Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Мені дуже подобається, що у Хорватії сосни аж до пляжу ростуть- можна на сонці грвтись-плавати, а за 2 метри під соснами дихати...
    Тільки пляжі кам‘яні. Дітям пісочку бракує...
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    моєму малому зайшли галькові пляжі краще як піщані..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Ого, може то вам просто не пощастило з погодою? Бо ми були рзів 4 чи 5, в різні пори літа і в різних регіонах, і вода холоднішою за 28 градусів не була жодного разу.
     
  4. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Кілька разів були в Чорногоріі,Хорватіі -море однозначно холодніше,ніж в Албаніі,Болгаріі,Греціі.Найкращим морем по температурі,для мене було єгейське(Греція).В Албанії було занадто тепле в Ксамілі(але це був вересень місяць).Всі ці країни-це прекрасні подорожі,незабутні спогади,кожна по своєму особлива).Для мене літній відпочинок -це не лише море і навіть попри холодне море,сильні вітри(десь 2 дні і таке було) Хорватія-краіна,яку хочеться відвідувати ще безліч разів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. burtseva

    burtseva New Member

    ми цього літа їдемо, в червні. плануємо побувати в Загребі, по дорозі в Оміш заїхати в їхній національний парк Крка і також відвідати Дубровнік. єдине що ми ще не вирішили як їхати додому. но поїздка буде цікавою ))
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ого) буде цікаво)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. nataliya

    nataliya nti

    Дівчата привіт! Куди саме в Хорватії ви б порадили їхати з маленькою дитиною 10 міс. Вже відпочивали в Міміче, сподобалося, але хочеться в інше місце. Також розглядаємо Грецію. Їхати будемо машиною. Період липень-серпень.
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2019
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Надумали ми цього літа поїхати в Хорватію. Але в сезон не дуже любимо відпочивати, коли спека і море людей. До осені чекати не хочеться. Тому, думається мені, десь початок липня було б оптимально. Як там в перших числах липня? Як вода? Бо є страх, що буде зимна, і діти не зможуть купатись. І що робити з житлом? Вже шукати і бронювати? Чи в такий от період ще можна знайти на місці? Плануємо іхати з друзями, двома чи трьома сім’ями. Мені чудово було б десь у тихому селищі, щоб все камерно), компанія й так буде. Будь ласка, порадьте сайти з орендою і місця, куди краще в такий от період. Ну і якби хтось дав контакти і зорієнтував по цінах, то була б дуже вдячна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо взагалі вийде кудись вибратися цього року, ми розглядаємо вересень, як варіант.
    Мені цікавить відгук бувалих:
    1. Наскільки важко їхати авто? (в плані, чи більшість дороги по автобану, чи може там які серпантини? Чи достатньо часто трапляються місця, де можна зупинитися-сходити в туалет-АЗС)?
    2. Якщо вересень - то коли і куди? (тільки перша половина? виключно південь Хорватії?)
    3. Що з житлом? Ми не можемо зараз нічого бронювати, бо шанси поїхати на море цього року - відсотків 20-30. Якщо бронювати безпосередньо перед поїздкою, у вересні буде ще щось нормальне? А може, забронювати собі готель на першу добу, і на місці шукати, що порадите?
    постою, послухаю.
    Але мені ще було б добре, якби в межах досяжності було якесь хоча б невелике місто з інфраструктурою.
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мені подобається цей блог, дуже багато практичних порад для бюджетних сімейних подорожей. Ось допис конкретно про дорогу в Хорватію: На машине в Хорватию. Оплата дорог, ПДД, комплектация авто, стоимость бензина, отзывы.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Дорога все автобани-досить легко вам двом буде,думаю,бо в мене чоловік сам нормально справлявся(але це після гористої Чорногорії,Албанія та інших.)Заправок не так багато-приблизно кожні 20-30км.Плітвіцькі однозначно відвідайте-не пошкодуйте цілого дня-це райське місце.Житло у вересні без проблем,а от попередній форумлянці у липні вже якраз сезон-буде важче знайти щось.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Більшість (я щось трохи підзабула, щоб стверджувати, що автобан суцільний, але якщо і ні, то майже суцільний, здається ми двічі оплачували, значить розрив таки є, але це все одно нормальна ділянка дороги).
    Ми їхали безплатною дорогою потім ще окремо в Спліт, то там і були крутезні серпантини.
    На мій погляд, не вартує економити на хорватському автобані.
    В Угорщині зупинки дуже часті, в Хорватії рідше, але є, проте часто вони без інфраструктури як такої, тобто без магазинів, суто туалети-столики. Заправитись вартує в Угорщині, ми з'їжджали з траси, в містечках дешевші заправки ніж безпосередньо на автобані.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дякую.
    Що порадите по плануванню ночівлі - старатися приїхати на ранок на Плітвіцькі, потусити там день, заночувати, а зранку висуватися далі?
    Чи навпаки, приїхати на Плітвіцькі вночі, поспати, зранку до умовної години 17:00 потусити, і їхати далі?
    Скільки часу на тих озерах доступний вхід чи як воно там все організовано? До заходу сонця? Ще не читала про це детально.
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    На плітвіцьких в вересні може бути дощово і дубаково) врахуйте це при плануванні)
    пс. В нас один водій то ми за день не встигали доїхати. якщо враховувати кордон. Нам завжди випадало ночувати в Угорщині. Чоловік не прихильник нічних переїздів..
    Ми двічі були в вересні. один раз дощі падали від Задару до Брели, то втікали від них аж за Макарську. В Подгору. Досить прикольне містечко-не зовсім село але і не шумний курорт. Другий раз були в Ядраново( це село на півночі Андріатики) і дощів не було взагалі. Бронювали безпосередньо в дорозі. але вибір вже був маленький. І Носом сильно не покрутиш))) якщо не плутаю після 20 вересня ціни починають падати на житло. Харчування дороге) можна шось таке тривалого зберігання в Угорщині купити.
    Дуже сподобались острова Хвар( там класний замок в одноіменному містечку) Крка.Корнатті. Крка на півночі. До Макарської найближче Хвар, туди можна на паромі машиною зганяти. в вересні черги не такі великі.
     
