Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. Turtle

    Turtle Member

    Доброго дня! Поділіться досвідом де можна зупинитись на ночівлю по дорозі в Хорватію. Цікавить місце в Угорщині поблизу хорватського кордону.
    Дякую!
     
  2. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Зараз людей багато, але місце на пляжі є завжди. Пляж великий (сюди приїзжають з Опатіі), навіть можна сказати, що їх кілька: основний в найбільш людний, далі місцинки-пляжики між камінням, а ще далі - ще один пляж, трохи менший за основний.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    Пляжі в Брелі, початок червня.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Біля Балатону, озера, багато містечок, вибирайте, яке сподобається)
     
  5. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    а яка температура води на початку червня?
     
  6. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    Мінімальна+23
     
  7. Butterflies

    Butterflies New Member

    Доброго дня, підкажіть які погодні умови для відпочинку в Хорватії в першій половині вересня? Не холодно?
     
  8. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    В залежності що є на увазі холодно. Мої знайомі приїхали з Єгипту, по їх словах було + 40-43 для них було іноді вечером прохолодно. На мою думку це все індивідуально. Можу сказати за південну Хорватію. Початок вересня день +27-+29, зато дуже теплі ночі. Вода тепла, людей на порядок меньше, і ціни йдуть до низу.
     

    Вкладення:

  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата киньте на вересень в пп чи тут апартаменти в середній і південній далмації для сім)ї з дитиною. основана вимога - кухня. подалі від дороги і місце для бігання. ну і перший поверх. пляж вже будем по ходу шукати дрібногальковий чи піщаний як повезе
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    не боїтеся пролетіти з погодою?...У вересні вже доволі часто дощить , та й температура вже не та...
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ризикнем) жари ми не любим) а відпочити хочеться
     
  12. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    3: A2+1 - apartment for 2 to 3 persons, apartments Sea paradise, owner Ivana and Milan Žužul - Brela Soline, Dalmatia, Croatia
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. марчелло

    марчелло New Member

  14. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    Відпочиваю 6 рік поспіль. На зараз я думаю 30 евро\день. 2+1. Потрібно написати на пошту.
     
  15. vvasyl

    vvasyl New Member

    Доброго дня, шановані відвідувачі ПОСИДЕНЬОК)...
    прошу Вашої допомоги, щодо відпочинку в Хорватії.
    наперед завдячую!)
    Пишіть в особисту переписку. Гарного всім дня.
     
  16. LESSS

    LESSS New Member

    Доброго дня! Порадьте будь ласка куди в Хорватїї краще поїхати з дитиною 7 років. Ідемо вперше. Плануємо відпустку в кінці серпня або на початку вересня. Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію.
     
  17. Turtle

    Turtle Member

    Брелла, то моя любов. Двічі відпочивали в Бреллі, минулого року в Поречі. Хочу ще в Бреллу. З дітьми ідеальний варіант, лише море освіжаюче, принаймні в вересні.
     
  18. LESSS

    LESSS New Member

    Дуже вдячна за відповідь. Може поділитесь контактами власників житла? Коли краще з дитиною - вересень чи все-таки серпень? Дуже дякую.
     
  19. Turtle

    Turtle Member

    липень-серпень найдорожчі місяці, але вересень може бути холодний. Я б радила кінець серпня - початок вересня (до 7-8 числа).Минулого року ми були в Істрії кінець серпня - поч. вересня. З погодою непощастило, часто дощі падали, циклон з Італії прийшов, в Макарській трохи тепліше було. В Брелі ми відпочивали один раз серпень-вересень, і в червні. Погода була добра, наступного разу,як зберемся в Хорватію, це буде таки червень, бо Адріатика непередбачувана в вересні.Контакти уточню і доповню пост.
     
  20. LESSS

    LESSS New Member

    Дуж
    Дякую дуже!