Хронічний тонзиліт!!

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Кошеня, 25 Вересень 2009.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Потребую вашої допомоги, ангінами хворію часто, але з таким зустрілася вперше, вчора мене трохи боліло горло, вночі морозило та важко було дихати, а зранку дивлюся на мигдалину, а вона вся набрякша та посередині має практично чорно-вишневу язвочку розміром десь 5-7 мм., зранку пополаскала горло, змащую люголем та змушена йти на роботу. Зараз вже легше, але мучить що це таке може бути? в кого таке було і як лікували. Нині напевно не зможу до лікаря вибратись, аж може завтра.
    І ще, вище читала про ЛОра на Русових, можна в приват якісь координати, або на Чупринки ( там де поближче з роботи) .Дякую.
     
  2. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    можливо я помиляюсь та не хочу лякати але здається у вас паратонзилярний абсцес. Вам у будь якому випадку потрібно НИНІ потрапити до лікаря. Бо то ДУЖЕ серйозно
     
  3. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Мені хронічний тонзиліт практично пройшов після курсу капельниць з озоном! Надіюсь після повторного курсу вилікується зовсім! Роблять на топольній і ще в деяких мед.центрах.
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2011
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    ОООО, я ще такого не чула... А мені практично пройшов після моря...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Просто в порівнянні з ефектом всіх ліків і процедур які я проходила майже 10 років, після цього лікування я дуже задоволена!
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Ну я лікую тонзиліт десь три роки, і від моря, звісно в поєднанні з ліками ефект найкращий.Їздила два роки підряд і на це літо теж збираюся.
     
  7. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Була я і на морі і в Немирові, робила промивання, полоскання, ліки всі перепробувала і традиційні і народні, це вже в якусь війну перетворилось, на якийсь час проходило, а потім все з початку. Наразі озон допоміг дуже швидко, вже пів року пробок немае, є ще в горлі деякий дискомфорт, але не порівняти з тим що було...
     
  8. talja

    talja Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    А що це таке, бо вперше чую:scratch_one-s_head: І ще цікаво хто вам цю процедуру рекомендував?:smile: Бо у чоловіка постійні проблеми з ним попри промивання.:shok: Вже й до мене той тонзиліт добрався, сказали приходити на промивання!
     
  9. MALYSH

    MALYSH New Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    і в мене хронічний й тонзиліт!
    Промивку гланд не прописували
    А коли йде запальний процес гланд (коли ковтати і їсти не можу) мені прописують РЕВМОКСИКАМ і Л-ЦЕТ
    Тоді все проходить і я далі живу з цим ТОНЗИЛІТОМ
     
  10. talja

    talja Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    А я не можу це напевне швидше психологічний фактор та й дискомфорт :girl_impossible:
     
  11. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Про це можна багато по інтернету почитати :girl_yes: Я випадково попала в це відділення(на топольній), бо батько там проходив барокамеру. Розговорилась із зав.відділенням, вона мені і порадила. Бо стільки років я цю заразу лікую :girl_sad: А в залізничній ЛОР сказав, що пробки це нормально! Мені така норма і постійне зараження організму не дуже підходить!
     
  12. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Gestija, дякую за інформацію про крапельниці з озоном! В мене діагноз "хронічний тонзиліт" поставили нещодавно, перед тим добре намучилась, поки лікарі намагались з"ясувати причини проблем із серцем.
     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Розкажу свою історію, може комусь знадобиться.Мені здається, що результат лікування залежить від лікаря. Один лікар сказав категорично видаляти гланди і якомога швидше. Другий приватний намагався лікувати, але після того як він мені призначив IRS 19 і в мене все горло покрилося білим нальотом від якихось бактерій, до нього додзвонитися я не могла, щоб спитати що робити? Той більше до нього не пішла. А на рахунок промивань: під час промивань в мене знов почалась ангіна....
    Але нарешті я попала до прекрасного лікаря, який почав з аналізів на мікрофлору і чутливість до антибіотиків, тоді призначив антибіотик, який підходить саме мені. Уколи Цефуроксим 3 рази в день, крім того ехінацея, траумель і лімфоміозод в уколах. І після цього курсу принаймні раз в рік щось для профілактики. Пробок зараз немає, гною теж. На протязі цих років буває тільки фарингіт, ларингіт. Гланди, слава Богу не болять.
     
  14. talja

    talja Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Мені доктор також таку пісеньку співає, а мене це страшенно злить! Постійний дискомфорт, а ще від цього час від часу нирки відчуваю, ну і як на таке не звертати увагу! Ще б процес стояв на місці,а то постійний прогрес не в кращу на жаль сторону...:cry:
     
  15. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Яким хто способом промиває мигдалики? Бо наслухалася нарікань, що це дуже травматично і неприємно. Скільки в середньому треба процедур. Ще знайшла в інтернеті інформацію, що є апарат для вакумного промивання мигдаликів - ''Тонзилор''. Чи є такий у Львові? Де?
    Дзвонила в Параскевію, в них немає. В інтернеті інформації щодо наявності цього апарату у Львові знайти не можу...
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    у мого 8-річного сина вже рік вилазить на гландах гній, така одна пробка. Але нічо не болить, горло не запалене, Т немає... Спершу промивали в поліклініці декасаном і спеціальною голкою для промивання лакун. А раз тої голки в продажі не було, то лікар просто шпателем здерла. І я так навчилась: щойно бачу ту пробку, то ложкою чи вилкою (другим боком) витягую. Правда перед тим даюводою із содою пополоскати -- воно розмягчує. І ніякого травматизму angina-posle-antibiotikov-7.jpg фото не наше -- з нету, але у нас така сама
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Те саме в мене. Самостійно можна хіба видиме зняти, а глибше промити таки треба до лікаря іти... Це за один раз вимивають чи треба кілька разів курсом ходити?
     
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Комочки в лакунах миндалин есть у всех людей. Это НЕ прогнившая сметана! Люди выдумывают про семечки, орехи, творог!!! Точно так же туда попал бы и кусок сырой моркови, так нет же! Подобно ушной сере, в лакунах миндалин постоянно образуется секрет. Здоровые миндалины очищаются самостоятельно. Хронический тонзиллит похож на запор. Неприятный запах оттого, что комочки долгое время находятся в лакунах. У свежих комочков неприятного запаха не бывает. Широкие лакуны — это на всю жизнь. Придётся следить за горлом так же, как за зубами — каждый день. Видите, что-то болтается — удалите и прополощите горло. Лакуны очистятся, и все будет хорошо.

    Удалить пробки можно с помощью ушной палочки, ложки, шпильки, указательного пальца, промывания шприцом или зубным ирригатором. Чтобы не было рвотных позывов, надо за 30 минут до процедуры разжевать 2 таблетки фалиминта — это легкая местная анестезия.
    отаке нагуглила. Але я ложкою все витягую, так виколупую. Якщо у вас пробка як на фото -- то ЛОР навіть не буде бавитись із промиванням (і так -- це за 1 раз), він просто колупне вам шпателем -- тому краще спробуйте вдома самі. але перед тип розмягчіть полосканням: ромашка або сода або хлорфіліпт спиртовий (ложка на стакан води)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Добре ще масляним хлорофіліптом помастити ватною паличкою, як до, так і після процедури.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я даю просто, при будь-якій застуді, як горло болить -- пару крапель на ложці випити того масляного, а спиртовим -- полоскати
     
    • Інформативно Інформативно x 1