Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    та в мене купа маленьких плоских родимок. Я собі так спланувала вже, що піду в приватну, хай там цілу годину дивляться, а ті, по яких маю питання ще додатково піду в них проконсультуюся.
     
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В мене також купа і в малого теж. То вони швиденько глянули, сказали, що увагу треба звертати лише на ті об´ємні і ті, що травмуються чи треться щось до них, з нерівними краями. Тому ми одну видаляємо, а за іншою спостерігаємо. А ще наголошував лікар, щоб влітку на сонці ту родимку, що спостерігаємо, покривати кремом 50+ і не просто намазати, а так накласти зверху, щоб повністю закрити.
    Я просто маю сумнів, що в приватній вам будуть довго їх роздивлятися...Але в будь якому випадку: успіхів вам і не переживайте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я недавно в Новодерм зверталась, але з однією. Вона в мене була об‘ємна і травмувалась. Обстежили і видалили хірургічно.
    Можете до них подзвонити і проконсультуватись телефоном чи обстежать Вам всі і як то буде виглядати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    цього місяця видаляла родимку в Шкірному диспансері на іул. Коновальця. прийшла-глянули-порадили видалення-10хв і все позаду. тоді ще 3 дні чекання результату аналізу і все. гоїться добре.
    ще якраз в той час в них якісь американські лікарі були, тож ще проконсультував мене америк. професор. загалом лікарем задоволена, але черги і бідося самої установи...
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. xnoax

    xnoax New Member

    А ви в диспансері консультувались і видаляли у Людмили Бондарчук ?
     
  6. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    видаляли хірургічно? Але дивилися конкретно ті, що ви показали, так?
     
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ні
    дивився лікар те, що мене цікавило-одну родимку. видаляв не хірургічно, а якщо не помиляюся електрокоагуляцією.
     
  8. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Хіба після клектроеоагуляціі щось лишається для гістологіі?
     
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    думаю залежить від родимки.в мене вона була об*ємна, то те,що видалили-в баночку і на аналіз занесли.
     
  10. xnoax

    xnoax New Member

    А в кого видаляли? Якщо можна дайте прізвище, бо теж шукаю хорошого лікаря.
     
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    лікар Фрайт О.В.
     
  12. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    до когось конкретного чи просто приїхали, хто був, до того й пішли? і яка вартість видалення на сьогоднішній день?
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Прийшли до Ярослава Володимировича ( прізвища не пам'ятаю), він глянув на ті родимки і на видалення відправив до Переймибіди Галини. Кожен заплатив десь в районі 100 грн., це було десь 3-4 роки тому.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Напишу про свій досвід. Звернулася до дерматолога у медцентр св. Параскеви (Ольга Андрусяк). Родимок маю дуже багато. Але є 2, які знаходяться у місцях, які підлягають високому ризику травмування. І величенькі - до 3 см. Лікар дивилася дерматоскопом і цифрову зйомку зробила. Результат - сказала, що нічого аж такого не бачить, що потребувало б термінових дій. Всі родимки є на вигляд доброякісними. Але ті 2, які можуть травмуватися ліфчиком і поясом від штанів, бажано видалити.

    Видалення тільки хірургічне. Я запитала, як щодо кріо чи електро - то вона сказала, що в жодному разі не можна видаляти родимки нехірургічними методами. Бо гістологія обов"язкова у будь-якому випадку. Видаляти має хірург-онколог. Я маю записатись до Романа Шияна.
    Вартість видалення 1 родимки діаметром приблизно 3 см разом з гістологією - 2150 грн. Анестезія окремо - 300 грн. за обидві.

    За останніми, які вона нафоткала, рекомендоване щорічне спостереження.

    А, і ще одне. Видалення не роблять у літній період. Мені на початку травня дозволили суто через планування вагітності. Бо лікар сказала, що невідомо, як позначаться на родимках гормональні зміни. А під час вагітності таку операцію мені ніхто не зробить.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    @Sunichka погоджуюсь, що видаляти не можна, не бажано влітку. Теж видаляла хіхургічним шляхом, але на Гашика, тому все обійшлось значно дешевше..
    Підкажіть, будь ласка, яка ціна огляду, такого як Вам проводили? Бо я теж маю багато родимок. можна в приват.
     
