Хороші окуляри? Хороша оптика?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Багіра, 12 Жовтень 2008.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Шукала тижні 2-3 тому теж розчин...ціни були поза 170 грн за найбільшу банку((( І тут натрапила на multison, а він 80 грн. за 375 мл. Почитала відгуки в інтернеті, наче хороші, і вирішила спробувати. Різниці не відчуваю, мені підійшло.
    А взагалі мій найулюбленіший розчин був SoloCare, жаль що його більше не роблять :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Нині найдешевше знайшла за 202 грн.
    Я дуже боюсь з тим ризикувати, бо вже мала негативний досвід.
    Купила той же Реню, але для чутливих очей
    Все б нічого, але той розчин, як виявилося, лагіднішої очистки, тобто не очищав лінзу від жирових та інших природніх нашарувань так добре, як це робить звичайний Реню.
    Словом, через певний час я почала відчувати від нових лінз такий дискомфорт, ніби користувалася ними в два рази довше за рекомендований термін.
    Потім я вже просто не могла в них ходити, пішла перевіритись на електроніці, бо думала, що схопила якусь бактерію в оці.
    То окуліст, роздивившись лінзу під мікроскопом, сказав, що вона така брудна, ніби я її рік не змінювала (ношу квартальні).
    А який термін Ваших лінз? Якщо теж квартальні і Ви не відчуваєте різниці, то, певно, зверну увагу на рекомендований розчин.
     
  3. Siania

    Siania Love Life

    Я купую на 1 місяць, але ношу трошки довше. А перед тим як одягати ви миєте акуратно пучками пальців з полосканням?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ні. Можу помилятись, але мені здається, що з Реню Мультиплюс в цьому немає потреби.
    Коли вперше купила лінзи, лікар в Лінконі саме це і назвав його перевагою - що не потрібно ніяких механічних зусиль для очистки. Поклав в контейнер, вони там не менше 4 год. поплавали - і все.
    Квартальні ношу з таким методом очистки без проблем. Деколи навіть забуваю, що минув квартал, бо жодного дискомфорту.
    А з Мультісон потрібно ще в пальцях прополоскати? (власне щойно читала інструкцію Мультісон, то там так пише).
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    А я завжди механічно чищу додатково, вже звикла :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мені, на жаль, таке не підходить.
    Ношу трошки довші нігті і загалом вже 2 рази порвала лінзу, знімаючи (навіть не через нігті, а через власну незграбність).
    Якщо буду кожного разу механічно чистити, боюсь, не витримають мої лінзи лихої долі.:girl_sad:
    Та і витрати розчину, я так думаю, в два рази більші в такому випадку.
    Звісно, навіть 2 банки Мультисону обійдуться дешевше, ніж одна Реню, але боюсь, аби позапланова заміна лінз не вдарила по бюджету.
    То я суто про себе, незграбу:girl_blush2:.
    Вам дуже дякую за цінний досвід. Я навіть не знала, що можна додатково чистити лінзи.
     
  7. Siania

    Siania Love Life

    Я беру лінзочку, якуратно тру пучками першого і вказівного пальця, потім ще раз макаю у розчин в якому лінзи були вночі, і все, ніяких затрат. Роблю так вже 8 років, нігті теж маю довгенькі :)
    2 рази теж лінза подерлись, але то були браковані лінзи, я їх повернула в оптику і мені видали інші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Так само перейшла недавно на мультісон і теж дуже шкодую за солокеа, мені цей розчин був ідеальним, а контейнери мега зручні, дуже подобалися. Але загалом нормально сприймаю всі розчини, які пробувала, не помічала ніякої разючої різниці.
    Одномісячні не потребують додаткового чищення пальцями, це навіть на розчинах в інструкції написано, вони прекрасно очищаються просто будучи в контейнері на ніч. Така чистка пальцями актуальна для квартальних і традиційних, у них інша структура і без того ніяк. Я теж ношу ті, що призначені на 1 місяць довше, але не довше 1,5 міс, потім вже дискомфортно.
    Дістала сьогодні шок від цін на лінзи і розчини:girl_impossible: Давно не дивилася за ними, бо вдалося ще минулого року закупитися на 6 місяців вперед по акційній ціні за 1 лінзу 60 грн (Air Optix Aqua) Сьогодні щось мене вкусило подивитися - найдешевше знайшла сп на кідстафі 166 грн за 1лінзу (тут мав би бути падаючий хом'як) а в нет-магах взагалі 200-220 грн:girl_sad: Я не знаю, що далі робити, ціна стала непідйомна просто. Хороші окуляри зараз замовити теж мені нереально, та й не можу я в них ходити, некомфортно мені. Хочу спитати, якщо я з самого початку носила одномісячні лінзи, а зараз перейду на традиційні, або квартальні (все ж дешевші), то буде дуже зле? Хтось може поділитися досвідом?
     
