Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    А я колись теж довго ходила з гривкою, поки мій перукар мене не переконала відпустити...блін, то такий кайф! Нарешті не треба зранку вставати і думати: О, Боже, як та гривка тирчить в різні сторони, що робити?...Іноді приходилось мити тільки гривку і окремо її вкладати або на браш або на утюжок! А ще кожен місяць стригти бо починало лізти в очі, а ще при вітрі все піднімалось і виглядало просто жесть, тому я іноді прилаковувала буквально капельку, а іноді бувало що забагато лаку фігачила і знову була жесть. Тепер же ш все відросло, рівне пряме волоссячко!!! Можна накручувати, можна прямим, нічого не лізе в очі, в хвостику рівномірно виглядає і мити окремо нічого ранком не приходиться! Та й взагалі зранку набагато менше мороки, просто розчесати і можна йти) Ніколи більше не повернусь до гривки!
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    А без гривки і з моїм прямим мені гірше, обличчя відразу стає втомленим. Тому і хочу якісь хвильки-кучері.
     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Stroga але є люди яким вона капець як пасує, а без неї явно гірше. Хоча без горивки кажуть лице переважно благородніше виглядає, якщо правильні риси лиця то варто відрощувати ту гривку, і мороки дійсно менше:girl_smile: Але гривка надає певного "романтизму" до образу, якщо правильно підібрана і підстрижена.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    запитала сьогодні своїх що робити з гривкою.
    мама:стригти
    сестра: не стригти
    тато: під каре підстригтися
    і будь мудрий!:girl_haha:
    ще в мужа запитаю.
    поки що схиляюся все ж підстригти як звично.
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Masja

    Masja Well-Known Member

    А я завжди була без гривки. Захотілось мені чогось новенького, але що тут дуже придумаєш, якщо в мене пряме довге волосся. От я і підстригла гривку. Так, вкладати треба, щей довжину контролювати. Але мені сподобалось. Якийсь вигляд дійсно романтичнішим став, чи що:girl_spruce_up:
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    запитала мужа. все, вирішила! каре і чІлка:girl_spruce_up:
    піду тепер радитися про перукаря в нас на районі.
    @Rona, @Supernatural дякую за коментарі!:give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Напевно не в цю тему, але прикольна в мене опечатка вийшла))
    Да, без горИвки у всіх лице благородніше якесь, напевно:girl_haha: :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 3
  8. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Рарітєт))
    Зараз
    Хочу)))Всі відмовляють((( А ви що скажете?
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  9. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    і я відмовлятиму. Краще з довгим.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я за, бо саме з такою стрижкою вже більше 10 років, зараз як на останньому фото, "піксі" називається.
    У вас волосся якраз до такої стрижки. Не сподобається - волосся то не зуби, виросте :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Вам з довшим набагато краще, імхо)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так, як на останній, буде люкс. Але зробити відповідне фарбування і не лінуватися вкладати. З "раритетом" проблема в гольфі і кольорі, нмсд.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

     
    • Подобається Подобається x 2
  14. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Хочу трохи підстригтися, хочеться чогось модного, а не так щоб просто підрівняти кінці, ну і трохи довжину зберегти. Наразі зупинилася на варіанті каре з видовженими передніми пасмами , що скажете, довге карррреее.jpg каре.jpg каре2.jpg каре5.jpg каре6.jpg каре7.jpg каре8.jpg каре класне.jpg карррееее.jpg
    а це я зараз
    я1.png
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Перший варіант класний. Думаю рижинка на кінчиках Вам пасуватиме.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    IMG_20170523_182201.jpg
    Здається мені, що я сьогодні зробила нерозважливий крок і надто коротко (рекордно!) підстриглась. Ну але нічого, відросте. Питання: яка стрижка, на вашу думку, мені б пасувала? Волосся взагалі тонке, хвилясте і місцями ріденьке, тому відпадає зміна проділу і різні гривки. Також некомфортно з такого типу стрижками, як на фото вище: довгі «хвости» попереду з коротшим волоссям на потилиці мене дратують, почуваюсь, як спаніелька ( І так, мені вже не подобається моя лінія підборіддя (
     
  17. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Patty а якби щось таке недовге. Як 2 бокові на фото.

    з кінцями різноі довжини

    Така рвана Поступовість об'єму волоссю б додала
    IMG_8892.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    боб каре.. на фото вам личить коротка стрижка.. але то тре дивитись з типом фігури
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    IMG_20170525_154911.jpg Покажусь ще зі свіжовимитою головою, просто розчесала вологе і пожмакала (та ж новенька стрижка!). Цього разу верхній шар волосся простригли коротше, незвично і об'ємно вийшло. Якщо кажете, що така довжина добра, то файно. :) Я собі нагадую дівчинку з «Брудних танців» :)
    Тип фігури — астенічний , худа і досить широкі плечі, на мій погляд.
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мені подобається більш коротко ніж довге було( бачила фоти тут) більш сучасно виглядає, молодить)
     
    • Подобається Подобається x 1