Хто у домі "тяглова конячка"?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Липень 2009.

?

Ну, то хто?

  1. сім*ю утримує жінка

    3,2%
  2. сім*ю утримує чоловік

    33,5%
  3. заробляємо порівну

    10,2%
  4. працюють обоє, але жінка заробляє більше

    11,2%
  5. працюють обоє, але чоловік заробляє більше

    37,7%
  6. свій варіянт

    4,2%
  1. Constance

    Constance New Member

    Безумовно гроші-один з ключових моментів по досягненні щастя.
    Справедливо,що фраза з коханим рай і в шалаші не працює в 2017. Проте,ви вже задалеко зайшли.я маю на увазі,що у вас вже є дітки,і впринципі єдиний вихід це вихід з декрету на пристойну роботу
     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member



    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2017
  4. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Оце так затягуюча темка) Хотіла дізнатись щось по темі, а дізналась про все, крім того, що треба.
    По темі: ніби тяглова лошадка чоловік, бо я ні дня не працювала, але по факту на лошадку схожа я)))
    Не зрозуміла, що за відношення до двірників, я б з радістю добре заплатила людині, за чистий під‘їзд і якби моя дитина кайфувала від того, що робить світ чистішим, я була би лише рада.
    Щастя не в грошах? Ой чим старша я стаю, тим більше переконуюсь, що гроші то один з показників розвитку людини(звичайно є виключення), а для мене людина, яка не розвивається щаслива бути не може. Ну і якби деякі люди не хотіли більшого, за що наше суспільство часто тицяє носом, то то суспільство не мало б і тої мінімалки, робочі місця з пальця не висисаються.
    Мій чоловік в ІТ і я не можу сказати, що шикую, і іпотеки нема. Он ходжу 4 роки в одних чоботах. Але слава Богу не збираю гроші дітям на лікування. Тому не знаю звідки поняття «еліта».
    В кожного свої потреби, і тільки задовольнивши їх людина зможе по-справжньому робити щось для інших, це один з кроків розвитку ІМХО.
    Можна звичайно наводити в приклад якихось монахів і т.п., які тішаться тим, що нічого не мають. Але я вважаю, що підприємець може зробити для людей більше.
    Щось в мене все про одне ж) якщо що з бізнесом я не зв‘язана. Ну і емоції в мене бувають різні, але внутрішнє щастя є завжди)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Bogdan Lvivskyj

    Bogdan Lvivskyj New Member

    Всім привіт!
    Я новачок на вашому форумі, але потребую жіночих порад
    Ітак, мені 29.5 років, неодружений, працюю підприємцем.
    Вчора переписувався в інстаграмі з 1 дівчиною, їй 18 років, вчиться в коледжі, живе в селі коло Львова, на навчання доїжджає + крім навчання працює. Зайшла розмова за $$$.
    І тут вона мені видає, що чоловік мого віку що живе у Львові повинен заробляти 5000$\місяць, інакше він "бідний".
    Пів дня був в шоці.
    Поясніть будь-ласка, чи це мені така дурепа попалась, чи в дівчат такі переконання??
    Зайшов на польські форуми, так там від хлопа хочуть 6000 pln і вище. Це 1700-1800$ при 1.5-2.5 разів вищих цінах.
    Наперед дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. Poppet

    Poppet Member

    Нечасто тут відписую, але...
    Особисто я ніколи нічого схожого від знайомих не чула.
    Думаю, що дівчина може хотіти заможного кавалера/чоловіка і можна навіть сперечатися чи і правда вона при цьому "дурепа" чи навпаки.
    А подумати варто тільки про те, чи Ви зможете забезпечувати необхідний для неї рівень доходів. Оскільки з часом вони зростатимуть

    Надіслано від мого LG-H870DS, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    в нашому суспільстві стереотипи змінються постійно і жінка кожен раз стає самостійнішою і незалежною. Але природнє завдання чоловіка - це бути опорою сім"ї і особою, яка її годує.
    тому питання скільки повинен заробляти дуже суб"єктивне. головне, щоб чоловік вмів і хотів заробляти. і цього було достатньо для потреб його сім"ї.
    ваша дівчина дуже юна. мені в її роки теж здавалося до 30 років чоловік має цілком самоствердитися і звертати гори.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Bogdan Lvivskyj

    Bogdan Lvivskyj New Member

    Слава Богу вона не моя дівчина. Просто середня зп в Україні 10к грн, 25к це вже хороша зп. А тут вимоги дуже завищені при тому що з неї особливо нема шо взяти (зайва вага, погана освіта, випиває, бідні батьки тощо)
     
    • Тупо! Тупо! x 4
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А з якою метою ви з 18 -річною переписувались?
    Що ви з неї хочете - це мале і немудре. Ну і про вас багато що говорить, що вам а) цікава така аудиторія, б) берете близько до серця її слова, в) ще до поляків ходили перевіряти.
    --- дописи об"єднано, 13 Березень 2019 ---
    ОМГ а ви Аполон, я так розумію, багатий, з ідеальною вагою, освітою і батьками, і без жодної шкідливої звички. Тільки грошей малувато.

    Ох, не туди я дописи понесла, не туди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  10. Bogdan Lvivskyj

    Bogdan Lvivskyj New Member

    а що такого що їй 18? маю з 40-річною переписуватись?
    Ну, не те шоб до серця взяв, але за живе зачепило.
     
  11. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    вибачте, але то страшно нечемно з Вашого боку отаке виписувати .
    скажіть, дівчина то Вам сама сказала? Чи Ви запитали її? В другому випадку, це просто її точка зору.

    По темі, в кожного своє поняття багатства і бідності. комусь і 20 тисяч потрібно - що тут поганого? і взагалі, 18 років то дитина, що ви хотіли почути від неї? :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та нічого-нічого, ви пишіть.
    Та ясно що не взяли. Але до поляків збігали.
    З якою метою ви з нею взагалі розмову заводили? Опустимо її вік.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Bogdan Lvivskyj

    Bogdan Lvivskyj New Member

    Дівчина сама почала розмову, я не питав. Стосовно того шо їй 18 - на мою думку дурепа в 14, дурепа і в 41
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    І ще мушу спитати, бо не засну. А що не так з сорокарічними?
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Bogdan Lvivskyj

    Bogdan Lvivskyj New Member

    Те що хороших розібрали ще 20 років тому. І відповідно вони в інстаграмі не переписуються з потенційними кавалерами
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Вони мудріші, і віднаджують вразливих чоловіків іншими способами:girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 13 Березень 2019 ---
    З яких полиць розбирали?
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  17. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Сорокарічні не переписуються в інстаграмі тому що знають - хороші кавалери в інстаграмі не сидять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Bogdan Lvivskyj

    Bogdan Lvivskyj New Member

    Дякую за пораду
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    спірне питання. Я знаю кількох чоловіків (правда всі жонаті), які заходжують в ІГ. Спортсмени, фотографи - це на кого я була підписана.
     
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Хм, цікаво, та писати можна що завгодно, навіть не дуже вникаючи в суть тої писанини. А стосовно, скільки має заробляти чоловік)) в кожного свої потреби.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1