація, різні відчуття, коли працюю - то завжди успіх :)
    сьогодні трохи порушую. Але стараюсь, щоб вага "порушення" не перевищувала 150 грамів. Наче вдалось :)
    А завтра буде чіткий графік і чітка система
     
    Останнє редагування: 4 Вересень 2016
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    не знаю чи дає, норма факультативна в даному випадку)):girl_blum:
    в мене напевно тільки з вагітністю і після прийшла прискіпливість, до того часами міг бути крейзі догляд чи розслабон, але все якось на автопілоті
    теж маю надію, що
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тут є хто живий? Чи всі вимерли від неїдження після 18.00?
    в мене 57.8, жорсткий ПМС, міні-порушення системи кавуном, нові фіз.навантаження (рукохід і жердина:girl_haha: і вчуся підтягуватись на турніку)
    а що у вас нового?
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2016
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Чіво-чіво? Я не могла пройти просто повз, пардон)))
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ахаха, раз на рік і палка стріляє! Ото я налажала
    мала на увазі не пілон :)
    все, виправила. напевно вірно буде жердина
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2016
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    А що робили на жердині чи з жердиною?
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    лізли догори
     
  16. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Емммм, не по системі, можливо, але все-таки:)
    Кавун – великий подарунок всім солодкоїжкам, особливо тим, які страждають ожирінням: вживаючи його, вони можуть не тільки поласувати солоденьким, а й розлучитися із зайвою вагою, а також безпечно почистити організм.

    Калорійність кавуна становить всього 38 ккал на 100 г м’якоті, це, напевно, єдина насолода, вживаючи яку можна не замислюватися про зайві кілограми.

    Харчова цінність кавуна: в 100 г міститься 0,6 г білка, 0,1 г жирів і 5,8 г вуглеводів, 0,4 г харчових волокон, 0,1 г органічних кислот, 92,6 г води.
    Вітаміни в 100 г м’якоті кавуна: PP – 0,2 мг, бета-каротин: 0,1 мг, B1 (тіамін) – 0,04 мг, B2 (рибофлавін) – 0,06 мг, B6 (піридоксин) – 0, 09 мг, B9 (фолієва кислота) – 8 мкг, C – 7 мг, E – 0,1 мг, PP – 0,3 мг.
    Макроелементи: калій – 64 мг, кальцій – 14 мг, магній – 224 мг, натрій – 16 мг, фосфор – 7 мг, залізо в органічній формі – 1 мг.

    Кавунова м’якоть добре насичує, а враховуючи низьку калорійність кавуна, він активно застосовується для схуднення. Для любителів солодкого є навіть спеціальна кавунова дієта.
    Розвантажувальний день на кавуні дієтологи рекомендують влаштовувати людям з великою кількістю надлишкової ваги. Кавун застосовують і при необхідності лікувального голодування в ході лікування.
    Кавун: калорійність, харчова цінність | Дієтолог


    До слова - їм щодня кавуни в мега необмеженій кількості в будь-який час доби.Та не дає він лишньої ваги))Єдине-кожних 15 хв. відвідую туалет)
    Але! Протипоказання для людей, що мають порушення у нирках.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та не "можливо", а точно :)
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    У мене кавун завжди плюсував вагу
    --- дописи об"єднано, 8 Вересень 2016 ---
    Тоді можна й пілоном назвати :) просто пілон полірований і слизький. Добре тренуються усі м'язики :)
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я підозрюю, що і до нього доберусь :)
    але тільки вчора вперше в житті вдалось вилізти на неполірований.
    І далі я теж хвалюсь:
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Хм..хм...а чому?
    Тань, а як з виходом рідини після його поїдання?Може, вона затримувалась?
    Справді, цікаво...
    Я обожнюю кавун, їм стільки за один раз, що мушу встати на четвереньки і постогнати, бо зле робиться. Але через хвилин 15 кожних 15 він вже дівається)