Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Анастасія, 26 Квітень 2011.

  1. Відповідь: Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

    ще придумала сніданок - ліниві вареники або пальчики - цікаво якщо їх наморозити а на ранок лише кидати в окріп і варити , ніхто не пробував. Я так з тефтельками для малого собі життя спрощую - нароблю, наморожу потім в пароварку 2 шт і обід готовий.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

    Люблю вівсянку на молоці, а туди додати:
    - нарізані скибочками свіжі яблука
    - банан теж скибочками
    - горішки
    - родзинки
    смакота...та й лікарі кажуть, що це дуже корисний і поживний сніданок!
     
  3. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

    я тоже так казала, але попробувала таку - вівсянка + порізана курага+ ізюм + горіхи порізані /грецькі/ ЗАЛИТИ /не закип"ятити, не поставити в мікрохвильку, не варити на газі а саме залити/ кип"ятком так щоб вода трошки вище була ніж каша на 5-7 мм. накрити тарілочкою і дати постояти 10 хв. тим часом потерти на дрібній бур"ячковій терці 1 кисле яблуко почищене від шкірки. потім в кашу додати 2-3 ч ложечки згущеного молока і терте яблуко. усьо. я це реально "обозяю". я таке собі на роботі в обід готувала. потім наш головний бухгалтер теж на це підсіла, але так як вона на вічній дієті сиділа то давала туди йогурт з ягодами замість згущонки. теж дуже добре.
    а на сніданок в нас зазвичай вчорашня "лишня" вечеря - картопельку на пательню, + ковбаска. як мало то заливаєм омлєтом, або гречка з котлетою... може нема і чим похвалитись, але іншого мій чоловік не їдять... нуісир зі сметаною + сезонні ягоди чи варення нормально ідуть... часом канапка.
    а ще можна робити шаурму - треба лаваш і вчорашні залишки продуктів - все порізати, лаваш змастити чимось від майонезу починаючи, закінчуючи грибною підливкою /чим є/ тоді туди трошки пекінської капусти, порізане м"яско /чи котлетка чи ковбаска, чи печінка, чи будь що/ заправити можна кетчупом чи гірчицею, згорнути щось на подобі рулета порційного і на масло на пательню під кришкою до скоринки з двох сторін... здорового мало, але мужчини чуть собі пальці не обкусуть... можна туди і сир з сметаною і зеленню /густіший/ замотати, але то буде капати як будеться їсти. і робиться 5 хв, що рано немаловажно...
     
  4. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує корисного коли треба сніданок?

    Я собі і дітям на сніданок варю кашу манну або вівсяну. До каші даю свіжі/заморожені ягоди або родзинки, можна варення. Ще як варіант оладки або сирнички з варенням або медом або сметаною+цукрова пудра. Ще може бути на сніданок смажене на сметані яйце + чай, або варене яйце (куряче або перепелині) з домашнім майонезом + чай.
    Якщо вже зовсім немає часу (хоч це буває дуже рідко) то заливаю молоком сухі шоколадні кульки Несквік.
    Чоловік або приєднується до нашого сніданку, або готує собі сам щось інше за бажанням.
     
