Хто знає хорошу онкологічну клініку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем bora, 25 Червень 2009.

  1. Wawe

    Wawe New Member

    Привіт! Батькові поставити діагноз рак легень 3б стадії. Зараз проходимо обстеження на Гашека, займається нами Лікар Гриньків Т.М. Може хтось уже лікувався в нього або знає якусь інформацію про нього? Сказали, шо випадок не операбельний. Хочу ще звернутися до інших спеціалістів. Можливо підкежете когось? Бо найгірше втрачати час.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Вітаю! Можливо, хтось має телефон в кабінет УЗД, або лікаря УЗД на Гашека, в новому корпусі ( в реєстратурі не дають).
     
  3. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Якщо хтось має добрі контакти чи відгуки стосовно лікування онкології грудей у Львові, буду дуже вдячна за кожну пораду. Про те, до кого варто звертатися з приводу оперування, де робити дослідження, які орієнтовні кошти, які прогнози після лікування. Дякую.
     
  4. NataliiaP

    NataliiaP New Member

    --- дописи об"єднано, 26 Серпень 2017 ---
    Доброго дня,
    Ми їдемо на консультацію до Яреми Р.
    Буль ласка поділіться своїм досвідом спілкування з ним, моя пошта Paholchuk@gmail.com

    Дякую і здоров'я всім нам
     
  5. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Йолич Михайло Михайлович - порадили звернутися до нього з родимкою на груді.
    Прошу сказати чи хтось у нього лікувався і чи маєте до нього контакти?
    Дякую
     
  6. Promesse

    Promesse New Member

    Можливо хтось може щось сказати про лікаря Богуцького з Броньової. Потрапили до нього по направленню з пухлиною в легені. Хотілося би почути якісь відгуки.
     
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Погане чи добре чули?

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, щось не знайшла я відгуків про лікаря, який оперував свекруху - Ярема Роман. Якщо хтось в ним стикався напишіть, будь ласка, можна в ПП.
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Це напевне до його сина я іду оперуватись- Цьолко Тарас Романович в онколікарні на Броньовій. Вора була на консультації- молодий і ніби кажуть толковий лікар, мені його просто порадили.
    Якщо у когось ще будуть реальні відгуки, то напишіть.
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @jalla моя свекруха до нього зверталася. А вже він скерував її до Яреми, бо в нього інша спеціалізація. Про Цьолко в неї дуже позитивні враження. Як лікар не скажу, а як людина досить хороший.
    Бажаю вам успішної операції і легкої реабілітації!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Так, відповідає на всі питання, пояснює все коротко, лаконічно і зрозуміло.
     
    Останнє редагування: 26 Вересень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  12. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    я у нього оперувалась, прекрасний, інтелігентний лікар, у свій вихідний спеціально вийшов на роботу, бо в чергового лікаря були деякі побоювання після моєї операції. Якщо взагалі в онколікарні бувають позитивні враження, то це про нього. Не хвилюйтесь!
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так. він. хороший. Там ще хороший і молодий мамолог Рибчинський ( син старого лікаря-гінеколога з пологового на Мечнікова)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    дівчата, дуже потребую вашої поради.
    маму мучили болі в шлунку доволі сильні - зробили узд і той огляд з ковтанням шлангу. результат: дуже задавнена глибока язва + краї язви за словами лікаря "недобрі". взяли біопсію і кажуть шукати хірурга-онколога у Львові, який би зробив операцію.
    Може хтось має контакти таких хірургів, які спеціалізуються саме по шлунку. буду дуже вдячна.
     
  15. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    до Рибчинського б не радила, чула про нього не дуже хороші відгуки від людей, які були у нього на прийомі.
     
  16. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Нажаль не знаю хірурга-онколога.
    Але можу сміло рекомендувати хірурга Чикайла Андрія Теодоровича. Він спеціалізується на шлунка теж, оперу онкології. Золота людина,чудовий спеціаліст.
    1.5роки тому він рятував і врятував мого чоловіка(рак підшлункової)
    На щастя нам не потрібно хімії тому не контактуємо з онкологами. Якщо питання саме видалення то дуже рекомендую його, а потім до онколога на подальше лікування при потребі
     
  17. alesen

    alesen New Member

    Я довго шукала нормальну онкологічну клініку тому думаю моя рекомендація не буде зайвою:)
    Ми з родичами перебрали багато варіантів та зупинились на клініці Медіком вони знають усе про лікування раку в Києві https://medikom.ua/onkologiya-kiev/
    Дуже талановиті й професійні лікарі, дуже рекомендую!