Хронічний тонзиліт!!

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Кошеня, 25 Вересень 2009.

  1. Кошеня

    Кошеня Member

    Привіт всім!! В мене хронічний тонзиліт уже десь три роки. Я його не відчуваю, нічого в горлі "не мішає", просто є гнійні пробки. Ніяких ліків не приймаю, бо коли була в ЛОРа, він сказав, що це не лікується і сказав лише полоскати горло. А от зараз я тим дуже перейнялася і хочу якось тому зарадити. Чула, що можна видалити мигдалики, але відгуки не однозначні. Тому прошу всіх, порадьте, якщо хтось щось знає або чув. ДЯКУЮ!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    О це моя хвороба. Я і промивки регулярно роблю в лора, і змазую мигдалики прополісом і піхтовою олійкої але пробки з"являються. Мигдалики видаляти не варто, бо вся інфекція лягатиме на бронхи-перевірено на моїй мамі і свекрові. Я вже відвідала всіх менш більш нормальних лорів Львова, кожен лікує по своєму але видаляти таки не радять. Я вже наловчилась сама промивати горло спринцівкою, але не знаю як буде далі
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    теж маю хронічний тонзиліт...зараза ще та:) захворіла ще 6 років тому,дуже сильно і дуже настирно мене в поліклініці лікували і антибіотиками (доза-коняка б вмерла)і промивали горло страшним шприцем, а потім мамі порадили лікарку в 1-ій міській клінічній поліклініці, то вона мені сказала попити ангінхель( по тій схемі, що в інструкції) і все пройшло.Що правда нічого холодного, газованого і ніяких кондюків років 2 переносити все ж не могла. Наступного разу починала хворіти 4 роки тому -вилікував ангінхель:) і зараз якщо що то ангінхель, або хлорофіліпт. Раджу Вам звернутись до гарного лікаря, нормально пролікуватись а потім для профілактики просто час від часу по 1 таблетці ангінхелю протягом місяця (хоч сама то вже 2 роки ніяк не зберусь зробити)

    я теж то все робила, але нічого не допомагало
     
    Останнє редагування модератором: 25 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    я теж; пила, мені так собі, радили ще тонзилотрен
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Мені такий діагноз поставили у старших класах, я постійно по ночах кашляла. Коли вийшла заміж і пепеїхала до чоловіка, то десь за півроку все само пройшло. Списую це на те, що у нього були пічки - ми палил так, щоб ходити у футболках, тоді як у батьків узимку було холодно, сиро і на стінах з"являлася цвіль.
    Тепер такий діагноз поставили моєму братику. Але найголовніше: лікар сказала, що це ЗАРАЗНЕ! Що він повинен мати своє горнятко, тарілку, ложку, вилку, рушник тощо!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    тонзилотрен (теж раз пила), а ще тонзилоген здається є.
    взагалі думаю то, як і багато речей- індивідуально, можливо мені допомогло, бо організм звик до попереднього лікування, а тут -бац! і здивували його:) може для того щоб вилікуватись треба просто змінити ліки, а не просто підліковуватись. Але проти різних втручать, як то видалення мигдаликів я теж проти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    мені один знайомий взагалі клявся, що то статевим шляхом передається:)))
    не думаю, що заразне, бо в нас вдома горнятка не підписані, а хворію тільки я ну і ще братова, але вона не з нами живе
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Кошеня

    Кошеня Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Справа в тому, що я взагалі не хворію, тобто і ангіна не чіпляється так,щоб сильно ( 1 раз в рік), і не кашляю. Просто сама собі заглядаю в рот :girl_spruce_up: і коли там є такі білі штуки ( хто має, той мене розуміє), сама їх витягаю вушною паличкою. Але хочеться позбутися тої зарази, бо вона на нирки впливає і на серце..... а я ще навіть не родила.:girl_cray:
    На рахунок того, що передається, то не правда, крім мене ніхто не хворий, тим більше чоловік ( його язик в моєму роті кожен день :xaxa:).
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Мені власне тонзилотрен трошки поміг. Ангінхель не дуже.
    А хронічний тонзиліт скільки себе памятаю.
    При загостреннях стандартно полоскання (хлорофіліпт, сода з йодом), мажу люголем або йоддіцирином, а з ліків - постійно міняю, бо швидко до них привикаю. Але перепробувала багато. З того, що помогало - пропосол, біопарокс, трахісан, інгаліпт. Ще одна лікарка мені радила і трохи помогало - стрептоцид. Таблетки по 0,3 смоктати (правда не дуже приємно). Ну і промивання. ПРобки, що зявляються стараюся і сама витягати. тільки не всі получається.
    А так, на кожний день.. То стараюся виключати по максимуму газовану воду, морозиво. Лимончик з цукром (і при хворобі теж дуже добре). Та й загалом часничок-цибуля і все решта для підняття імунітету.
    А тепер, коли вагітна, то почала кожен вечір горло полоскати. І час від часу люголем мажу. То за кілька місяців пробки самі повилітали. І нові були тільки після морозива - ну не втрималася кілька разів. Дуже вже захотілося.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    А от на рахунок того чи передається... Передається. Його ж спричиняють стрептококи-стафілококи, і в кожного імунітет різний. Хтось справляється, хтось не дуже. В мене в чоловіка горло взагалі ніколи не боліло. Та й грипами він не дуже часто хворів. А три роки в одній хаті зі мною - і вже час від часу горло може схопити.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Маю такий забитий ніс,що вночі ротом дихаю,що робити? Цибуля трохи помагає,але на деякий час,піносол теж,я на ГВ. Може хтось ще якісь методи знає? Мо якісь нові каплі появились? Поможіть,підкажіть,а то вже тиждень здихаю(((((((
     
