Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем bora, 21 Червень 2007.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    щось із тебе сьогодні ноль помочі. Я просто пояснила, що на моїй "горі" буде оригінальний коньяк. Але не лише ним єдиним. Ну і що? я вже колготи вдягаю -- ну і шо маю купувати?
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    підкажіть що додати на стіл де є роли, піца? з тегкого.
     
  3. Siania

    Siania Love Life

    Я завжди роблю корзинки з сирком (можна з часником, можна без), і фаршмаком.
    Можна ще слойоні палочки і соус якийсь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Овочевий салат без майонезу
    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Прошу поради. В неділю має бути священик святити хату. Хочу якісь канапки зробити а-ля шведського столу. Які варіанти можна ще додати:
    1. Батон з намазкою сирною, зверху ковбаска і огірок-помідор.
    2. Грінки з червоною рибкою і ківі.
    3. Чорний хліб з оселедцем і затертий сиром.
    На шпажках сир, оливки, виноград. Може ще з дачі чері привезу (якщо "шпаки" на закусь не зібрали.
    М'ясну нарізку.
    Сирник.
    Виноград, банани, яблука, апельсини.

    Що ще на скору руку можна б було зробити?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Того всього, достатньо, хіба можете печінку, рибу, баклажани,
    кабачки, цвітну капусту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Як на мене, і того «за глаза».
    Якщо хоч, можна шпажки чері-міні моцарела (від добряни помоєму в всіх супермаркетах в такому відеречку продається)
    Можна рулетики з лавашу скрутити з чого є в хаті
    Можна сир (кисломолочний) з кропом-цибулькою на грінку
    Можна форшмак в тарталетки
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    А можна перевірені якісь рецепти? Ніколи не крутила... :girl_blush2:.
    Бажано, безмайонезні.
    Дякую.
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    @Zaychenya, помастити лаваш сиром янтар, так грубенько, зверху нарізати помідор, перець, затерти сиром і скрутити
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    ще можна курячі нагетси зробити )) швидко і смачно
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Філадельфія - зелень - лосось
    Тушена капуста з мясом, затерта сиром
    «4 сири»
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівки, поможіть! Треба мені на неділю для родини стіл накрити. А фантазії щось нема). Хочу щось не аж дуже банальне, а в голову лізе тільки таке. Отже, на гаряче придумала запечені ноги індика (колись робила, було смачно). Але з гарніром питання. Картопля вже набридла, робила колись кус-кус - не пішов. Що ще можна? Овочі грильовані ніби можна, але не знаю чи чоловік захоче тим бавитись. Салати - які? Мені хочеться з печеним гарбузом, але він вже всім певно набрид). Закуски... тут взагалі тишина). Хочу баклажани закручені з чимось і фаршировані яйця. А що ще? @flame @nibysh в кого там багата на таке фантазія), порадьте щось!
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Рис з овочами, плов, голубці, вареники :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Rodionochka а скільки ролини очікується?
    Якщо чоловік не категорично проти вогню - мангалу , то можна мариновані овочі запекти...
    Давай вихідні дані , а Оля прийде і все розпише)((
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну десь 12-15, ще плюс 3 дитини, що їдять як дорослі). Та мангал ніби не зле, але він у нас маленький(. Треба було чоловікові на ДН подарувати більший))). Він кожен раз плюється через його розмір, бо мені треба і м’ясо, і овочі.
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Siania

    Siania Love Life

    @Rodionochka мій стандарт:
    Корзинки з сирочком з часником і фаршмаком. Але корзинки саме з Сільпо фірми премія, вони нямка. Ще я завжди роблю курячий або індичий пиріг з готового листового тіста. Ну і на основну страву курочка і картопелька. Чоловік вміє смажити картоплю так, що виходить як з макдональдсу)
    Салат роблю грецький і цезар. Якби було велике натхнення, зробила б печінковий торт.
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    @Rodionochka якщо хочете заморочуватись)
    Я часто роблю такі рулети з пенкового паштету, омлету, ще можна зі шпинату. Печінковий рулет ставлю на сухарики квадратні.
    --- дописи об"єднано, 27 Вересень 2018 ---
    Крім стандартних салатів ( Цезар, грецький і т.п.), робила одного разу салат з стручкової квасолі. Я брала морожену зимою, відварити, додати болгарський перець червоний і жовтий, мариновані печериці, оливки і заправити якоюсь цікавою заправкою.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
    • Креативно Креативно x 1
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Можна по-грузинські. Сирна намазючка з травами (така польська, філадельфія дорого буде, можна і просто творог з укропчиком чи петрушкою), часник і багато товчених грецьких горіхів. Супер! Навіть краще ввечері перед забавою то зробити і мати спокій.
    В мене швидко щезають фаршировані шампіньйони. Підсмажити ніжки великих шампіньойонів з цибулькою. Додати жменьку сирого фаршу і тв. сиру, сіль/перець/травички. Накласти цю масу у шляпки (чуть солі у шляпки підсипати перед начинкою) і в холодильник до приходу гостей. Пришли гості, поставила в духовку на 20-30 хв, поки те-се. Сіли за стіл і гаряча закуска готова.
    Ну лаваш з слабосолоною рибкою і оливками з паприкою вже казали (2 плавлені сирки+майонез+2 варені яєчка, можна часник, але це якщо зразу на стіл, я не даю). Теж наперед ввечері то роблю.
    Капрезе завжди бестселлер.
    Кіш наловчилася одною лівою пекти. З куркою і брокколі чи шпинатом. Зраненьку в день забави.
    На гаряче в мене люблять телятину з оливками. Там робити майже нічого не треба з мультиваркою. Правда туди тільки картопляне пюре пасує.
    Олів'є з куркою :)). А шо? Вже майже зима.
     
    Останнє редагування: 27 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  19. rysja

    rysja Well-Known Member

    стільки цікавих ідей, вже собі в закладки кидаю). А можна про кіш детальніше(рецепт), дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Дякую за компліман. Це в мене "годи трєніровок".
    А ще я переконана, що дорога родина має мене побачити помитою, нафарбованою, гарно вбраною і мінімально замученою. Тому все максимально в переддень готується.
    20180927_124932.jpg
    Лінь переписувати. То з моїх улюблених рецептів на 1 брудну тарілку, де було тісто, там і начинку замісити. Ну зрозуміло, що філе дрібно порізати. І 1 означає 1, тобто половина такої цілої грудки, як продають. Не треба багато, бо буде не кіш а м'ясний пиріг, і на ніч чи на годинку добре шматочки філе замаринувати в не багато майо і травичці, сіль/перець, але можна і без того.
    Купляю фасований брусок на 200 гр тв. сиру і маю спокій.
    Пасоля чи ін. якийсь груз обо'язково! Бо потічуть бортики.
    Додати можна кукурудзу, папричку, гриби (гриби обсмажити з філе і цибулею, щоб вийшла рідина). Зверху гарно прикрасити половинками помідорок черрі. Тоді хоч продавай :).
     
    Останнє редагування: 27 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 8