Хто у домі "тяглова конячка"?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Липень 2009.

?

Ну, то хто?

  1. сім*ю утримує жінка

    3,2%
  2. сім*ю утримує чоловік

    33,5%
  3. заробляємо порівну

    10,2%
  4. працюють обоє, але жінка заробляє більше

    11,2%
  5. працюють обоє, але чоловік заробляє більше

    37,7%
  6. свій варіянт

    4,2%
  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Люда, та що тут радити- радіти, що пощастить комусь)).
    Насправді, радити , звичайно ,можна і, як батькам, десь і треба але ж, вже очевидно, що вибір за дитиною(хоча, не факт). Підлітки переважно мають такі не стабільні пориви, щодо вибору ).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Lyudvig запитати яким бачить свій основний фах :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Lyudvig, а що тут радити, класне хоббі)
     
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Спробувати на деякий час попрацювати не вийде?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Так а тато нащо? Може навчити)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    От прочитала про сантехніка, а потім про ґеймдев, і не стримаюсь. Щиро цікаво, чим перша менш достойна мрій і зусиль. Поки Ваші відповіді досконало вписуються в українську довколаайтішну тенденцію, скажу м'яко, елітності.
    Як на мене, то навпаки. Мануальна праця у Європі - а ми туди ніби як ідемо, в усякому разі укр.сантехнік роботу там знайти може - це висока ставка, чіткі робочі години і ясне поняття про те, за що тобі платять, видимий фізичний результат своїх трудів. Ґеймдев будь-де - в нас, у Штатах, в ЄС - абсолютно ненормальні графіки, постійна залежність від пересування релізу, емоційна атмосфера тиску через дедлайни і результат - ти зробив меч, яким мавпа вбиває дракона. "Є що згадати, нема що дітям розказати". Трошки згустила фарби для чіткішої картини, та думаю, ідея зрозуміла. Я до чого: те, що за ґеймдев/[вставте будь-який інший варіант] платять шальоні бакси, саме по собі не робить цей варіант апріорі кращим, вартим мрій і сподівань. Наїжжають тут на сантехніків, а потім ой лишенько, що ж це за майстри, одні алкоголіки і непутящі.
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    А я розумію @Lyudvig. Питання не в тому, що поїздка на море це щастя. Питання в тому, щоб мати можливість цю поїздку здійснити. А якщо її нема, то змінити якісь обставини в житті для того щоб така можливість з’явилася. Це патерн - хочеш мати - думай як досягти. А «поїздку на море» можна замінити чим завгодно, згідно своїх потреб і вподобань. Наприклад доступом до якісної медицини.
    І про синдром відмінниці і тиск на дітей. Одне діло коли дитина, гімнастка, старається заради перемоги бо вона хоче перше місце, всім втерти носа і т. д. То синдром відмінниці і він не продуктивний. Зазвичай після навчальних закладів такі люди не досягають нічого.
    Інше діло коли дитина старається заради першого місця, бо вона хоче в майбутньому вийти на професійний рівень і поїхати на олімпійські ігри. Це амбіції, “ пробивні” люди. Є нюанс - цим людям потрібне не кожне перше місце, не кожна перемога, а лише вирішальні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    @labisqwee
    На власному досвіді не зустрічала людей які б керувалися елітністю спеціальності вже десь десять років. Хіба старші люди і теоретично. Зараз всі орієнтовані на прибуток. І я їх розумію.
    Якщо мій син захоче стати сантехніком - я підтримаю, але потурбуюсь про те, щоб в нього в голові був достатній ресурс як з сантехніка перерости в сантехнічну фірму.
    Як донька захоче стати сантехніком я дуже сильно розстроюсь).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Маю знайому, яка вчилась в пту на сантехніка, всі з неї ржали, а потім вона вступила в політех і тепер працює в якійсь канторі, займається проектами, на скільки я зрозуміла. Тому не все так однозначно


    Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Вибачте, не зрозуміла. До чого тут еліта? Мій чоловік все своє життя ремонтував телефони, а мріяв про ґеймдев, він сам вчився, (досі підтягує щодня англійську), читав ночами, розвивася і попав в цей бізнес. Це дуже важка праця, і "шальоних баксів" там, на жаль, не платять, бо він найманий працівник, а не власник, ще зважаючи на те, що сім'я наша складається з 5 чоловік, а я не працюю, то порахуйте.
    Все, що ви описуєте про релізи і т. д. я прекрасно знаю, і часто сама чекаю того моменту, щоб вони вже нарешті зарелізились.
    Але я не розумію, з чого ви взяли, що я хочу, щоб мій син йшов в сей бізнес, я таке десь писала?! Ви взагалі читали мої попередні дописи чи один і зробили висновок)?
    Професію сантехніка, я так, до речі, навела, до прикладу, але всі вчепились одного солова і мусолять-мусолять...
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2017
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    про гроші і щастя. Сходила на шугаринг. Щаслииииива. А його задурно не наливають.
    Можна і вдома шугаритись, але не щастя від того не настає. Що ж таке?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Я мала на увазі непересічну тягу до всього елітного, яка характерна для деякого відсотка укр.айті і в сумі з непересічною ж їх, як для України, платоспроможністю стала мемом. Що нічого не каже про конкретно Вашого чоловіка. Просто Ваші відповіді про "професії, яких своїм дітям ніхто ж не бажає", нагадують прямі цитати деяких яскравих працівників цього бідноненависницького тренду.

    Ви ніде такого не писали. Що Ви написали: сантехніками дітей не хоче бачити ніхто; син думає іти в ґеймдев, і чоловік там, сумніваємося тому, що не горить йому до того серце. Не треба мати IQ 100500, щоб побачити різницю у сприйнятті професій на явну користь не сантехніка, і не просто різницю, а несприйняття першої як варіанту взагалі.

    Ви перелічили, чому Вашого чоловіка поважати варто, а дружині сантехніка "от тікищо було обідно". Вона теж могла б список накатати, знаєте.
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    О бач. А я не люблю, коли до мене чужі руки торкаються, тому не ходжу ні на шуґаринг, ні на манікюр і в перукарню через силу. Всьо сама, всьо сама. То вже з якогось чарівнолюстеркового розділу.
    писи: гроші на шуґарінг імєюцца, щастя від нього не настає:girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Цю тему краще не підсумувати :D автор, от Вам і відповідь.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    дівчата, не сваріться за програмістів. Я змучусь потім терти.
    --- дописи об"єднано, 23 Грудень 2017 ---
    ну ти ж розумієш, що справа не конкретно в цій процедурі. Приємно мати гроші на щось приємне, але зовсм не обов'язково-необхідне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я всю цю тему так і розумію:) але всі щось пишуть, то й я напишу))) можу про програмістів, але ти сваришся:girl_flirt:
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    о, це - да. Я ще вчора тішилась, що чоловік мав можливість поїхати вітати свою маму з іменинами, подарунок повіз.... нині вже не тішусь. І тища коту під хвіст...краще б собі чоботи купила...
    Тому грошо-щастя відчуття хитке :girl_wink:.
     
    • Подобається Подобається x 1