  9. Herbera

    Herbera New Member

    Теж це питання дуже цікавить. Одномісячні лінзи ношу два місяці з метою економії, мені нормально. Задумуюсь про перехід на квартальні. Може хтось здасть точки де можна дешевше купити лінзи?
     
  10. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    може хтось бачив, чи немає зараз в оптиках якихось акцій на дитячі оправи?
     
  11. Caramella

    Caramella Member

    Доброго дня!
    Хочу поновити окуляри. Ношу їх вдома в основному, а так постійно контактні лінзи. Замовляю останні кілька років в контактлінза ком юа, там при замовленні від 300 грн, доставка новою поштою безкоштовна і так знижки невеличкі, якщо брати більше лінз
     
  12. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Дівчата, привіт! Маю запитання по окулярах і лінзах.
    Де у Львові є кваліфікований офтальмолог, яка підбере правильно лінзи? Я робила вже 3-4 спроби підібрати собі лінзи з окулістами, останній раз в Люксоптиці на Княгині Ольги (універмаг Львів), все марно. Мені підбирають щоразу щось таке, що просто пекло. Лінзи або сплющуються в складку посеред ока, або взагалі відчуття, що в очах колоди. Я навіть день доходити не можу, все йде в смітник, шкода грошей, витраченого часу. Колись (років 20 назад), знаю, одна з найперших клінік, яка підбирала контактні лінзи, була на Хімічній/Джерельній. Чи там добре?
    Чи може таке бути, що носіння лінз мені взагалі не підходить?
    І друге питання: де у Львові є гарні оправи і консультації продавців, які їх продають? Цікавлять оправи не за всі гроші і без відношення "такі як ви маєте вже не роблять". Хочу класні окуляри, які не соромно носити постійно, модні, сучасні і ті, які пасуватимуть. Обійшла всі оптики від Скрині вниз по Городоцькій і до Куліша. Або нагло дешеві, або продавцям пофіг). Дякую :)
     
    Останнє редагування: 18 Липень 2019
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я не знаю як там зараз. але як я ходила туди 15 років тому то було оплачуване "навчання" одягання лінз і деякі люди приходили стільки разів скільки готові були платити і їм приділяли часу навалом
    зараз, враховуючи значну конкуренцію, певно такого вже нема. тобто може не беруть грошей або за умови купівлі в них, не знаю.. подзвоніть
    так, може
    ну але перші рази мало в кого бувають "вділа і забула"
    Оптікленд ( Сихів і центр). є різні цінові категорії, але може аж прям дешевих нема. є вибір сучасних
    Оптика нова, взагалі мають багато оправ старого зразка
    мені подобаються Люксоптика і Люксор, але там мало бюджетних оправ.
    в деяких оптиках є години безкоштовної консультації лікарів, в Люксоптиці в понеділок в Кінгкросі наприклад, попитайте в тих які вам до душі
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Kayla
    Колись підбирала саме в цій оптиці, то підібрали добре. Правда не знаю, які там зараз офтальмологи, то саме від них залежить,щоб добре підібрали лінзи.Я ношу лише одну фірму лінз Air Optix, бо раз спробувала інші Biofinity і мені порвалась лінза в оці через кілька днів носіння...А ці якісні і ніколи мене не підводили, жодного разу не рвались і виношувала весь термін і навіть трохи довше. Але коли починала носити, то певний час заважали,звикала до них, потім пройшло. Можете пробувати розчини з гіалуроновою кислотою, типу Biotrue, вони дають додаткове зволоження і полегшують носіння лінз.
    100%
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    це індивідуально. мені Air Optix всі засухі, невистачає зволоження. Biofinity трохи кращі
    знову ж таки. ношу лінзи 15 років вже, і більше ніж 8 год в день
    зараз взагалі подумую переходити на одноденні. дорого, але ітак дуже часто в окулярах, і ті місячні вже нормально не використовую (можливо на зиму їх залишу)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Мені колись підбирали в Єврооптиці на вул. Герцена. Тоді то було безкоштовно, як зараз не знаю, бо давно там не була. Але і перевірка зору там була безкоштовна.
    Зараз купую лінзи через інтернет, то туди не ходжу. Але весь персонал і відношення там було хороше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Напевно таки індивідуально. А тобі ті biofinity ніколи не рвалися? Бо мені якраз пересихали ще швидше, бо вони тонші від air optix. Я свої ношу аж 1.5 місяця і не рвуться. Мені ще в оптиці казали, що ці витриваліші і можна довше, єдине бажано тоді пероксидними їх іноді очищати тоді комфортно носяться більше місяця. Я от тільки зараз взяла маленьку пляшечку спробувати, але то хіба раз в тиждень беру для кращого очищення, а так звичайні розчини використовую. І таки так, лінзи тепер стали дорогим задоволенням. Але гарні якісні окуляри не надто дешевше виходять загалом,та й з часом та оправа теж розгойдується, викривляється, тому то питання відносне. Для очей треба іноді робити перерву від лінз, тому можна хіба для дому взяти простіші. Але в лінзах звісно значно краще. Як згадаю оті запрівання окулярів в усі пори року крім літа, то жесть. Ну і не поплаваєш сильно в них, для якихось активних розваг теж не надто зручно, можуть впасти і розбитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ні, жодні лінзи мені не рвалися. але я би не сказала що Біофініті такий суперовий варіант, якраз думаю ще поекспериментувати

