Хто бажає допомогти

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Neytasa, 24 Березень 2011.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    На нашій вулиці живе одна літня пані. Має доньку, але де та донька, я не знаю... Ще минулої зими в її помешканні була пожежа, чи то пожежники, чи ще хтось повибивав вікна. Так вона і живе, вже ось друга зима. Сама господиня дивакувата, але дуже мені її шкода, каже, що мерзне. У вікна треба вставити скло, може десь підремонтувати. Ми з чоловіком за скло заплатимо, може є така людина, що могла б це зробити за символічну плату або так ))), бо мій чоловік того не зробить (такі має руки ліві))). Може є така людина, що має де то скло взяти і оче заробити щось символічне... Поможіть, бо не знаю як ту проблему коректно вирішити, грошей, щоб гонорово запросити майстра нема (вікна там великі).
     
  2. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дуже потрібний зимовий теплий верхній одяг та взуття для двох хлопчиків(6 і 9 рочків) із малозабезпеченої сім'ї у Львівської області.

    Хто має можливість допомогти, пишіть.
     
  3. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Розмір взуття? Точно є 33,можливо ще щось підібрала би... , курточки, шапки. Але так, щоб хтось міг забрати в р-нф вулиці Чупринки-Коновальця.
     
  4. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Віддам речі чоловічі і жіночі, різних розмірів. Речі не нові, але віддавати буду попраними і охайними. Багато з тих речей передані з Італії, але нема кому носити, бо трохи старомодне і не моїх розмірів. Є речі для старших людей, кілька хустин нових, верхній одяг. Все віддаю безкоштовно, бо лежить на стриху без потреби, а викидати шкода. Деталі в пп.
     
  5. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Маю одяг дитячий та дорослий та іграшки. Можливо хтось буде везти до Оселі речі та має можливість забрати з району Майорівки-Пасічної і мої. Буду дуже вдячна. Раніше сама відвозила речі до Порохової Вежі та в банк речей, а тепер от пакунки два місяці стоять і нема можливості завезти(
     
  6. landscape

    landscape New Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Зателефонуйте в Оселю, залиште заявку із своїми координатами, і до Вас приїдуть самі працівники "Оселі" і заберуть(вони це все роблять дуже оперативно), тільки уточніть, якого габариту речі, щоб вони знали яку машину посилати (грузову чи легкову)
     
  7. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Цього тижня планую забирати речі для потребуючих у форумлянок в районі Сихова! Тому якщо хтось з цього району ще бажає долучитись, давайте домовимось про конкретний день і час, зручний для всіх!
    Речі буду відвозити в "Посол плюс", тому одяг може бути дитячий від народження і дорослий на любий вік! Але бажано чистий і в придатному для вдягання стані...
    Так само маю знайомих, які дуже потребують допомоги, тому можна конкретно для них передати- мама-одиначка з дівчинкою 5 років, мама-одиначка з 5 дітьми (дівчата- 13, 8, 6 років, хлопці 16 і 18, але найбільша потреба одягу і взуття в дівчаток), мама-одиначка з хлопчиком 4 років.
     
  8. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Gestija з радістю віддам дитячий одяг в доброму стані (0 міс - 7 років), проживаю на Сихові. Пишіть в приват - домовимось.
     
  9. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    і я маю речі, живу на Сихові, кажіть де і коли зустріч, мені однаково.
     
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Вже є 4 бажаючих! Чудово:girl_tender: Давайте домовимось на пятницю? Думаю до того часу ще приєднаються. Я з 13:30 можу бути в районі!
    І ще уточнюю, що речі завезу в "Банк Речей", бо в "Посол+" якісь зміни проходять...
     
  11. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Я маю 8 мішків одягу і взуття для дітей та дорослих. Багато речей нових, є повністю нове взуття (жіноче, дитяче на хлопчиків і дівчаток переважно від 6 років), одяг, светри, штани, спідниці. Одяг для хлопчика від народження до 2. Багато одягу на хлопчика від 4 до 6 років, а також дорослий одяг. Я не маю змоги завести це в Оселю, якщо та машина що там їздить могла б заїхати і забрати одяг, то було б дуже добре, бо я фізично нікуди його піднести не зможу. Телефонувала сьогодні в Оселю, але там ніхто трубки не бере.

    ---------- Додано в 19:35 ---------- Попередній допис був написаний в 19:23 ----------

    Забула написати: я на Левандівці район МЖК вул. Роксоляни.
     
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Попередньо домовились з dieSonne про зустріч на суботу або 12, або з 14:30, тому якщо ще з Левандівки є бажаючі, пишіть :girl_wink:
     
  13. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    ой і я маю одяг для новонародженних і до....треба поперебирати, а скажіть де саме знаходиться Оселя, і ном.тел в ПП, я б сама завезла бо зустрітись немаю змоги.
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    В Винниках, але там більша потреба в одязі для дорослих, дитячий вони продають в спеціальному магазині, а на отримані гроші купують що потрібно для їхнього осередку. Дитячі я переважно передаю або особисто сім,ям багатодітним, або мамам-одиначкам, бо вже маю трохи знайомств... або в організації, які займаються багатодітними і неповними сім,ями, такі як Посол+, Банк речей, церкви деякі цим займаються, хто знає напишіть які саме :girl_wink:
     
  15. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Добре я все позбираю і дитяче маю і доросле і дамся чутись, тоді якось з Вами домовимось. Дякую
     
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дівчата, хто має інформацію про церкви, які збирають одяг для потребуючих, будь ласка напишіть, щоб люди знали куди ще можна занести речі, можливо в селах, бо там все таки потреби більші, так само, якщо серед Ваших знайомих є сім,я якій необхідна допомога, пишіть обов,язково, разом допомагати легше! :girl_smile:
     
  17. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Уточнюю, що я завтра з 13:30 буду на Сихові, забирати речі у форумлянок, хто ще бажає приєднатись- пишіть, бо наступний раз буду через місяць:girl_bye:
    Так само буду в суботу на Левандівці з 14:30.
     
  18. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Я можу віддати багато одягу, взуття для підлітків і дорослих. Але якщо його хтось забере з Топольної.

    ---------- Додано в 14:56 ---------- Попередній допис був написаний в 14:52 ----------

    Маю купу на такий вік. І нове і б/в, але в гарному стані. Лише , щоб хтось це вивіз
     
  19. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Давайте на наступний тиждень домовимось на цей район? :)
     
  20. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Ок. З радістю все віддам:).