Хто бажає допомогти

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Neytasa, 24 Березень 2011.

  1. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Gestija. та якраз проблема в тому, що я "невиїздна". оскільки сама вдома з малечею, а він просто хронічно не переносить їзду в маршрутках.... тому потрібно, щоб хтось із волонтерів сам забрав від мене... якщо це можливо..
     
  2. gugulya

    gugulya New Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Добрий день! Маю багато речей на діток 68 і 74 розмірів. Живу в центрі. Можу хтось з волонтерів мав би змогу в мене їх забрати - була би дуже вдячна. Пишіть в ПП
     
  3. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дуже рада, що є багато бажаючих допомогти! Якщо проблема в транспорті, пишіть в пп, буду при можливості забирати і передавати в благодійні організації!

    ---------- Додано в 17:33 ---------- Попередній допис був написаний в 17:24 ----------

    Ще маю велике прохання, у кого є знайомі, власники секонд-хендів, якщо у них залишаеться не проданий, не потрібний одяг, можливо вони б захотіли передавати його потребуючим? їх нажаль все більше....
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    чи правильно я зрозуміла, шо можна ті речі, котрі можеш віддати всі разом зібрати, а волонтери вже потім розберуть шо кому
    бо думаю позбирати трохи, але всім окремо везти - не маю можливості
     
  5. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Так волонтери все сортують, навіть деколи перуть і прасують а вже тоді роздають, залежно яка група потребуючих збирається. Звичайно хотілось би, щоб люди віддавали речі в доброму стані, бо деколи приносять вже таке старе, ще й порване що навіть людям вулиць (бомжам) не віддаш... бо воно не краще від того, що на них одягнуте...
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    нє, ну таке я відношу на смітник і кладу окремо, шоб ті ж бомжі мали чи підстелити чи шо
    я кажу про нормальні речі, котрі стали малі, чи просто вже лежать років 3 неношені
    чи взуття вже не потрібне
    іграшки он лежать м*які, купа. нашо???
     
  7. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    так вчора захопилася, що напакувала купу як дорослого так і дитячого одягу.. Можливо хтось із волонтерів живе чи працює в р-ні Левандівка, привокзальна, метро? Щоб забрали в мене цих два великих кулька.. чому самостійно не можу відвезти написала у попередньому пості..))
     
  8. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

     
  9. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дівчата з Левандівки :) Вдячна Вам за бажання допомогти! До Вас мені далеко їхати, але на наступний тиждень давайте виберем день і я спеціально приїду! :girl_tender:
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    а на Сихів часом не планується така поїздка? маю дитячі речі.
     
  11. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дякую! Завтра в 18 біля Шувару забираю речі в форумлянки :) Але на Cихів можу без проблем приїзджати, бо не далеко живу :)
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    в мене дитина спить майже до 6 год, тому переживаю чи встигну прибігти але дуже постараюсь...
     
  13. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    лише тепер побачила нові дописи..(( дівчата з Левандівки, давайте скооперуємося, щоб в якийсь день Gestija змогла до нас приїхати по речі! Бо чесно кажучи немаю місця, де тримати ті кульки, якщо на протязі тижня не забереться, то просто винесу бомжам біля мусорників поставлю..
     
  14. Timyrka

    Timyrka New Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Усім привіт, я з Левандівки маю кулька 2 речей нормальних, ношених хочу тоже по віддавати, але в мене на дівчаток віком 15-18 років, чи таке піходить і може тоже хтось забрати, бо в день на роботі немаю часу передати, то а ж лише десь в 18:30 буваю на Левандівці, а так в районі Метро на Городоцькі працюю. А то тоже викину на смітник, але щось мене то не дуже гріє.
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Достатньо принести на Роксоляни (дитяча полУклініка).
     
  16. Timyrka

    Timyrka New Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    А куди (кабінет чи що там), кому і коли саме можна туди занести?
     
  17. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Так як я з Винник можу з впевненістю сказати що Оселя дякує за все. Постіль, одяг(дитячий дорослий), посуд, побутова техніка, меблі..... Я сама цього року віддала кульків 5 з одягом і взуттям. Вони ніколи не відмовляються і завжди вдячні
     
  18. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Всім привіт, як зберетесь на Левандівку, то й мені напишіть в ПП, теж приготую речі.
    П.С.Бачу є зміст сюди їхати, бо пару людей вже назбиралося.
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Живу я тут. Поруч :xaxa:
     
  20. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    :girl_bye: Можливо на Левандівці є хтось на машині, щоб забрати речі у всіх бажаючих? Бо мені на правду найближчім часом не виходить їхати в цей район.... В громадських організацій нажаль не має можливості їздити до людей забирати допомогу... Я просто сама відвожу свої речі, знайомих, тому і на форумі в дівчат забираю, хто живе не дуже далеко від мене, деколи виходить і в дальні райони поїхати, якщо там декілька бажаючих! (живу на Вашингтона) Але зараз мені трохи не зручно, бо синок в школу, доця в садок і тому не можу до всіх їхати... бо комусь потрібно тільки ранком, комусь тільки пізно ввечері, в свому районі і ближньому це не тяжко, а кудись далеко, ще і по теперішнім ремонтам і пробкам мені складно.... Хоча дуже рада що є бажаючі допомогти! Було би добре, якщо би ще хтось на машині зголосився допомагати час від часу! В Посол плюс на Плужника завжди з радістю приймають речі, особливо дитячі, тільки краще домовитись по телефону завчасно, щоб зустріли, так само в винниках в Оселю без проблем можна завозити, ну і звичайно до порохової вежі і кінотеатру сокіл, коли там роздають обіди! Але краще давати в руки організаторам, щоб вони самі розпреділили....
     
    Останнє редагування: 6 Вересень 2011