Хто кого перетягне?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем ГРоманюк, 30 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Помилуйте, панове, що ще мені зробити, щоб ви перестали мене ображати по другому кругу? Ви самі те хоч розумієте, що робите? Мені здається, що це вже перетворилося на якийсь вид розваги. А головне, за що? За те, що я добре відношуся до своєї роботи? За те, що я ніколи в житті не образів жодної дітіні? За те, що на протязі 16 років терпів несправедливості в свою адресу від цих "ангелів"? За те, що я хотів людям зробити добро, а вони не зрозуміли і поступили зі мною, як з шматком лайна? Або за те, що я віддав велику частину свого життя на те, щоб зробити чужих дітей успішніше, добріше і розумніше? За те, що у мене немає таких випадків, які відбуваються в деяких школах, де обмотують один одного ськотчем, вбивають, принижують... За це?

    Подумайте хоч би, який приклад подаєте ви самі своїм дітям, поки може і маленьким.
     
  2. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Після цієї фрази ГРоманюка можна всім мирно залишитись при своїх думках і припинити цю кілометрову дискусію із взаємним обливанням одне одного болотом, правда, Chortenia? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    таки так :) "дружба, мир и жвачка"
    гммм... звідки то пішов такий дивний вислів?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Мда, мабуть моїми дописами просто кишить ця гілка :)
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Може проголосуємо за закриття цієї гілки?
    Конструктиву вже не дочекалися б все одно.

    Пане Громанюку, у мене в класі де я вчилася теж не було ніколи проблем, і я це собі також десь в заслугу ставлю, бо вчителів було багато, а лідером я там була протягом усіх років. Попри всю прив"язаність до однокласників - почуття, що це просто інші діти, чиїсь діти, нікуди не зникало і я не думала, що мені хтось щось винен, чи мусить на мене молитися. Після школи ми розгубилися як всі - в кожного своя особиста доля, на яку він має право. Це ж не секта! А в Вас таке враження, - стосунки до гробу мають продовжуватися інакше Ви плакати починаєте. Треба виставляти кордони між собою і чужими людьми, а не можете - народжуйте своїх дітей. видно пора.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Абсолютно згідна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Chortenia, абсолютно нічого особистого, але де в чому Громанюк правий (маю на увазі "другий круг"). Зараз як почнеться все по новій ще на тридцять сторінок! Воно нам треба? :)
    Все добре, що добре закінчується...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Ну в кого другий. в кого перший :beee:
    Але ви праві, пора закривати лавочку. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Або перенести у столик "Здоров'я".
    Нє?


    Як? Дійсно не розумієте?
    -Не заходити "на другий круг". :)
     
  10. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Нє!:p:p:p
     
  11. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Конструктив можливий тільки при обопільному бажанні і старанні сторін. Що стосується стосункiв, то все залежить від людей. Хтось звик міняти дружин кожен вечір, як один мій однокласник, хтось вибирає вірність дружині до могили, як мій дід. І нічого поганого в тому, щоб залишатися друзями до труни не бачу.

    Здається, в сучасному суспільстві люди і так достатньо роз'єднані - тому тут і не потрібно виставляти кордони. Навпаки потрібно прагнути об'єднати людей.

    А для народження дітей потрібні двоє, як я розумію. А якщо виставляти кордони, то звідки ж двом узятися? Або мені слідувати прикладу Діогена?

    А пора або не пора... це тільки Бог вирішує. У мене знайомий є. Він одружувався в 35 років, дружині - 32. Робив кар'єру, щоб дітей забезпечити. Вона теж зайнята була кар'єрою. Часу на красиві залицяння не було - просто стрибнули в ліжко і потім розписалися. Дітей пробують вже завести 15 років. Поки нічого не виходить. Два викидні були. Після цього вже не ризикують. Опаздалі, видно хлоп'ята.

    Iнший знайомий одружувався от так ось за порадою, що час прийшов (34 рокі). До дружини (30 р.) відноситься як до порожнього місця, до дітей - ще гірше. Дружина скаржиться, що чоловік взагалі не розуміє, навіщо діти потрібні. Вона сподівається, що прийде час і чоловік зрозуміє, що діти потрібні, але дочці вже 11 років, але чоловік взагалі вихованням дочки не займається, вона просто для нього не існує. Просто треба було, ось він і одружувався.

