Хто бажає допомогти

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Neytasa, 24 Березень 2011.

  1. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть врятувати життя 4-річному Ернесту!

    Софійка я не знаю, я переказую кошти через касу банку. А передавати я гроші буду.
     
  2. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть врятувати життя 4-річному Ернесту!

    Через касу, того відділення, що на зупинці?
     
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть врятувати життя 4-річному Ернесту!

    не маю можливості піти в банк. Я б передала комусь на Сихові, гуляю кожен день з 12 до 15 +- півгодини
     
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть врятувати життя 4-річному Ернесту!

    І я вчора не могла заснути після того репортажу - дитинка вже більше 36 днів бореться за життя...
    Колись мала нагоду побувати в нашому опіковому відділені на Дністровській - це страшно, довге і виснажливе лікування, ще довша реабілітація, бо на місці опіків утворюються рубці, які не ростуть як звичайна шкіра разом з дитинкою - треба декілька пересадок... Дитинка і мама дуже потребують і матеріальної, і молитовної підтримки.

    На цей рахунок можна переказати гроші через термінал у Приватбанку.

    Якщо це термінал, то можна, якщо просто банкомат, то тільки перевести з вашої картки приватбанку на вказаний рахунок.
     
  5. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Допоможіть врятувати життя 4-річному Ернесту!

    Можна, просто коли вводите номер картки, після кнопки "далі"переконайтесь що там висвітлилось прізвище і ім"я мами Ернеста!
     
  6. Timyrka

    Timyrka New Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Так в мене вже назбиралося 5 кульків з одягом жіночим на вік 18-20 років, ще мабуть буде 3 кульки з одягом на 40 років від чоловіка мами. Допоможіть, заберіть це все, я живу на Левандівці машини немаю щоб це все завезти. Займає це дуже багато місця, на сміття шкода викинути, бо гарні речі. Минулий раз я пропустила, бо сюди не заходила, тому дзвоніть 093-88-04-706, Олена. Буду рада комусь допомогти :girl_smile:
     
  7. Timyrka

    Timyrka New Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    номер помилилася, як виправити не знаю, правильний 063-62-60-250
     
  8. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Назбирала я мішок речей,дзвонила сьогодні в "Оселю" ,сказали що місяць речей не прийматимуть, бо нема де тримати. Що тепер з тим мішком робити, займає весь балкон. Речі переважно жіночі, є зимова і демісезонна куртка,пішли б і на підлітків.
     
  9. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Крім організацій про які вище писалось, одяг для потребуючих можна відвозити:
    Банк речей - вул. Героїв УПА 78, 239-32-91
    Червоний хрест -вул. Словацького, 14, тел.272-05-70, 272-91-14.
    Попередньо бажано домовлятись.
     
  10. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Допоможіть зібрати дівчині на суглоб


    Рита Крав’ян вже чотири роки пересувається лише за допомогою милиць. За цей час вона перенесла чотири операції на нозі. Але не втратила оптимізму і вірить у те, що у майбутньому зможе жити повноцінним життям. Допомогти їй у цьому можемо ми з вами.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 20 Жовтень 2011
  11. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Хто має можливість віддати дитячі речі на вік 1,5-4 рочки для дитячого будинку по вул.Антоновича.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Грудень 2011
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    можливо будете діткам-сиротам якісь подаруночки на Миколая організовувати - дайте знати.
     
  13. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    я взяла собі цього року такі листи можу Вам дати адресу де саме
     
  14. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дайте і мені таку адресу. Там можна взяти листи написані дітками і зробити по них подаруночки, я правильно зрозуміла?
     
  15. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    так , але пакуночки треба вже спкувати до понеділка
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    до 12 числа? Можна і мені?
     
  17. Зая

    Зая Well-Known Member

    Потрібна допомога двом дівчатам9 і 11 рок.які лишилися полусирітами

    Потрібна хоч яка допомога для двох сестер 9 і 11 років, з села Бережинці, Теофіпольського району, Хмельницький обл. На минулому тижні помер їхній батько, мама їздить по різним заробіткам у область, так як у їхньому селі грошей практично не заробиш.
    Живуть дуже скромно, одягають по дві тоненькі курточки (одна на одну) т.я. теплих не мають. Вони будуть раді любій допомозі! Дівчатка худенькі. Розмір взуття 36-37( старша Надя) і 34-35 (молодша Катя).
     
    Останнє редагування модератором: 12 Грудень 2011
  18. arina

    arina Active Member

    Відповідь: Потрібна допомога двом дівчатам9 і 11 рок.які лишилися полусирітами

    Маю дубльонки дублянки теплі, які не ношу, можу віддати. І сестра шще шщось дасть з теплого одягу. Може й взуття би підшукала. А кому віддавати? То потрібно кудись підвезти?
     
    Останнє редагування модератором: 17 Грудень 2011
  19. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Маю пакет іграшок, якими мала вже не грається і одна машина більшенька -Спрямуйте куди можна завести? Може комусь треба? Дайте знати. ************
     
    Останнє редагування модератором: 17 Грудень 2011
  20. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    віддам нашого возика (такого), стан задовільний - ще буде їздить, в комплекті має і накидку на ноги і дощовик, єдине, що збоку трісла опора (не знаю як називається), але на якість їзди не дуже впливає. Може знаєте, що хтось потребує - пишіть в ПП