Хороший окуліст у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем фасолька, 8 Квітень 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в Окулюсі є і розширена діагностика, і лікарі різного досвіду
    але якщо у вас вже є діагностика - то зразу просіться до їх головного лікаря або когось досвідченішого і озвучте діагноз (бо на просте обстеження направляють до молодих лікарів часто)
    якщо нема то будьте готові - що скажуть спершу діагностику, а тоді вже направлять до професора, якщо дійсно є діагноз. (досить часто люди хочуть щоб звичайну перевірку зору проводили професори і тд, а тут питання не в ціні, вони ітак консультують в режимі нон-стоп))
    але насправді це всерівно теоретично може бути в межах 1-2 днів, поясніть ситуацію

    той же Візекс теж має всі сучасні апарати\діагностики і лікарі, але вони більше зосереджені на операціях. до них приходять з діагнозом - додіагностика і операція.. черги великі, все ж можете спробувати домовити

    можливо ще в медінституті чи 8 лікарні, інших державних закладах є до кого хорошого звернутись, я нажаль не знаю
    але оці приватні одноосібні кабінети окулістів, чи окуліст в державних, приватних закладах - точно не найкращий варіант в такій ситуації.
    Краще спеціалізована клініка
    З Богом!

    п.с. якщо довго чекати по записах, то пробуйте в державні заклади, на кафедри офтальмології, таки, там і чергові мають бути і думаю (надіюся), піднімуть гул, якщо є причини
    ну і я таки за 8 лікарню значно більше як за медінститут. у 8 лікарні вроді власник Окулюсу і працює (Новицький Ігор Ярославович)
    мій дідусь свого часу був і там, і там - то такі враження лишились
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2019
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Обстеження є, від Лазер Плюс.
    Власне хочу їх діагноз перевірити, бо він дуже серйозний в моєму випадку. Маю параноїдальну підозру, що мені могли «згустити фарби», щоб «натягнути» на непотрібну процедуру.
    Візекс - найшвидше можуть записати на червень. Якщо діагноз Лазер Плюса вірний, стільки часу в мене немає.
    В окулюс не можу дозвонитися по номеру, який на сайті. І не віддзвонюють (хочп мали б, приватники все ж, їм що, клієнти не потрібні?)
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    коли у Візекс дзвонили то озвучували діагноз при дзвінку?

    в окулюс ви дзвонили по обох номерах з сайту?
    пробуйте. в мене теж так бувало, що не брали. дзвоніть поки не візьмуть

    якщо діагноз повязаний з тим що нестійка сітківка і її потрібно укріплювати, то теоретично можуть дійсно накручувати.
    В такому випадку я довіряю Деревягіну, він приймає в Параскеві, а де ще не знаю
    в Параскеві сучасна апаратура, але нема чудес. очне дно подивиться повністю, але не в 3д, як Окулюс\Візекс чи подібних клініках. (але там теж дивляться лише коли мають підозри, подивитись детальніше зоровий нерв і сітківку може коштувати більше 1 тис грн)
    Деревягін направляє кудись серйозніше, коли має підозри

    якщо інші діагнози, дегенерації повязані з макулою (жовтою плямою) чи ще щось рідкісніше - то не думаю що клініка буде таке накручувати. в такому раджу добитися таки дзвінка в Окулюс, щоб підтвердити діагноз.
    озвучити діагноз при дзвінку і попроситись на консультацію до когось з професорів чи доцентів

    я не лікар!!!!!!!!!!
    але по результатах своїх консультації і пересторог від різних окулістів - якщо не блискають перед очима блискавки (сильно, а не 1-2 десь бувало) чи інші суттєві зміни чи симптоми - пару днів теоретично можна почекати,
    але це суто мої враження, лікар краще проконсультує суто у вашій ситуації
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2019
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Окулюс або візекс. Я більш не знаю , куди піти. Поясніть ситуацію, озвучте діагноз.
    Чоловік з можливим відшаруванням сітківки живе вже майже 10р. При чому, покращується мінімально. Але я реально за тим слідкую. І він регулярно проходить обстеження
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Діагноз - дегенеративні зміни в сітківці.
    Йду до Вас в пп, бачу Ви в темі, може щось порадите в моїй ситуації
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. OksyTh

    OksyTh Member

    Знаю дуже хорошого і порядного лікаря - Мейхер Вероніка Дмитрівна. Вона оперуючий очний хірург. Єдиний мінус - приймає не в приватному кабінеті, а в Медінституті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. ksmlmn

    ksmlmn New Member

    Доброго дня! У бабусі розшарування сітківки, потрібна термінова операція. Нам порадили лікаря Смаль Тетяну, проте відгуків абсолютно нема. Хтось лікувався у неі? Чи мав схожі проблеми?

    Ми з Рівного і у нас подібних операцій не проводять. Тому їдемо у Львів, хоча і не знаємо жодного лікаря.
    Буду дуже вдячна за інформацію!
     
