Худнемо разом за системою -60 (4)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 6 Червень 2009.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівки! Ау!!!
    Я чемна.
    Скучно самій.
    Я вже і так зрозуміла, що всі вже вихудли на ніц. :girl_sad:
    Я канєшно, рада, але з вами однозначно було веселіше тут тусуватися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ггг... насмішила:haha:. Особисто мені ще 4 кг до омріяної цифри! Але вже є 54 кг( а було 53,5кг, але трохи наїла, коли хворіла). Зараз стараюся притримуватися системи, але щось не дуже виходить. Добре, що вага від моїх гріхів швидко не їде вверх. Але як так і далі буду об`їдатися недозволеними продуктами то знов жирком обросту:popcorm1:. Добре тобі - ти чемна:angel:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    щойно я у Львові, я пишу багато
    але зараз літо, дача, ягоди і роз'їзди, активний спосіб життя і діти на канікулах.

    тим не менше, в числі
    мене нема :)
    я без плюса в ПМС, що тішить. Але і без мінуса, що старатимусь поправити найближчим часом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Я теж тут, не порушую цього тижня. Займаюся з Джиліан Майклс, а вага не падає(( Читала, що таке може бути, коли починаєш фізичні навантаження,але все одно обідно, коли чемно дотримуєшся системи, робиш вправи, а зранку на вазі ще й плюс((
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я вчора цілий деньь на жарі збирала ягоди і пила. Зі спеки і особливостей організму ввечері мала набряклі ноги. Ех, думаю, буде плс, буде
    а його нема,
    до мети 2 кг
    і треба таки їх скинути, щоб вперше показати собі, що 2-річна дитинка - не час для поправляння мами, а час для шліфування ідеалу :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А толку з того.
    Я вже не розумію, що діється. :girl_devil:
    Знач так, розкладаю свою ситуацію по поличкам:
    в пт було 57,5 (а це +1,1 кг від попереднього звіту, здається). Щоб я аж так нагло порушувала протягом тижня, то нє.
    в сб і нд не важилась, але в нд. ввечері порушила
    в пн. зранку було 57,9
    Охр...ніла, вирішила братися за розум.
    з понеділка систему не порушила жодним чином, але через те, що днюю і ночую на роботі, пропустила тренування.
    у вт. вага показала 57,6
    у ср. 57,2
    нині - 57,7!!!! :suicide:
    Звідки???
    Я майже ніц не їм - в сенсі розміру порцій (Сніданок стандартний, обід стараюсь хоч щось вхопити нормальне (гречка, салат, бо іншого просто не встигаю приготувати з своїм теперішнім графіком), вечеря - ябко або салат.
    Порушувати тупо нема коли і нема спокуси, бо щодня на роботі 12-13 годин, прилажу додому як овоч, не то шо жерти не хочеться, мені взагалі ніц не хочеться.
    До КД ще пів місяця.
    П"ю багато негазованої води, але я її завжди так п"ю.
    Звідки той клятий плюс???
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    отже, Ви десь в зоні овуляції, коли бувають приколи з вагою
    в мене такого нема, але @Багіра писала про те, що в неї є "тимчасовий приріст" в цей період.
    що саме по собі сприяє стабілізації ваги.
    Мій попередній діагноз такий:
    "Качелі перед овуляцією" дали Вам плюс кіло, а в неділю ввечері було порушення. Будемо чесні: якщо порушення було з пивом чи з чимось соленим - то ще дуже непогано, що в понеділок було 57.9, а не поза 58. Далі - Ви стали чемно-системні, і скинули плюс від порушення. Але дуже зменшили порції, плюс страшна спека на дворі, і вага тимчасово загальмувалась.
    Є два типи виходу з такого "ступора": 1) Ви продовжуєте триматись без порушень і вага починає йти вниз, або навіть різко сходить один кілограм і потім знову мінімальне "плато"; 2) Ви "забиваєте", порушуєте - і маєте лавіноподібний плюс (чого дуже не раджу)
    Втома і перевантаження на роботі, на жаль, часто не йдуть на користь стрункості. Я маю плюси, коли втомлююсь як собака. а відпочиваючи і отримуючи задоволення від життя - відчуваю і бачу на вазі свою легкість :)
    Тримайтесь
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    в мене теж спостерігається така штука, але минулого місяця, коли я мала "21 день без порушень системи", то навіть - в ці дні був, хоча й невеликий.