  16. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ціна - 860 грн. Це консультація + цифрова дерматоскопія.
     
  17. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Звітую. У понеділок (7 травня) мені видалили 2 найбільші родимки, за які я весь час переживала, щоб ненароком не травмувати (одна якраз під ліфчиком, інша - на місці поясу штанів). Операцію робив хірург-онколог Роман Шиян у медцентрі св. Параскеви. Це справді лікар від Бога! Уявіть собі - кожного разу, коли в мене просто беруть кров з вени, у мене завжди стан близький до непритомності. А тут - навіть запаморочення жодного не було.

    Видалення пройшло ідеально. Уколи анестезії, звісно, трохи болючі - але без того ніяк. Анестетик - той самий, як і при лікуванні зубів. Умови - просто супер. Лікар все детально пояснив, провів в операційну. Там мені видали разовий білий халатик, шапочку для волосся, бахіли і капці. Потім я вмостилась на кушетку (вона виявилась автоматичною - її можна піднімати-опускати-нахиляти, як зручно лікарю). Мене накрили блакитною разовою пелюшкою з діркою на тому місці, де мали робити видалення. І під стегна поклали щось схоже на планшетку (таку, знаєте, до якої папери кріплять). Справа в тому, що лікар користувався електрокоагулятором, тому та планшетка - то було "заземлення".

    Буквально кілька секунд після уколів - і я взагалі нічого не відчувала. Лікар коментував, що робить, щоб мені не було страшно =) Попередив, що може чутись запах смаженого м"яса )) Але насправді запах був такий самий, як і коли зуб свердлять. Нічого неприємного. А от коли шви накладав - то я себе відчула сумочкою чи як мінімум шкарпеткою ))) Чую, як шкіру тягнуть нитками, але болю чи навіть мінімального дискомфорту нема )

    Спочатку видалили родимку збоку на тулубі, а потім - на спині. На обидві родимки пішла приблизно година. Заклеювали мене якимись модними сучасними липучками, з якими навіть митися можна одразу після операції. Після завершення я перевдяглася і лікар роздрукував мені листок з рекомендаціями. Отже, 48 годин знімати ті липучки не можна - бо рана має взятися корочкою, герметизуватися. Потім липучки знімаються. Мазати нічим не треба. Купатися обережно, не терти. На зняття швів прийти через 2 тижні - піду 21 травня. На цей же час вже буде готова гістологія.

    Одним словом, я вийшла така щаслива і задоволена, що навіть чоловік скептично подивившись на мене сказав: "Не зрозумів - то тебе там різали чи ти на побачення ходила?" :girl_haha: Але справді - лікар дуже класний! І двоє асистенток, які йому допомагали, - теж чудові.

    П.С. Дерматолог трохи налякала вартістю - ми думали, що то десь 5000 грн. буде за все разом. А виявилося, що маю заплатити лише 2450 грн. разом з анестезією.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 4
  18. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    І знову я :girl_smile:

    Вчора зняли шви. Досить швидко - за 5-7 хвилин приблизно. Трохи неприємно, але не боляче. Знову заліпили мене наліпками. Але, на щастя, їх вже ввечері можна було зняти. І гістологія якраз вже була готова. Лікар порадував, що все гаразд. Родимки були доброякісними.

    Рекомендації - враховуючи мій тип шкіри (біла з купою родимок) бажано не засмагати (але якщо вже від поїздки на море нікуди не дінешся - то обов"язково крем з високим УФ-фільтром) та раз на рік з"являтись до дерматолога на огляд.

    Хто дуже боїться і не наважується, але відчуває, що з родимкою треба щось робити - не бійтеся, йдіть сміливо. Це абсолютно не боляче (хіба що ін"єкція анестетика під шкіру - кілька секунд неприємних відчуттів). Зате один раз зробите - і забудете про проблему. І будете спокійно жити без страху зачепити і травмувати. :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    пояснили вам чому?
     
  20. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Звісно. Небажаний вплив ультрафіолету.
     
    • Інформативно Інформативно x 1