Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. Igor Solovey

    Igor Solovey Member

    Ніколи за кордон не їздили на авто. Підскажіть як на рахунок тонування передніх правого-лівого стікол. Пиняють, штрафуют чи не випускають. В мене передні тоновані, не сильно, але є трохи. Чи треба здирати, щоб не було проблем?

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
  2. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Плануємо поїздку у Хорватію з двома річними дітьми. Ніколи у Хорватії не були)
    Читаю, що радять Брелу, але, як я розумію, там всюди сходи ? З коляскою не проїхати (розкладати-складати не варіант)
    Порадьте, будь ласка, місце з піщаним чи дрібною налькою, можна ще й апартаменти порадити :)
    Плануємо на початок вересня
     
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Трохи вище писала про Затон холідей резорт
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Turtle

    Turtle Member

    Брела - гарне місце для дітей, перш за все через велику кількість природної тіні на пляжі від сосен. Сходів там справді багато, але не всюди. Практично у всіх апартаментах є гараж чи кладовка внизу де можна зберігати каляски чи ін пляжні речі, щоб не піднімати сходами.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    можуть бути проблеми, (думаю що точно будуть), заставлять на кордоні зняти тонування, якщо зможете проїхати (поопускаєте влітку вікна) на автобамі можуть зупинити і штрафанути. Ніяке тонування передніх вікон не пройде, і навіть саме слабеньке. Скло має пропускати 100% світло.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  6. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    Приїхали з Брели, відпочивали два тижні. Ніколи не їздили на початку червня. Було дуже класно, пляжі заповнені на 15%, ціни в магазинах практично львівські, на житло ще не високі. Температура була 29-31 градус.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    @Andre Andre Такі гарні фото, що я зновувагаюся :sad: Скажіть, в Брелі сходи можна оминути? Чи сильний кут нихилу у дорожок, якими можна обійти сходи?

    @Vesnyanka трохи не наш стиль відпочинку, але подумала-подумала і виріша, що з дітьми краще з такого відпочинку і почати - де все під рукою. Та й в сусідні міста можна виїхати. А в них нема номерів на початок вересню(((
    --- дописи об"єднано, 13 Червень 2017 ---
    І ще, я так надивилась фото, так загорілась тою Хорватією, а відкрила гугл-стріт-вью і щось мені Хорватія не альо :girl_sad: До того морських країн були тльки в Черногорії і на Кіпрі. Щось навіть пляжів нема з гарненько розтавленими шезлонгами (правда, я придивляюсь тільки до пляжів піщаних чи з дрібною галькою). Там дійсно в Хорватії так все "простенько" чи це гугл так невдало нафотав?
    Бо, якщо не брати до уваги саме море та сосни, то цими будиночками мені нагадує наш рідний Залізний порт
     
  8. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    На початок вересня житло можна знайти без проблем. Температута в день 27-29 градусів, ночі теплі. Відпочинок дуже специфічний. Готувати потрібно самому, для цього все є. Можна їсти в ресторанах, все залежить від гаманця. Круті сходи є з правої сторони Брели, але їх можна обійти.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ми теж плануєм початок вересня хорватію.. хіба які форс мажори трапляться.. в медовий місяць були в Трогірі. сподобалось
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Arika

    Arika Well-Known Member

    Зоорінтуйте хоч приблизно щодо витрат по дорозі (різні збори, вартість проїзду тощо) Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Літаком чи машиною ?
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А яка була температура води?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Машиною.
     
  14. Turtle

    Turtle Member

    Всім привіт! Чи відпочивав хтось в районі Задару в вересні? Поділіться враженнями щодо погоди. Позаминулого року вдпочивали в Бреллі, часто вітер був на початку вересня. Цього року хочемо інше місце спробувати.
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Та який залізний порт? Хорватія в рази гарніша, ніж та ж Чорногорія. Там кожне містечко - музей під відкритим небом. Якщо в Чорногорії всі їздять на єдиний святий Стефан, щоб сфоткатися на фоні, то в Хорватії таких островів в десятки разів більше. І вхід не 80 євро))) а безкоштовно. Таких містечок, як в Чорногорії Пераст, в Хорватії кожне друге.
    Я наступний раз (теж з малою дитиною) їхала б на острівну Хорватію (Брач, паг, корнаті). Там і тепліша вода, і пісок, і історичні міста. Але хай тільки дитина підросте для подорожей машиною.
    А порівняння Хорватії і Чорногорії мені навіяли спогади нашого гіда, котра родом з Росії. Поки ми їхали в гори Дутмітор, вона всю дорогу хаяла Хорватію. І пляжі всі бетонні, і не така красива природа, і хорвати не люблять руских, і крім дубровніка немає гарних міст. Чорногорія теж гарна, але маленька, там і близько немає тих архіпелагів і національних парків, як в Хорватії.
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    я розглядаю з точки зору "заїхати і сидіти на одному місці". Якби тільки вдвох з чоловіком, то ми в будь-якій країні знаходимо цікаве і красиве :)
     
  17. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    Деяки витрати на поїздку автомобілем. Завжди їдемо на перехід Косино, він працює з 8:00 до 20:00. В черзі стояли туди і назад по 30 хв. Через 23 км по цьому адресу Vásárosnamény, Nyíregyházi út 1 \заправка\ потрібно купити вінієтку /оплата доріг/ вона складає на 7 днів 9євро на 30 днів 15 євро. На Венгерсько Хорватському кордоні стояли 20 хв \це стосується тільки в не сезон\.В Хорватії платні дороги, за 530 км в одну стону я заплатив 51 євро
    в мене бус це 2-га категорія, 1-а кат. легковик в два рази дешевше. В Хорватії платні тільки автостради. Ціна на диз.пальне\літр 8.40 куни, це 33.5 грн. Курс 1 євро - 7.25 кун. На початку вересня їдемо ще раз.
     

    Вкладення:

    • Інформативно Інформативно x 5
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Andre Andre, ще раз повторю запитання - якою була температура води?
     
  19. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    погода не дуже буде відрізнятися від Брелли, ми любимо відпочивати в вересні в Хорватії, то вечора такі "холодненькі", але день супер , не спекотно, були один рік в Ровінь (істрія), то водичка була така "свіжоватенька ", але температура повітря супер, але все залежить чи ви любите спеку, інакше вам буде "холодновато".
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Andre Andre

    Andre Andre Well-Known Member

    Вода +23. Погода в Брелі відрізняється від Задару а тим більше від істрії, так як село знаходиться за гірським хребтом. Тому і називається Макарська ривєра. На початку червня наші знайомі віпочивали в районі Пули, температура була 26-28, а в Брелі 29-31
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1