    Не планую так робити. "Плавалі, знаєм" (с)
    З квітня, коли з місяць мала плато на цифрі "56" і на деякий час "забила", ще по нині не можу дійти до рівня того "плато".
    Дякую за підтримку.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    завжди на здоров'я.
    Вага в нас з Вами практично однакова, мета теж однакова, будьмо однаково чемні і хай нам все однаково вдасться :)
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Тіко зріст і анамнез різні.
    Я - метр в стрибку і з шапкою.
    Ви - довгонога модель.
    Я - працюю на чужого дядю (при чому останнім часом майже цілодобово:hang1:, через що не маю часу їсти:laugh1:).
    Якби я була в декреті, як Ви (тобто ближче до коханого ... холодильника:girl_crazy:), то важила би певно 100 кіля.
    Де Ви берете ту силу волі?
    Захоплююсь.
    Не шарю, нашо Вам худнути. Чесно.
    Але як відчуваєте в тому внутрішню потребу (бо зовнішньої нема - чесно - чесно:girl_yes:), то мені тільки вигідно - маю з ким тут тусуватися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    страшно-то як звучить :)
    добре, коли довгонога і не товсто**па :)
    тут. виключно
    мені потрібно стабілізуватись і пережити той період в житті, який я зазвичай проводила в швидкому поправлянні. Я не хочу так більше. І якщо сама по собі цифра 58 чи 59 мені зовсім не страшна, то те, з якою швидкістю все це перетворюється на 61 а потім 63 - зовсім не тішить. а далі - взагалі перевіряти не хочеться.
    Коли я важу бішьше 60, мені важко справлятись з моїм ритмом життя. А коли я в своїй формі - в тій, в якій мені леггко і я сама собі подобаюсь - то добре і мені і всім, хто зі мною пов'язаний (а їх немало:))

    неправильне формулювання. правильне - тендітна мініатюрна дівчина
    те саме могла б і у Вас спитати, бо, наприклад, сестра моя при 163 см важить 56 (теж прийшла в форму, переставши їсти на ніч) і дуже тендітна. при тім, що тонкокісна (розмір перстеника 15.0, ноги 37)
    але ми тут, бо відчуваємо
    і це важливо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, а хтось звертав увагу, яка у Вас різниця між вечірньою і ранковою вагою?
    Я не важуся ввечері, але вчора стала на вагу, бо ж оті незрозумілі плюси мене таки бентежать.
    Ввечері після тренування (так-так, я вчора вийшла з роботи майже вчасно:girl_claping:) на вазі було 57,2.
    Після того я випила ще десь 0,75 л води, але в туалет бігала, як завжди.
    Нині зранку 57,1. Не запухла, не набрякла. Відпочила. Зранку встала з відчуттям того, що я ВИСПАЛАСЯ.
    100 г за ніч? Щось малувато. Колись вже засікала, то різниця була суттєво більша.
    Єдине, можливо, на тренуванні добре спітніла і 57,2 - це була вага зневодненого організму. А питтям я відновила водний баланс, і ранкова вага - це вже більш реальний показник.
    Може таке бути?
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Kroshka Enot , Ви усе правильно зрозуміли. в мене вчора та сама історія: вечірні вправи, після них 57.4
    а потім зясувалось, що я захворіла. пила чай багато, пітніла багато, нині вранці 57.5
    взагалі, різниця між вагою перед сном і ранковою - десь 400-500 грамів. Якщо закінчуються КД чи якась напряжна ніч (наприклад, вставати до хворих дітей чи писати диплом вночі) - до кілограма доходить різниця.
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Чому так?
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та різна, але я не зациклююсь на різниці, можу порівнювати вечірню вагу нині і попередніх днів
    от вчора була різниця 800 грам між вечірньоранковою

    я взагалі сюди прийшла, бо не так вже й стидно)) думала що приїхала до Львова з плюсом, бо порушувала, а на вазі мінус 300 гр (ну і то ще майже КД закінчились, тож мінімум) таки далося взнаки гоніння за малим по великих територіях, сходах і тд.