  12. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Евкаліптова або соснова ефірна олійка - в аромалампу чи просто на хустинку. Помивати сіллю. З препаратів - сестра як було вагітна, їй призначали біопарокс - там є насадки для горла і для носа. В інсрукції пише, що і під час годування можна. Але то може ще порадьтеся з кимось.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Lapus'ka

    Lapus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    це слабенький антибіотик так що будьте обережні
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Біопарокс теж не помагає((((
     
  15. Sasha_sha

    Sasha_sha Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Я пользовалась Салином, он от 0 и до... а еще акваморис (вроде правильно) И очень хорошо помагает массаж носовых пазух, делается згибом указательного пальца при высмаркивании, надо делать много раз. Незнаю или подойдёт (может вызвать аллергию) закапать нос соком каленхое, а потом прочихатся хорошо. Не болейте :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Sasha_sha

    Sasha_sha Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Мой муж болеет хроничным тонзилитом, лечется антибиотиками в основном доксициклином, и тоже очень хлорофилипт хвалит. Давно думает на тему удалить но тоже сомневается.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    І у мене тонзіліт, вже 4 роки. Нічого не допомагає, крім промиваннь у ЛОРа отим страшним шприцем раз на квартал протягом тижня. Коли запускаю (десь приблизно раз на рік) то - тільки антибіотик Суммамед, інакше просто гину від температури та болю у всьому тілі. А коли не знала, на початку, що температура 37,2 та страшенна втомлюваність - це тонзіліт, то чого тільки не навигадувала за допомогою лікарів звичайно :girl_mad:... Доки не потрапила до толкового ЛОРа яка промила мені мигдалики, і я як на світ народилася.
    Зараз пью Імупрет. Не знаю чи допоможе, але пью. Ангін хелль мені не допомагає. А стрептоцид роздавлений та разом з люголем намазаний на тонзиліт який зібрався загостритись - дуже дієвий метод, допомагає в 9 випадках з 10 (на власному досвіді).
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Коли мала 7 років,видалили мені мигдалини.На протязі багатьох років не відчувала того,а тепер дуже мені дається взнаки їх відсутність:вічні проблеми з горлом.Тому би радила не видаляти.
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. nadjusja

    nadjusja Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    Це теж моя хвороба. Хворію нею практично від народження. В нас вона сімейна - хворіють і мій тато, мама, сестра, сетри всі малі. Так що думаю, що він дійсно таки передається. Регулярно бігаю до лора -весною і восени на промивання і припікання мигдаликів. Ще гарно допомагають крапельки - колларгол (в рецептурному відділі) та масло хлорофіліпту. Це при загостреннях. Їх крапають в ніс так, щоб аж змастили горло. Відчуття неприємне, але допомагає. Полоскання корою дуба, прополісом дуже добре і ще - гомеопатичні крапельки Вокара. Це з тої ж серії, що і Афлубін... За мигдалики скажу про досвід моєї мами. Вона їх колись вирізала, тепер має проблеми з легенями, бо коли є нежить то мигдалики би багато чого затримували, адже вони як фільтр, а так в неї тепер кожного року нежить переростає в пневмонію....
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Хронічний тонзиліт!!

    беріть і мене в компанію.... теж маю ту заразу... вже десь три роки загострень не було... а цього літа горло болить постійно, три курси антибіотиків і ніякого результату... Щодо можливост ізаразитися іншим... тільки но в мене болить горло в малого тут же соплі температура, червоне горло... мені здається то я винна... До того ж, шукаючи свого часу інформацію чому часто хворіє дитина... то прочитала що, "якщо в мами хронічний тонзиліт то дитина постійно і буде хворіти"... Давно чула про процедуру промивання мигдаликів, але жодного разу її не робила... та я взагалі замість лора іду до терапевта... Може порадите хорошого Лора, може й собі спробую...
     
    • Подобається Подобається x 2