Хто бажає допомогти

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Neytasa, 24 Березень 2011.

  1. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    зараз в центрі "Матері та дитини" є 5-ро жінок та 4 дитинки. Одна дівчинка 16 років має от-от народити дитинку і до нового року мають поступити ще 2-є жінок. Одна з них молода вагітна кругла сирота.

    Дорослі: 16, 21, 25 та 2-є 33-х річні

    Дітки: дівчинка 2міс., хлопчик 3 міс., хлопчик та дівчинка, яким весною буде по 1,5р.

    Одяг для дорослих підійде 44, 46, 48 розміру.

    Молоденька вагітна дівчина, що має в грудні народити, не має коляски для дитини.

    Ще щодо умов перебування в центрі: безкоштовне проживання + харчі для мами (жінки готують самі, продуктами їх забезпечують). Ці жінки отримують грошові виплати від держави, як мами одиначки, мають змогу дещо купувати самі діткам та собі.
    Умови перебування гарні, будівля нова, спец. побудована під центр, тому побут. умови там добрі
    Нагадаю, що передати речі я можу, навіть габаритні відвезу

    ---------- Додано в 12:08 ---------- Попередній допис був написаний в 12:02 ----------

    на сайті міської ради, колись були адреси потребуючих, зараз щось не можу знайти
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    А коли ви плануєте туди їхати?
     
  3. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    До НР планую 1-ну поїздку та на Різдво ще. Навмисно їхати мені не випадає, дуже залежать поїздки від моїх діток.
    Речі можу потримати в себе і передати при першій же можливості, але обіцяти точно коли саме - не можу.
    (мова йде про центр "матері та дитини" в Дрогобичі)
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Я би передала коляску.
     
  5. Sirenetta

    Sirenetta New Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Мені знайомий священник передав листа до Миколая від 2-х діток з багатодітної сімї. Якщо маєте бажання долучитись до подаруночків - зголошуйтесь в ПП.
     
  6. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дівчатка, назбирала трохи речей для дівчинки 0-6 міс. Пишіть в ПП, кому справді потрібно.
     
  7. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Напередодні Різдва передала всі речі, які мені принесли, в центр. Дуже дякували за допомогу та підтримку, були щиро здивовані, що аж зі Львова передали передачу. Дякую всім, хто долучився.
    Якщо хтось ще захоче туди щось передати - з радістю відвезу.
     
  8. Відповідь: Хто бажає допомогти

    Скажіть, будь ласка, куди можна віддати медикаменти (термін придатності до 2014р.)?
     
  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    а як можна передати вам речі?
     
  10. marife

    marife Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Те саме питання. Маю жіночі речі, верхній одяг. Все у хорошому стані. Я б віддала людям котрі цього потребуть. Скиньте деталі в ПП як це зробити.
     
  11. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    найкращий варіант - привезти мені додому, або по домовленості на вихідних десь можна перетнутись, але з цим тепер в мене тяжко трохи, але можливо.
     
  12. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дівчата, маю монітор старенький, але працюючий і клавіатуру в ідеальному стані, хотіла б віддати в якийсь дитячий будинок чи потребуючій родині. Умови - самовивіз і забрати бажано все разом. Дякую тим, хто зголоситься.
     
  13. touptikon

    touptikon New Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    У Львові розпочалася благодійна акція: "Речі для малечі": Дитячі речі (одяг, іграшки, інше) можна віддати на благодійництво в дитячу кімнату на пр. Чорновола. Сюди ж можна прийти і вибрати собі необхідні речі безкоштовно.
    об знайти детальнішу інформацію, введіть в гуглі: "речі для малечі Чорновола"
     
  14. hothope

    hothope Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Хто відчуває у серці потребу врятувати життя людини? А особливо якщо це молода гарна дівчина? І їй терміново потрібна пересадка легенів. Від цієї хвороби вже померло дві її старші сестри.
    Ви можете зробити пожертву і в подяку отримати запрошення на благодійний проект "Таланти України за життя Оксани Сенишин".
    За детальнішою інформацією телефонуйте 243-09-75 або 097-462-9246.
    Благодійний концерт відбудеться 15 квітня у приміщенні театру Заньковецької. А також буде проведений аукціон з ексклюзивними лотами від Тараса Петриненка, Святослава Вакарчука, Олени Онуфрів, Ірини Баранської-Вороніної, галереї мадам Пальмгрен, Олександра Божика. Ці люди - за життя Оксани Сенишин! І Ви, знаю, теж!
    Час робити добрі справи!