    Останнє редагування: 2 Квітень 2019
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тобто сезон починається з перших чисел липня?
     
  16. fillette

    fillette Well-Known Member

    Сезон починається з червня.
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Але ж там ще зимна вода? Нє? Я мала ілюзії), що ми такі мудрі приїдемо в перших числах липня, а там пусто, нікого нема))).
    Ну ок, сезон то сезон, але як краще з житлом - вже бронювати чи таки можна на місці шукати? Декілька років тому були в Албанії в сам розпал сезону. Нічого не бронювали, передивились на місці варіантів 10 і вибрали найкраще для нас. Друзі перед тим були, то бронювали по букінгу, заплатили у двічі дорожче, і жили фіг зна де. Але то Албанія, а то Хорватія. Як там з пошуком на місці?
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    по моєму досвіду - зле
    кращі місця все-таки були ті, що сплановані
    хороші апартаменти по хороших цінах європейці замовляють з лютого-березня
    але якщо їхати в такі місцини як Брела, ну то можна і на місці, бо по букінгу дійсно дорого або далеко від пляжу
    на місці можливо ще знайти якусь бабусю яка бере не так вже дорого
    в інших випадках я за букінг де можна подивитися нормально фото, почитати відгуки і подивитися локацію на гугл картах до дрібниць, таких як - де найближчий магазин, який пляж...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. fillette

    fillette Well-Known Member

    В липні і серпні найдорожче і найбільше людей. За житло не підкажу. Зазвичай все зайнято до вересня, європейці бронюють ще взимку. Ми їздимо на початку вересня в Оміш, домовляємось десь за місяць. Було так що шукали на місці, то цілком реально знайти, але треба витратити час, бо майже все зайнято. На місці можна трохи поторгуватись.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Щодо Плітвицьких озер - я не дуже в захваті. Так, там гарно, зелень, ідеальні чисті озерця водоспадики, все доглянуте.
    Але для мене це гарна природа (як і Карпати...)
    В Хорватіі мені море+сосни аж до пляжу - це супер природа :)
    А от стародавні середньовічні міста - то моя любов!
    Шибеник - там каміння під ногами таке давнє- витерте аж блистить і слизько
    Будинки старі так близько, що ажурні балкони майже впритул
    Там багато таких міст і фортець...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1