Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Ні, один раз була гроза вночі, і один раз падав мікродощик, і то, ми в той час гуляли в Брелі під соснами)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Turtle

    Turtle Member

    2 роки тому були в Бреллі, зупинялись в Bluesun Soline. Залишились задоволені на 100%. Недавно повернулись з Туреччини, 5 в Туреччині багато програє 3 в Хорватії ( з мого досвіду). Єдине, що ціна дуже висока на готелі в Хорватії.Минулого року ми були на Істрії кінець серпня - вересень, часто дощі падали, прохолодно моментами було, в Макарській набагато тепліше.
     
  3. Siania

    Siania Love Life

    Ми сьогодні там були на пляжі. Пляж дуже гарний, але таке враження, що 80% росіян, ну, чи українців російськомовних.
    В Башка Вода майже нема, зате зустріли кілька українців, але теж дуже мало.
    Зазвичай там хорвати, поляки, італійці і німці.
     
  4. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    "рускіє нємци", вони російською спілкуються між собою. Минулого року на Крку поруч з нами такі відпочивали, то одна з них говорила, що "привезла з собою 10-літрову каструльку, щоб борщик зварити". Бачили б ви мої очі о_О
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. octavia

    octavia Well-Known Member

    Так їх повно в Хорватії , але як хтось з місцевих звертається до них на ломаній російській мові , то зразу "грають вар*ята , що нічого не розуміють . Кажуть "найн найн ніхт ферштейн":girl_haha: і при нас теж переходять на німецьку .
     
    • Смішно Смішно x 3
  6. tuti

    tuti Well-Known Member

    Добрий день, а можете, будь ласка, конкретніше сказати де саме є ці бухточки. дякую
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    програє при тій самій вартості без перельоту?
     
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, що скажете про добирання до Хорватії? - зараз зі Львові авіа хіба в Тіват, а тоді трансфер до Дубровніка біля 2 годин (кажуть в турфірмі)
    А як реально та дорога, ще кордон перетинати... Не знаю, чи з дітьми варто...
    І як вода і пляжі для дітей недалеко Дубровніка (м.Мліні)?
     
  9. via

    via Active Member

    Дівчата, підкажіть, на листи якою мовою писати? Написла купку англійською, одна лише відповідь прийшла...
     
  10. Turtle

    Turtle Member

    Якщо говорити про готель "Bluesun Soline" то відпочинок і без перельоту буде недешевий. Але рівень обслуговування в Хорватії та якість їжі мені імпонує більше, ніж в Туреччині.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. tuti

    tuti Well-Known Member

    можливо хтось мені допоможе, скажіть будь ласка, якщо ми будемо жити не в затон холідай резорт, а просто в селищі Затон - то можна буде користуватись пляжем, поруч з тим Затон холідай резорт? я так розумію, що усі пляжі в Хорватіі муніципальні, тобто пляж не належить якомусь готелю.
     
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    той пляж платний
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. bostvl

    bostvl New Member

    Ми пару років тому ходили на платний пляж. Але про те, що він платний, дізналися тільки на четвертий день, коли на пляж вийшли на дві години пізніше. Наступного дня зранку хотіли заплатити, але не було ще кому :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. sweet baby

    sweet baby New Member

    Дівчата, хто їхав машиною, підкажіть чи обов'язково дітям автокрісла? Бо плануємо їхати 4 дорослих і двоє дітей по 5 років і з автокріслами ну ніяк не сядемо в одну машину...(
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    обов)язково. це ж безпека. і дорога дуже далека
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Siania

    Siania Love Life

    Так, це обов‘язково на рівні закону у Євросоюзі.
    Про безпеку вже мовчу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Крісло в машині має бути встановлене, інакше великі штрафи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Дівчата, потребую поради: як краще їхати до Хорватії, враховуючи, що їдемо з 2.5 річною дитиною - зранку виїжджати і їхати цілий день з зупинками і потім вже на ночівлю в готелі, далі продовжувати поїздку зранку, чи виїжджати зі Львова ввечері і їхати вночі, правда там далі вдень все одно треба буде якусь зупинку робити на відпочинок. Водій один в нас...
     
  19. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Думаю краще виїжджати зранку(ми так робимо зажди).Врахувати скільки годин ви простоіте на кордоні дуже важко-ми на Лужанці на 4год.застрягли і так нам минулого року бронь готелю в Угорщині пропала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. bostvl

    bostvl New Member

    Я завжди виїжджаю зранку, в чи за Будапештом ночую, і на другий день зраненька на Хорватію.
     
    • Подобається Подобається x 1