    Думаю, я вже опаздал з своїми дітьми, тому доживатиму свій вік, як звик. І не потрібно мене за це винити. Не завжди все залежить від людини.

    Окрім прав є ще і обов'язки, але тут ми, мабуть, сильно розходимося в поглядах, тому не має сенсу дискутувати.
     
  12. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Звичайно, що це чудово, але таке життя, що не завжди так виходить, як собі хочеш. Тоді краще знайти у собі сили відпустити цю людину і навчитись жити далі.
    А що стосується створення власної сім"ї - звичайно, тільки через те, що пора, не варто. Але попри всі складності разом все-таки краще ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    :) в 32 роки вже пізно? ви помиляєтеся
    а чому ви берете до уваги тільки погані приклади? невже не маєте хороших?
    то вам форумчани підкинуть :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Та ви що таке кажете! Ми ж з вами ровесники, і моє життя тільки починається... Між нами кажучи, дивлячись на моїх 50-річних співробітниць або 40-річну троюрідну сестру язик не повернеться сказати, що вони вже "доживають вік" :)

    Ви молода людина, ще все попереду, стільки ще всього буде! Тим більше, зараз вже не рідкість, коли люди створюють сім"ї після 30. Інша справа, що у такому віці важче притертись один до одного, зате є певний досвід і розуміння. Не списуйте себе у пенсіонери, все ще у вас вдасться.
    Добре пригляньтесь довкола, а що, якщо десь поруч ваша половинка, а ви не бачите її, тому що вже забили на себе? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    І дуже безрозсудно. Звідси і високий відсоток відхилень в психічному розвитку дитини в розвинених країнах, де жінки зосереджені на кар'єрі і забувають про своє основне призначення, і упускають кращі часи, які просто необхідні для народження здорової дитини. Є межі, встановлені природою (оптимальний вік 20-25 років): організм жінки старіє набагато швидше, ніж організм чоловіка. Майже всі мої знайомі, що народили після 30-35 років отримали або даунов, з якими тепер мучаться, або викиднів, або зовні нормильних дітей, але з букетом внутрішніх хвороб.

    Людство ще зіткнеться з проблемами, пов'язанімі з підвищенням шлюбного віку. Поки тільки незадоволеність виражають лікарі пологових клінік. Іноді лікарі дозволяють досить цинічно виражатися: "Навіщо рятувати приречених на загибель? Потрібно було раніше народжувати, а не відкладати і накопичувати генетичні дефекти". Сучасна медицина дозволяє рятувати навіть безнадійних, але...з серйозними родовими травмами.

    У мене, до речі, була учениця, яку мама народила в 32 роки. Відхилення виявилися тільки в 12 років. Це просто бідна дитина, у якої немає майбутнього, оскільки належної уваги вона не отримає.
     
  16. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Пропоную завершити цю беззмістовну дискусію.

    P.S. ГРоманюк, мені байдуже, що ви про мене думаєте.

    P.P.S. Ви мені так і не пояснили як у віці 32 років можна мати 16 років педагогічного стажу.
     
    • Подобається Подобається x 10
  17. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    А мене виховувала бабуся, якій було за 50. І браку уваги я точно не відчувала. :beee:
    Якесь у вас оточення неправильне. Як не малолітні уголовники, то дауни. Екологія повпливала, чи що?

    Марія має рацію, бо зараз яааак понесеться ще на тридцять сторінок... :shutup:
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Екологія тут не причому. У країнах з благополучною екологією аналогічні проблеми. Це об'єктивна реальність. Неважливо, що ми думаємо про неї, а вона така, яка є. Громанюк перестане говорити про реальність, але вона від цього не стане іншою. Можна закрити очі, стрибнути з даху і благати Бога підстилати подушку, але закон тяжіння зробить свою справу.

    Якби говорили по суті, то 30 сторінок не було б.

    Питання до Mariya
    А яку дискусію вважаєте змiстовною?
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Тобто? пропонуєцця тоталізатор (ставку зровив, і цить)? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ГРоманюк

    ГРоманюк Well-Known Member

    Відповідь: Хто кого перетягне?

    Пропонуєцця? Ким пропонується?

    Додано через 54 хвилини
     
Статус теми:
Закрита.