Хороший окуліст у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем фасолька, 8 Квітень 2009.

  1. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Моєму сину лікар запропонувала лінзи,то він категорично проти,тільки окуляри(носить з першого класу)
    Без окулярів вже себе не уявляє і вважає що в них він красивіше виглядає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Торична місячна біля 300 грн., якщо не помиляюся. Там ще і з радіусом тре вгадати норм. Поговоріть з дитиною щодо лінз, опишіть, що то таке, бо в обслуговуванні воно явно дорожче буде.
    А, і при наявності лінз окуляри таки тре, принаймні мені, поки з йду ванної в кімнату, щоб не відгребти від журнального столу, або щось дрібне кинула, а я вже не в окулярах. Але то мені
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2019
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
  4. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Я б купила дитині і лінзи і окуляри. Лінзи - до школи і гуляти, напр., з подружками. Я чудово розумію, як це неприємно, коли ображають за окуляри. Сама не хотіла носити окуляри в дитинстві, бо соромилась, і наробила собі гірше.
    А вдома - окуляри, і щоб очі відпочивали від лінз.
    Очі - не те, на чому варто економити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. palmir

    palmir Member

    В батька проблеми з очима, а саме ВМД (вікова макулярна дегенерація). Направили у Львів або на Чупринки, або на Топольну. Про саму ВМД трохи почитав в мережі. Хто з тим стикався, кого з лікарів можете порадити?

    @Багіра, @Kroshka Enot так виглядає, що ви трохи в темі. Підкажіть, будь ласка.
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    можу порадити Новіцького Ігора Ярославовича, як лікаря з дуже великим досвідом і і він бере складні випадки
    але де він приймає зараз якщо не в своїй клініці (Окулюсі), не знаю
    нажаль не знаю яка ситуація на Топольній і Чупринки
    залежно чи ВМД "суха" чи "мокра", то і прогнози різняться
    крім операції, яка мала б притормозити дегенерацію чи покращити ситуацію, потрібне ведення в хорошого лікаря
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @palmir я, на жаль, компетентно не можу нічого по темі сказати.
    В мене було інше питання і інший діагноз, і я дотепер не знаю, чи вірне рішення прийняла навесні (не робила укріплення сітківки).
    Треба йти на огляд, щоб визначити, чи немає погіршення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. palmir

    palmir Member

    Підкажіть, будь ласка, чи можна в один день робити два обстеження. Хотілось би зробити обстеження і поговорити з двома різними спеціалістами. Єдине не знаю чи є якісь протипоказання, якщо це робити в один день.
     
    Останнє редагування: 25 Листопад 2019
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я не лікар, тому не знаю деталей обстеження
    щодо закапування очей - то впринципі якщо піти одразу до іншого лікаря, з різницею в годину то ще може буде достатньо одного закрапування, сучасні краплі не так довго тримають зіниці розширеними
    якщо йдеться про компютерну діагностику, то вам достатньо буде одної, щоб показувати її різним лікарям (принаймі якщо апарати сучасні)
    думаю будуть фотографувати сітківку і дивитись макулярну ділянку в 3д, принаймі таке є в приватних клініках, не знаю точно чи для цього обстеження потрібна розширена зіниця
    а от коли лікар дивиться око "вручну", то потребують щоб очі були закрапані (ну але якщо матимете знімки на руках, то може і не буде дивитися)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. palmir

    palmir Member

    Хотіли попасти до Новіцького Ігора Ярославовича в Окулюсі, але на рецепції сказали, що він бере лише складні випадки, і в будь-якому випадку перше потрібно піти на прийом до іншого лікаря, а там вже по ситуації.
     
  11. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Шановні форумчанки, з дитячої сторінки прийшла сюди зі своїм болем.
    Отже, син, 12 років.Діагноз:прогресуюча міопія середнього ступеня.На даний час мінус 4,50D. Зір в рік падає стабільно на одиничку.Були на консультації в багатьох лікарів, робили ОКТ --в нормі, біометрія --25,66--25,82(тоді коли норма прибл. 24. Око -- міопічний конус.Лікарі проти склеропластики в принципі(пояснення:нічого не дає)
    З лікування стандарт: огляд, гуляти, здорове харчування.
    І надіятися що зір не буде падати,щоб не було розривів сітківки і т.д.
    Дівчата,перечитала масу інформації, дисертації.Поділіться своїм досвідом чи знайомих, можливо знаєте як лікують за кордоном.Знаю, що треба чекати, поки організм дитячий росте.
    Можливо щось підкажете,не можу змиритися,що просто чекати і обслідуватись.
     
  12. via

    via Active Member

    Може ознайомитись, ми хочемо пробувати атропінізацію
     
    • Інформативно Інформативно x 1