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  15. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    не випадало мені відзвітуватись, виправляюсь: 8 березня відвезла всі речі, що назбирались в мене до того моменту, в центр в Дрогобичі. Передавали подяку.
     
  16. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дівчата, віддамо нашу колиску (без матраца) потребуючій сім'ї. Колисочка ручної роботи з дуба, цілком справна. Є можливість гойдання. Хто знає таку сім'ю, або благодійну організацію/волонтерів, куди можна звернутися аби віддати колиску - буду вдячна. Єдина умова - самовивіз (або може хтось зможе допомогти вивезти). Колиска не розкладається, тому потрібен вантажний бус або інший відповідний транспорт.
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2014
  17. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Можливо хтось знає потребуючу родину з маленькими дітками, віддам пакет одягу приблизно з 3 міс до 7міс )бодіки, піжамки, шапочки, чоловічки, вязані шкарпеточки, курточка є тепла,штанішки, ще віддам конверт-ковдрочку , і ще трохи мягких гарних іграшок.Все було у використанні. Не нове (можливо комусь це принципово). Пишіть в ПП- домовимось.
     
  18. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Назбирала багато гарного одягу для дорослих дівчаток, в основному розмір М. Всі речі в дуже хорошому стані (сорочки, блузки, теплі кофтинки, джинси, плаття і т.д)
    Віддам тому, кому одежинка справді потрібна, за символічну іграшку для доці.
     
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Потрібні волонтери для важливого проекту-хто має певний досвід праці з дітьми, бажано вік волонетра більше 25 років
    НВЦ “Психологи для психологів”
    ГО “Місток”
    ГО “Турбота в дії”

    Приготування волонтерів

    Діти, що виховуються в інтернатах, мають особливі потреби. Їх стосунки з

    іншими, а в наслідок і майбутнє життя позначені ізоляцією, недовірою та

    браком сенсу. Будувати тривалі стосунки із такими дітьми — це допомагати їм

    не тільки змінюючи обставини їх життя, а перемінювати внутрішній світ цих дітей.

    Проект літнього табору-2015 для дітей з інтернатів передбачає знайомство

    волонтерів із життям дітей та їх світом, спільне корисне та цікаве проведення

    часу та можливість піклування одні про одних у майбутньому.

    Особливістю проекту є участь у літньому таборі учасників бойових дій.

    Частиною приготування до табору є збір вживаних дитячих книжок та приладдя

    для Новоайдарівського інтернату Луганської області.

    Контактний тел:

    Олександра Якимець o.yakym@yahoo.com
     
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    [​IMG]
    Zorian Bereza
    Дорогі друзі, брати та сестри, отці і просто миряни! Прошу Вас зробити добру справу і проголосувати за дітей з Родинного дому, що у Бібрці, якими опікується Згромадження сестер Пресвятої Родини. Діти беруть участь у конкурсі "Патріотична весна" з нагоди 150-ти річчя Гімну України. Ваш голос - це їхня перемога і радість. А потрібно всього лиш дві хвилини щоб зареєструватися на сайті http://web.38.ua/index.php?ya=video&iw=76&sr=.. реєстрація безкоштовна і вам на телефон прийде код за яким ви будете зареєстровані і потім потрібно зайти на посилання у лівому кутку КОНКУРСИ, а далі знайти конкурс ПАТРІОТИЧНА ВЕСНА, а вже там переглянути відео виконання дітей з м. Бібрка, наразі вони перші. Дуже дякую!!!!!!!!! - тим, хто проголосує і отримає задоволення від їхньої постановки виконання "ГІМНУ".