    а як ви знаєте який саме радіус кривизни підбирати? колись мені підібрав лікар, не знаю чим керуючись, зараз консультанти в оптиках щось мало уваги приділяють цьому
    і до речі, думаю чи не повернутись на якісні оновлені гідрогелеві, читала що 20% людям силіконо-гідрогелеві не підходять
    класно, якщо можна спробувати. в Люкс оптиці мені якось дали спробувати одноденні, але я ще робила покупку окремо, маю картку постійного клієнта, може тому
     
    Останнє редагування: 20 Липень 2019
  19. vjv

    vjv Well-Known Member

    Доброго дня!
    Потребую поради у виборі перших окулярів при міопії. Рецепт лікаря маю, лікар порадила оптику, що відкрилась нещодавно на Чупринки, я за неї відгуків не знайшла. Чи хтось там замовляв або які можете порадити оптики в районі Привокзальна - Політехніка - Центр.
    Чи варто купувати одразу якісь суперові, якщо є імовірність, що з часом зір покращиться чи можна вибрати якісну оправу, а лінзи при потребі міняти? Який матеріал оправи кращий?
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я ще жодного випадку суттєвого покращення при міопії не знаю (не говоримо про хірургію). Але якщо це прості "-" , не астигматичні лінзи - то вони не дорогі. Я би вибирала не дорогу оправу на початку (вибір є величезний, від 250 і до 3000+), поносити, поспостерігати. А там по ситуації. Окулярів краще мати не одну пару, на випадок поломки щоб була негайна заміна. Я, наприклад, маю одні звичайні, а одні на сонце з склом-хамелеоном, вони дорожчі звісно. І коли окуляри хочеться обновити - старі теж не викидаю. От були на морі з малою - вона зламала дужку від окулярів, то старі окуляри, нехай і з трохи "поцарапаним" склом, дуже виручили, поки повернулись до Львова і змогли відремонтувати.
    Коли зір встановиться на певному рівні, звикнете до окулярів - тоді можна і на дорожчі дивитись (зламатись можуть і дорогі, і дешеві, я вже купу років маю копійчану оправу - все гуд, а в малої за півроку пішла спати оправа з рідкісним, як виявилось, кріпленням, і щоб його замінити, довелося купити аналогічну оправу - жодна оптика не мала таких деталей! Навіть там, де робили окуляри (в них і купили іншу оправу за 335 грн. )
    Якщо це окуляри для дитини - тим більше не спішити з дорогими оправами, бо голова і обличчя росте, і зазвичай збільшується відстань між зіницями. Ми майже щороку міняємо малій окуляри десь з 4 х років до 8, то вже відстань мінялась двічі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1