  8. Zoscka

    Zoscka Well-Known Member

    В чоловіка було відшарування сітківки. Робив операцію Горячев Дмитро Сергійович, працює в медінституті вул. Некрасова 35.
     
  9. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    В моєї малої халепа: загубила окуляри.
    Пішли до офтальмологів. Ніхто не може підібрати окуляри :girl_cray:


    Рекомендували Собчука Адама Богдановича.
    1 питання: чи варто?
    2 якщо так - хто має контактний номер до нього.
    Ну і 3 - чи приймає він дітей(8 років)?
    Наперед дякую за відповіді.
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2019
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Конкретно за того лікаря не скажу, але можу рекомендувати Мельник Надію. Вона була нашим лікуючим лікарем в дитячій поліклініці, але зараз звільнилася і приймає лише в Веселці. Знайшла підхід до дитини в неповні 4 роки, (потребувало три візити і купу терпіння), добилася зворотної реакції, дитина стала показувати фігурки на таблиці. Підібрали окуляри (складний астигматизм), в результаті зір покращився, результат дуже добрий, як на мене - в окулярах наразі є повна корекція (спочатку було далеко до "червоної" лінії). Тобто, якщо навіть зір не виправиться до кінця, жити з окулярами, що дають повну корекцію - це можливість повноцінно бачити світ, водити авто і т.п.
    До речі, проблему вона побачила при огляді дитини в 2 роки перед дитсадком, вказала на неї, і наголосила на важливості "не затягувати" а приходити на підбір окулярів, як тільки дитина буде готова співпрацювати з лікарем і показувати на таблиці предмети власне для визначення гостроти зору і підбору окулярів.
    Дуже шкодую, що лікарка звільнилась з державного закладу і перейшла в Веселку на постійну роботу (раніше вона там працювала по сумісництву).
    Справді хороший спеціаліст, терпляча і "дружня до дитини".
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Дякую Вам!
    В нас випадок трошки інакший: вроджений складний астегматизм на амбліопії. Виявили в 2 місяці що є викривлення кришталика. Їй потрібно дорослого офтальмолога (на жаль той, що підбирав попередні окуляри - звільнився :girl_sad:). Бо, в Левеняті, лікарка за 3-м заходом опустила руки :girl_impossible:.
    От тепер і в мене паніка, бо показники від обстежень 1,5річної давності відрізняються суттєво :cry:
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    може в Брюховицькій лікарні на прийом до когось? чи у клініках зору? думаю, що мусить бути спеціаліст, який дасть раду
    хз чи такі є в звичайних дитячих чи дорослих поліклініках
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Власне, шукаю. З Левеняти лікарка порекомендувала Собчука.
    Я б хотіла якось конкретніше взнати, щоб не їздити по багатьох різних лікарях...
     
  14. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    Мій чоловік їздив в Леодерм до Пагояна Оганеса Артюновича. Він приймає дітей також. Чоловік дуже задоволений, лікар добре підібрав окуляри.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    @Zaychenya, я в Собчука. Підбирає окуляри добре, маю з чим порівняти. Але як з дітьми не в курсі, є в лінконі хімічній до обіду. Палоян Оганес лікував мою малу, але в нашій поліклініці був дорослим лікарем.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Була сьогодні в нього, в Собчука. Маємо спочатку прокапати атропін, як тільки почнуться канікули. Сказав що окуляри малій при її діагнозі не підходять. Око не цілим полем зору працює. Буде підбирати лінзи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    @Zaychenya, проконсультуйтеся ще з кимось. Дитині поставити і доглядати за лінзами доволі тяжко. Спробуйте ще підібрати окуляри. Лінзи зараз не дешеве задоволення, а підбір для проблемних очей тим більше, ну і Собчук в більшості випадків за лінзи. Він мене на них біля п'яти років агітував.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Monada

    Monada Active Member

    Проконсультуйтеся в Гузар І.А.Вона колись була головним дитячим офтальмологом.Приймає на Чупринки в поліклініці.Там і вправи дітки проводять. Запис до неї що четверга.Для первинних бажано мати скерування від вашого окуліста , бо беруть на облік тільки важкі випадки.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    @Raven я і сама не проти лінз. В дитини є комплекси, через знущання, щодо окулярів.
    @Monada вправи проходимо в Левеняті, чи маєте контакти Гузар, бо, з нашої поліклінічної лікарки-офтальмолога - не так багато толку (
     
  20. Monada

    Monada Active Member

    На дверях пише бажано мати , але я пішла без направлення і нас приняли.Вона ще відкрила свій приватний кабінет.вул.Моршинська 3. Тел.096 017 19 36. В нас теж був комплекс перед окулярами.Я була вже згодна на лінзи , але вона якось так сину все зуміла пояснити , що він в 15 років одягнув окуляри.А за лінзи навіть чути не хоче. І каже "Чого я зразу не носив!"
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1