Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    я була на півдні таблички були. але це був вереснь 1 половина
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    власне можливо, що в південній частині Хорватії дещо інша ситуація. я була ще в районі Макарської, ну але їхали цілеспрямовано, то теж ніде не бачила людей, які б пропонували
    так само табличок біля будинків є вдосталь всюди, але якщо питати в липні-серпні то місць там нема
    ну і все-таки якщо говорити про апартаменти далеко від пляжу, то там і вибір більший і ціни кращі.. а поближче до пляжу або дорого, а дешевше заброньоване заздалегідь
    нам якось треба було апартаменти на одну ніч, то попитали всіх людей. де на будинках були таблички - зайнято
    в туристичному центрі були на селище вільні 2 апартаменти, і обидва були дорогі і з загальною кухнею на вулиці.. одні притомні, інші доволі вбиті і біля дороги
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Привіт з Хорватії)! Розповім по свіжому. Отже, ми не везли нічого забороненого. Друзі везли ковбасу, масло у авто холодильнику - все ок, не забирали, не перевіряли.
    Про житло. Ми нічого не бронювали. Їхало 3 сім’ї з купою дітей, з них 2 маленьких. Спочатку заїхали в Старіград Пакленіцу, але вирішили таки в Брелу. Заїхали в сам центр, є таблички, є житло. 3-місний номер і самому центрі 60 євро. Але нас багато, то нам порадила одна жіночка своїх знайомих. Приїхали забрали нас, до них не приїхала група. Ми зараз в старій частині Брели. До моря 2 хвилини в розвалочку. Маємо один номер на дві сім‘і (В кожного в кімнаті свої вигоди), спільна кухня. Шикарнєйша тераса. Фото додам. З номерів шикарні тераси з видом на море. Ще одна сім’я за стінкою. Мають 2-з імнатеі 4-місні апартаменти з сучасним ремонтом та кандюкгм. Ми платимо 90 євро, вони 50. Пляж - бомба. Хорватія просто шикарна, Брела зе бест)! Їжа дорога).
    --- дописи об"єднано, 29 Червень 2019 ---
    image.jpg Тераса
    --- дописи об"єднано, 29 Червень 2019 ---
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Rodionochka також збираємося їхати 20 липня, нічого нормального за адекватну ціну знайти не можемо, щоб було всім зручно і близько до моря.
    Але дивилися на Макарску, вже подумую змінити локацію . Нас 3 сім'ї і хочемо жити в одного господаря, бо харчуватися плануємо разом.
    Якщо таки не знайдемо, то поїдемо без броні, але минулого року друзів завернули з кордону угорці, тому якось страшнувато.
    Я так розумію не перевіряли бронь на кордоні?
    --- дописи об"єднано, 29 Червень 2019 ---
    Можете кинути посилання на свої апартаменти?
    Дякую
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    там гарні пляж і море хіба на окраїні, в самому місті минулого року було не дуже чисте.. взагалі такого брудного моря і пляжу я не очікувала побачити в Хорватії. але може це суто в нашій точці було (2-3 км від центру), бо ми жили майже на першій лінії, 50 метрів приблизно, то дуже розлінилися кудись ще ходити
    але саме місто гарне, класно ввечері посидіти в ресторанчику чи барі в Старому місті, чи в ресторані-кораблику на набережній (там традиційно черги)
    на ютубі багато відео з пляжами, і зокрема з тим, що на окраїні, можна скласти собі враження
    без причини завернули? може була підстава? нас от якось завернули, бо виявилося, що паспорт малого не біометричний... (подавали на біометричний, а зробили звичайний. ми думали, що він без значка, бо типу дітям не беруть відбитки:) )
    --- дописи об"єднано, 29 Червень 2019 ---
    антибіотики лише по рецепту
    ох, як ми намучились з тим в Чорногорії
    дві лікарки по вайберу з України прописали антибіотики, а лікар на місці не могла, бо ще аналіз не показав потребу в АБ
    чекали десь 3 дні погіршення, потім аналіз показав і врешті виписали
    тепер завжди везу широкого спектру з собою. питаю родичів\друзів, може в кого валяється

