Хто як захищає свої фінанси, заощадження. Я вдається заощадити гроші?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем shokoladochka, 2 Березень 2018.

?

як захищаєте свої гроші (заощадження)

  1. - банк;

    3 голосів
    42,9%
  2. - в банці дома;

    2 голосів
    28,6%
  3. - накопичення через приватні пенсійні чи страхові організації;

    2 голосів
    28,6%
  4. - в золоті чи просто в дорогоцінних матеріалах чи цінних паперах;

    1 голосів
    14,3%
  5. - інший варіант (напишіть який);

    2 голосів
    28,6%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Цікавить таке питання: як ви захищаєте свої гроші? як заощаджуєте?
    Нещодавно я про це не задумувалася( думка була тільки одна де взяти гроші, як заробити. Коли була можливість заощадити я звичайно ці кошти відкладала вдома, частину ставила на депозит. Суми не великі, але гроші тим не менше ніяк не втримувалися. При потребі я ці гроші брала і використовувала. Звичайно кошти розходилися швидко. Доки я працювала доти заощаджувала, пішла в декрет відповідно почала тягнути з заощаджень. Так от до тепер шукаю способи як заощадження не використовувати і щоб ці кошти ще й працювали. Я ходила ні різні лекції по фінансовій грамотності та прочитала книги, вибрала для себе те, що зараз можу зробити. Я обрала два варіанти, які я можу собі дозволити – це

    1. Депозит на короткий термін з можливістю поповнення де щомісячний дохід також добавляється до суми. Я з кожної доходу мінімум 10% відкладаю на цей рахунок. На разі це один депозит в національній валюті. В планах ще два в різних валютах.

    2. Вибрала страхову організацію де я буду накопичувати кошти + страхування ризику інвалідності,смерті і т.п. До цього питання також довго йшла. Але потім переживши певні обставини я зайнялася цим питанням, довго вибирала кому я можу це довірити і зробила цей крок. Мені подобається, що я з відси якщо порівнювати з депозитом не можу забрати гроші і потратити, тому вони все таки збережуться.

    3. Я почала менше купляти всякого «хочу». Почала планувати свої доходи і витрати, складати список потрібних і необхідних речей, робити покупки один раз на тиждень, щоб заходячи в магазин не робити лишні покупки. Але це ще все в процесі, хоча початковими результатами за задоволена.

    4. Хотілося б заощадити кошти в купити нерухомість. Здавати в оренду, або щось таке. Тут я ще не маю можливостей, але планую свій бюджет так щоб в майбутньому це можна було зробити.

    Поділіться своїм досвідом. Як це робите ви. Чи користуєтеся не державними пенсійними фондами, чи страховими.
     
    • Подобається Подобається x 2