Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Мені не призначали. Але видаляли цілу родимку і все було стерильно. А я Ваш чоловік здер, можливо щоб попередити якусь інфекцію
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Думаю, для того.
    Сказали протирати перекисом і двічі на день присипати гентасептом (антибіотик зовнішній - порошок).
    Я просто проти прийому антибіотиків просто так, для профілактики, але вроді власне оті зовнішні не такі страшні для організму, як безконтрольне (читайте, без чітких показів) вживання внутрішньо.
     
  3. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    мені такого не назначали, тому теж не знаю(
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мені не призначали. Видаляли струмом. Слід був розміром з сірникову головку і дві сірникові головки (дві родимки). Може якщо велика рана виходить чи глибока? Інакше просто як звичайну подряпину трактують. Протерли-заклеїли та й вже.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    у Медіс лабораторію. Лікар,що видаляв може сам відправити на аналіз,безкоштовно,але чекати треба десь 2 тижні на результат.
    Жодних антибіотиків.
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    ну в нього та, що він здер, була досить велика родимка (до сантиметра в діаметрі). Ввечері побачу, якого розміру слід.
    У випадку чоловіка лікар сказала за кожен зразок 300 грн, вона віддає теж в якусь приватну лабу, якій довіряє, і подзвонить, коли приїхати забрати заключення.
    Особисто я б на місці мужа теж сама занесла, тому що по-перше, можна якось підчитати відгуки про якість таких досліджень в різних лабах, по-друге, прейскуранту лікар йому не показувала (щоб розуміти, чи 300 грн, це ціна лабораторії, чи там ще якісь %% "зашиті" за посередництво).
    Він навіть не спитав, з якою лабораторією вона співпрацює.
    Але в нас з чоловіком трохи різні підходи, він, як правило, вирішує свої питання швидко, не розкачуючись, так як я.
     
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    мені лікар на вибір назвав кілька лабораторій відносно недалеко від поліклініки. ну і був варіант держ.лабораторії десь на Пекарській здається.
    я собі вибрала поближче до дому)
    минулого року 1 зразок вартував десь в межах250-300грн(точно не згадаю)
     
  8. FernFlower

    FernFlower New Member

    @Kroshka Enot, хтозна. Мені призначали антибіотики у вигляді таблеток, а до ран лікар просив самій не лізти. Хоча лікарям видніше. Можливо у Вашому випадку порошок доречний.
     
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мужу лікар сказала промакувати (без сильного натиску) перекисом водню, дати підсохнути, після чого засипати тим порошком (антибіотиком).
    Робити так двічі на добу.
    Наразі зранку зробила четверту перев"язку, щось не помітно, щоб там щось гоїлося (видалили у вівторок зранку).
    Коли міняю то все, на пластирі ще є сліди сукровиці.

    Тобто Ви що разу на "перев"язку" ходили до лікаря? Чи просто не відклеювали пов"язку кілька днів, а потім було все ок?
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    а яка там рана? яким способом видаляли?
    я взагалі туди не лазила.
    лікар заклеїв пластирем. сказав кілька днів не мочити і не рухати.
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Видаляли лазером.
    Ранка не страшна, але наразі «жива», тобто поки кірочка зверху не утворюється.
    Теж не мочить спину, душ приймає частинами :girl_crazy:, над умивальником.
    Ну і я не знаю, якби я не міняла пластир, за пів доби та марлева прокладочка на пластирі набирається сукровиці.
     
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ви ж писали, що родимка за розміром була велика, тому і заживає довше. Десь два роки тому, мій чоловік теж видаляв лазером, декілька маленьких і одну велику. Ті маленькі зажили швиденько, а от те місце де була велика, то трохи довго, вже не пам'ятаю скільки саме часу, але теж мокренька була довго.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Перекис грубо кажучи розчиняє кірочку, яка мала б затягувати ранку. Тому він може і знезаражує, але до пришвидшення загоювання точно нічого не має і мати не може.

    Негнійні, неглибокі рани найкраще завоює провітрювання. Знову ж таки
    і перекис не сприяє заживанню, трохи провітрюйте ранку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    мені видаляли родимки скалпелем, видаляли з самого ранку, то лікар казав вже ввечері зняти пов*язки. і все більше не лізти туди самій і не мочити три дні.
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дякую. Казала чоловікові вдома ходити без футболки і без пластиря, він відмовляється, бо хтось йому сказав, що такий спосіб гоєння ранок призводить до утворення шрамів.

    Таки наполягатиму на своєму.

    Ще сьогодні зранку зауважила, що пластир, яким клею, не тканевий, а якийсь такий більше клейончастий.
    Може перекис + умовний вакуум під тим пластирем = не гоїться?
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Від видалення родимки шрам буде точно, це не подряпина.

    Шрами прикрашають мужчину.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. FernFlower

    FernFlower New Member

    @Kroshka Enot, так, ходила на перев'язку до лікаря, поки не зняли шви.
     
  19. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    В цьому випадку радили контрактубекс, але є аналог - контрарубець.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ок, я абсолютно спокійно ставлюся до шрамів. Хіба би якщо це обличчя і це дівчинка і великий шрам, чи грубий (я маю два на обличчі обидва тонкі). Шрам від родимки радіусом 1см - я б навіть не парилася. Я не теоретизую - в мене такий є. І ще від апендициту. І ще від чогось дві штуки. На якість життя це взагалі ніяк не впливає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2