    але щось звичайне від болю в горлі мали б продати
     
    Останнє редагування: 29 Червень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Багіра їхали 3 машини, всі без броні в Хорватії, 2 машини проїхали, 1 завернули . Їм вдалося стати знову у чергу і забронювали готель в Будапешті, потрапили до того ж митника і пропустили.
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    зрозуміло
    нас минулого року ніхто не питав на кордоні, хоча бронь мали. припускаю, що може залежати від візової історії. якщо їм щось в ній не подобається, то можуть придиратися. ну і від митника)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    а ну ну напишіть. в кафе? чи самі готуєте?
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В кафе дорого. Особливо на кагал з 9-13-17-23 чоловік. У нас цього разу друзів поруч просто море). 5 сімей. Ми реально навіть у кафе разом не йдемо. А як хочемо купити морозиво - то черга на 10 хвилин))). Готуємо самі. Продукти навіть не знаю скільки вартують - купує чоловік. Але як на мене не дуже дорого. Морозиво 40 грн кулька, кукурудза на пляжі 80 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Чи можна попросити контакти ваших апартаментів? Може мейл? Плануємо в Брелу в серпні, теж трьоиа машинами. Дякую!
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Весь липень-серпень зайнято. Жодного вільного дня. Нам дууууде пощастило, бо якраз не приїхала група лбдей. Але то ми мали лише 6 ночей. Зараз вже у іншому місці. Але такої тераси вже нема. Зараз тут відпочивають наші друзі, які у Брелі вже 6 раз. То казали, що такого ще не знаходили). Але ми у самому кінці брели, на відшибі))). Зараз також 90 євро за апартаменти з 3 спальнями + кухня. Але трішки вище. Ну і теж глушняково).
    Господарі говорять, що мають роками постійних гостей і ніде не рекламуються. Нема потреби. І табличок теж нема. До речі, приїхав ще один знайомий. То знайшов за 40 євро номер з кухнею на 3. Потім підемо у гості.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    ДЯкую
    ЩЕ розкажіть, як у Брелі з магазинами , кафешками, морозивом)
    Ну і до всіх запитання - якщо вибирати між Брелою , Макарською - що краще? ( Їдемо з дітками, хочеться поменьше шуму, але щоб і магазини, морозиво , розваги були)
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми зараз живемо у самому кінці Брели. Тут нема аж дуже багато кафешок, магазинів, розваг. Є три кафе, один магазинчик, два лотка з морозивом. Це в межах 5 хвилин ходьби. І все це на пляжі. В центрі того є більше, є супермаркет. Можна поїхати в Башку Воду на закупи. Але нам того є досить). Тут якраз спокійно), з дітьми супер). Думаю, що в Макарській більший рух, легше знайти житло. Але я в Брелу закохалась). Наступного разу знову б обрала цю частину. Сьогодні гуляли поруч нашого житла. Дуже гарні вілли, але табличок ніде нема. Напевно мають постійних клієнтів.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. octavia

    octavia Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Tarrot

    Tarrot New Member

    Поділіться будь ласка контактами. Плануємо на вересень... з апартаментів вибір не радує
     
  16. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Сусіди планую в Хорватію або Італію, на авто, але шукають компанію щоб їхати не одною машиною. Хтось їде в серпні/початок вересня?
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    власне, ми теж якось так попали, що постійні клієнти просто не змогли приїхати.. і це були дуже хороші апартаменти по норм ціні
    їх замовляють в лютому-березні (казали власники)
    щоб отак шукати на місці і отакі хороші апартаменти просто собі простоювали то я жодного разу з таким не стикалася
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Barbariska

    Barbariska Member

    Всім привіт! Думаємо про відпочинок, але вагаємось Болгарія чи Хорватія? На арнбі дивлюсь Станичі вроді так. Хтось там бував? Що можете сказати?
    --- дописи об"єднано, 15 Серпень 2019 ---
    Прочитала купу дописів і тяжко скласти своє бачення про Хорватію. Море людей і море думок.
     
  19. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Плануємо в Хорватію десь в 10-х числах вересня, що скажете, куди краще, щоб тепліше було, думаю чи не запізно...ніколи не їздили на море у вересні, завжди липень, а тут надумали
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Батьки так були минулого року в Брелі. Погода була прекрасна,водичка тепленька.
    --- дописи об"єднано, 19 Серпень 2019 ---
    То зовсім різні моря, пляжі,кардинально різна природа, абсолютно різна дорога туди. В Хорватії кількість людей залежить від місця,від сезону. Але цього року справді кажуть що людей дуже багато.
    Особисто для мене Болгарія виграє ну хіба бюджетом і пісочком. Більше переваг не бачу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2