    до мети 800 гр, а я щось бачу що треба другу мету робити чи що, може ще б 2-3 кг ставити на скидування
    хз, чи пасує мені, була худша тільки підлітком
    з розумом то би треба було за спорт взятися, але щось не можу зосередитися на формах і дзеркалі, хочу гарні цифри на вазі (то все комплекси))) )
    --- дописи об"єднано, 10 Липень 2015 ---
    я вам розкажу куди люблю дивитися) дзеркало мені завжди оманливе) бо дивишся на себе з різним настроєм і по-різному сприймаєш
    а от у Фокстроті в Кінг кросі є такий монітор, заходиш і камера треба знімає, фіксує лице і тд (в багатьох магазинах подібне)
    і я пригадую як заходила на початку весни, в спортивному костюмі, який вроді непогано лежав і мав би все приховувати, але якась я там така крупна мадама була
    а недавно заходила, то зразу помітила стрункість в порівнянні, все на себе зиркала і оцінювала)
    наскільки воно все важливо, а здавалося б просто якісь там кілограми
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тому що якщо ночі по факту нема (біганина,нерви, ще щось), то обмін речовин не йде в "спящий режим", а працює так само активно. Якщо не заїдати стреси і нічні двіжі, то вони йдуть в мінус. Правда, спосіб це геть некорисний і неприємний.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене трохи плюс. Бо вчора занесло мене в гості о 22.30, і напилась я чаю з чукром, і таке враження, що той чай не пішов туди, куди рідина після шлунка має йти, а весь осів десь на руках і ногах. 58 кг на вазі, "самдурак".
    І ще одне пояснення є в того плюса. Я 3 дні хворіла і був день, коли нічого не їла зовсім, а був день, в який змогла поїсти аж о 21.00, коли впала температура і я відчула, що як не зїм хоч шматочок сиру, то в шлунку прогорить дірка. Тож зїла 2 гарячі канапки і випила чай.
    Після таких стресів мій ШКТ не дуже хоче працювати, треба їсти бурячки молоденькі і трохи чорносливу розморозити...
    Бурячок+чорнослив+лимонний сік на вечерю можна ж, правда?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А в мене знов щось незрозуміле.
    В п"ятницю мали довгу дорогу, я в районі 20:00 з"їла 2 шоколадних цукерки , в пункт призначення потрапили о 2:00 ночі, відразу після цього мене знудило (отак раптово почало нудити, за три секунди шлунок почистився і все стало ок).
    Вирішила, що певно таки організм вже відвик від вечірнього споживання всякої бяки.
    В суботу не важилася, але на обід були вареники. (Обставини так склалися, що або вареники, або нічого до кінця дня).
    В ту ж таки суботу майже о 24:00 було лате (сиділи з друзями в кав"ярні, червоного сухого не могла вжити, бо муж вживали коньяк :russian:, хтось мусів нас додому завезти).
    В неділю на вазі було 56,5. Я сі страшенно втішила:good2:.
    В ту ж таки неділю цілий день товклася з закрутками, але було декілька моментів:
    1. Пізній (біля 12) сніданок
    2. Обід такий не надто системний (помідор з сиром і руколою, запечений в лаваші; порція зовсім невелика. Так, перекус, бо ще від "сніданку" не дуже зголодніла).
    3. Вечеря о 19:00 печеною рибкою.
    Після вечері пила тільки негазовану воду, але багато.
    Нині вранці :fu: вага 57,9. ПЛЮС Кіло чотириста??? (Доречний був би падаючий хом"як або смайл з випадаючими очима).
    Ноу коментс.
    Я вже тупо не знаю, як далі бути. Руки опускаються.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    1) підняти руки на місце :)
    2) закрутки=фізичне навантаження в доволі спекотному повітрі.
    3) рибка була посолена? Це може доплюсуватись до пункту 2 і дати плюс
    плюс кіло чотириста - це ще не фантастика, повірте досвіду.
    Ми з Вами йдемо і далі нога в ногу за успіхами і за лажами. Я ще цифри 56 не бачила на вазі. Але заплюсила трохи теж.
    Маю бойовий настрій і ділюсь з Вами :)
    і зі всіма мешканками теми :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    а хіба п.2 не мав би сприяти зниженню ваги?
    Для мене фантастика. Ще такого не виділа-м на своїй вазі. І сподіваюсь, більше не побачу.
    А, і я ще щось розшмаркалась - певно дався взнаки перепад температур - Сахара на кухні + відчинене вікно.
    І нині, напевно, знов не попадаю на тренування (через роботу). :girl_cray:
    Такими темпами скоро буду важити центнер. :girl_crazy:
    По темі - рулетики з смаженого кабака з помідором і дом.майонезом (яйце, олія, сіль, перець, кріп) - на обід мона чи нє?