Хочу поїхати в Карпати

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем nanap, 16 Травень 2007.

  1. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ми останнім часом їздимо в "Анастасію" єдиний мінус - там досить круті сходи
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Virna

    Virna Well-Known Member

    Не можу визначитися і вибрати місце для відпочинку. Хочемо поїхати кудись поблизу Ужгорода. Хто був в готель-ранчо ,,Золота гора". Там термальні басейни. Переглянула на сайті, все гарно. Проживання 1000 грн, а от відвідування басейнів 400 грн з людини на цілий день. Не знаю чи виправдана ціна, бо то ж і піти поїсти треба буде. Також дивилася "Деревінська купіль" в Нижньому Солотвино. Там дуже гарно, але і дуже дорого. Проживання приблизно 2000 і ще плюс місце для дитини теж окремо доплачується. Але от їхні басейни теж 400 грн з людини мені здається варто відвідати. А також коліжанка рекомендувала "Дачу" в Циганівцях. Там затишно і по-домашньому. Зовсім інший відпочинок, але теж є басейник і значно дешевше. Ми ідемо без компанії і хочеться цікаво провести час. Відстань одне від одного всі ці три місця мають приблизно 10 км. Правда не знаю яка там дорога. Не знаю чи вартувало б жити, наприклад, в "Дачі", а поїхати купатися в "Деревінську купіль"? Чи то виснажливо, ще й з дитиною? Словом, може, хтось був і порадить щось.
     
  3. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    В мене знайомi мiсяць тому вiдпочивали в Деревiнський купелi. Сказати, що задоволенi-нiчого не сказати. Дуже рекомендовали. Гарна територiя, де можна гуляти,басейни-все супер. Эдине, що iсти ходили в кафешки, в iхньому ресторанi дорого .
     
  4. Virna

    Virna Well-Known Member

    Я переглянула меню, теж думаю дорого.
    --- дописи об"єднано, 3 Червень 2017 ---
    Місяць тому ще і басейни були безкоштовні, якщо не помиляюся. А зараз вже сезон і платно.
     
  5. Arika

    Arika Well-Known Member

    Скиньте контакти! (можна в ПП)
     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    шукайте вище -- я вже скидала
     
  7. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Дівчата, може хто був не дуже давно в Солотвино? Поділіться, будь ласка, відгуками і рекомендаціями, де краще зупинитись, щоб не дуже далеко до солоних озер, і щоб для дітей добре)..басейн, територія трохи більша..
     
  8. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Привіт, планую відпочинок з дітьми, порадьте куди можна податися, щоб не сильно дорого, подальше від цивілізації, щоб можна було домовитися про екскурсії, щоб був басейн чи річка поблизу.Мати можливість придбати молочні продукти.
     
  9. PNL

    PNL Well-Known Member

    Дуже гарно на базі Білий Аіст, завтра відкривають новий басейн з соленою водою, є дитячий басейн, дуже класний дитячий майданчик
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    Через місяць треба поїхати у Карпати. Але я вже в шоці, бо все,що хотілось з кращого вже давно замовлено...У Яремчі не вийшло....прийшлось шукати у Славському...і то з проблемами....
     
  11. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, чи їздив хтось відпочивати у "12 місяців - травень " в Славське? Як там? На фото виглядає непогано. Ми без машини. Чи знайдемо як зайти з вокзалу?
     
    • Баян Баян x 1
  12. PNL

    PNL Well-Known Member

    Там класно, правда пішки не варто йти досить далеко від вокзалу і будинок на горі, з сумками буде дуже важко (просіть нехай вас зустрінуть)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А як номери? Чи чисто? І які ціни на харчування? Чи смачно? Бо поначитувалася негативних відгуків і вже сумніваюся.
     
  14. PNL

    PNL Well-Known Member

    Коли була в номерах було чисто, там поруч Карпатська казка, також гарно, по їжі не скажу, я по роботі була)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    тіки приїхали з Закарпаття. відпочивали в Тіролі- готелі,що знаходиться в кінці села Солочин, знаходиться в горах. і навколо по сусідству готелів нема. Нам сподобалось. чисте повітря, відсутність гамірних відпочивальних. багато місця бігати малому. гірська річка , ліс. і ресторан під боком, щоб самому не готовити їсти.. ну що ще тре для щастя? ну хіба.. книжка, яку можна читати на балкончику поки малий спить)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Порадьте готельчик, щоб на території був басейн і обов'язково! поблизу річка. Напрямок неважливий, головне, щоб було затишно, чисто і гарно. Бажано ще з харчуванням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Тільки Карпати?
    На Закарпатті за Виноградовом є Орлине Гнізно і Чорна гора. Є басейни, Тиса поруч, через дорогу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Може бути і Закарпаття.
     
  19. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    В Орлиному Гнізді колись кухня була неважна. Буду там у вівторок, якщо хочеш, напишу свіжий відгук, шо к чєму))

    Надіслано від мого P6000 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ага, заодно наявність місць на 29,30. 7-8 людей. Буду вдячна :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 1