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Корисний сніданок (на вихідний день), недавно випробувала рецептик:
    Запіканка сирно-шпинатна:
    Відварюємо 5-6 листів лазаньї 5 хв. в підсоленій воді з кількома краплинами олії. Нарізаємо їх по діагоналі на 10-12 трикутничків, вистеляємо цими трикутниками змашену маслом форму по кругу. Готуємо дві начинки: перша: шпинат (200 гр) підтушуємо кілька хв. на вершковому маслі, додаємо кефір 200 гр, 1 яйце, сіль, мускатний горіх. Друга: домашній сир 200 гр, 100 гр кефіру, 1 яйце, сіль, перець. Виливаємо в форму шарами, запікаємо 30-40 хв.
    Іноді буває настрій на такі цікавіші сніданки;) Смачного!
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    у нас сніданок найчастіше - молочне (маю завжди вдома манку, пластівці вівсяні і гречані), іноді буває омлет, солодкий сир або йогурт, рідше оладки зі сметаною або джемом. Принципово не купую сухі сніданки (лише іноді кукурудзяні пластівці з мінім. цукру)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    А я люблю в неділю наші спільні сніданки. Тоді я можу щось приготувати для своєї сім'ї, бо зазвичай в робочі дні ми снідаємо окремо, хто що хоче.
    Люблю посмажити свіжентки млинчики, панкейки чи оладки, все вишукую новенткі рецептм. І недавно натрапила на корисні панкейки з вівсяної муки. Ось рецептик
    http://cookorama.net/uk/blog/mlynci/korysni-pankejky.html
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    А я вже змучилася від готування щоранку оладків на сніданок для малого - тільки їх з варенням зі смородини і визнає. І не проїдається йому! Каш не хоче вже. Ще останніми днями їв клубніку зі сметанкою і цукром на сніданок.
    Для мене ж нема нічого смачнішого зранку за яєшню. Ну хіба що вчорашній підігрітий шпинатний пиріг з чаєм - теж іде на ура.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я на сніданок варю вівсянку на воді і трошки молока для кольору. Варю до 5 хв. і на 1 раз. Додаю морожені фрукти, варення - що є вдома.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дочці заборонили їсти молочновмістні страви і обмежили глютеновмістні. Тепер маю кожного ранку в садок давати сніданок, бо вдома не снідає. Сьогодні дала картопляне пюре з підсмаженим яйцем. На завтра планую гречку з тефтельками. З чим можна поєднати на сніданок гречку, рис, кукурудзяну кашу? Овочеві салати вона не любить, рис з овочами теж. Може окремо морквину погризти чи листок капусти. Щось не уявляю, як ті каші з фруктами поєднати? Може запіканку якусь, але то має бути без борошна, манки, вівсянки, молока, сиру і т.д. Що ж туди накласти і ще й щоб купи трималось і смачно було?:girl_impossible:
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Рис - з яблуком та ізюмом, чи бананом, може шпинат з яєчком - типу такої "бовтанки" з тим же рисом чи гречкою, котлетки капустяно-рисові.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Fast

    Fast Well-Known Member

    Коли моя була на дієті, то рисово-яблучна запіканка було саме те, наслисник з м'яском, кусь-кусь із шпинатом, вівсяна кашка на воді з бананом, зараз з труставкою можна, гречка з кефіром, або яйцем на твердо, макарон з перміджано, яблукові оладки. Коли не можна було ще смаженого, то ще складніше було, але результатом я задоволена :)
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Не впевнена, що це над корисно, зате дуже швидко і смачно:
    Кілька днів тому "слєпіла із того, что било" такий сніданок:
    Порізала багет, зверху поклала нарізаний кружельцями ледь посолений свіжий огірок, то все затерла твердим сиром.
    Канапки, що вийшли, поклала на розігріту суху сковорідку і накрила кришкою (Ми не маємо мікрохвильовки, та й на пательні вийшла грінка, а не просто розплавився сир).
    Вийшли такі смачнючі грінки, що ми з чоловіком ледь пальці не пообкусювали. :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми відмовились від мікрохвильовки і тепер я часто такі різні грінки роблю. Наприклад, беру 2 куски хліба, між ними - сир. Обвалюю в яйці і на пательню. В середину можна все, що завгодно запхати (м'яско, помідор, печериці), головне прошарок сиру дати, смакота.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
  16. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Вівсянку з родзинками, яєчню зі шпинатом, скибки батона, обсмажені в яйці, інколи рулетики з лавашем.
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 4 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В нас теж немає мікрохвильвки, то я тільки зараз "дізналась" яка ж то смакота ті грінки! :nyam2:Особливо з помідором і сиром. Чоловік такі обожнює. А ще маємо окремо тостер, та все-таки з пательні вони виходять смачніші.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    У нас на сніданок в основному різні кашки: молочні рисова, манна, кукурудзяна; гречка із зеленню і рубленим яйком, перловка з грибами, рис з овочами, пшоняна з м'яском і різні варіації. Рідше оладки чи сирнички, овочеві кексики. Чоловіку обов`язково ситно снідати. А я інколи можу і кавою обмежитись) Малий їсть практично все, що дам

    Надіслано від мого V812 Core4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. olenoks

    olenoks Well-Known Member

    У мене також, а ще важливо щоб і на сніданок і обід і вечерю було перше. А я люблю зранку перед компом кавусі з солоденьким посмакувати..ням

    тому наразі не парюся,суп нагріла і все а коли підросте дитя, буду думати..