Хочу навчитися танцювати.

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Soquishka, 8 Вересень 2009.

  1. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    І я так хотіла навчитись танцювати...як дивлюсь всякі шоу по телевізорі з танцями то аж млію, але нажаль хлопець мій зовсім не до того і вмовити його на таке неможливо, а іншого партнера нема де шукати :sad:
     
  2. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Моя доня ходить в Школу сучасного танцю "СІРІУС" (Сихів),там є заняття і для малих,і для дорослих...Я дуже задоволена.. знаю, що в неділю в них є уроки для пар по "рок-н-ролу",крім того східні,сучасні, бальні танці.. на любий смак...теж мрію ходити.. та нема з ким малечу залишити....
     
  3. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Виходить не таке вже й погане наше ТБ, оскільки помітила , що різноманітні телешоу у яких співають, танцюють, катаються на ковзанах надихають і спонукають нас та наших діток до занять
    та то не мусить конче бути партнер, погоджусь з партнером танцюється краще та легше, от в мене нема партнера то нічого, коли дуже треба то дівчата свого позичають , а танцювати і так можна навчитися. Ви знаєте танці то такий клас, :girl_dance::dance::good:не покидайте свою мрію, і обов"язково запишіться
     
  4. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Навчитися гарно танцювати - моя нездійсненна мрія.
     
  5. serenity

    serenity New Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    ще у далекому 2008 році я з чоловіком, тоді ще хлопцем, пішли на танці..все було добре, поки вивчали вальс та більш-меньш повільні танці..а як почався рок-н-ролл та джайв я просто скисла :sad: досі за то соромно..я просто не встигала за рухами, ритмами, не розуміла, чого від мене хочуть! дуже з того нервувала та розстроювалася..так і покинула курс на середині.
     
  6. Zuzulka

    Zuzulka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    і я дуже хочу, бо танцюю як ведмідь.. точніше взагалі не танцюю, хіба зовсім хочеться побрикати ногами-руками(( але сама ніяк не наважусь кудись піти.. і все якісь відмазки і навчання(

    ---------- Додано в 14:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:12 ----------

    значить тренери були не ті) якщо нормальний тренер чи будь-який вчитель то матиме досить практики і терпіння щоб навчити... в кожного ж свій темп...
     
  7. serenity

    serenity New Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    та, група була величкою..кожним не займалися, що встиг побачити - то твоє..
     
  8. Zuzulka

    Zuzulka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

     
  9. Olemar

    Olemar New Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    це теж моя мрія - навчитися танцювати. і теж нездійсненна. одного разу пробувала ходити на танці, але нічого не получилося. багато раз на різних забавах мене вчили танцювати, але без успіху. тепер у мене в голові пунктик - що я не можу навчитися і ніколи не навчуся. тут дівчата так гарно писали - що хочуть по залу кружляти у вальсі. і в мене те саме - дивлюся, як другі танцюють, а сама не можу. напевне, якась незграба, і не відчуваю музики:girl_cray:

    ---------- Додано в 23:48 ---------- Попередній допис був написаний в 23:45 ----------
     
  10. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Можна записатись на соло латину чи т.п., що партнер і не потрібен!
     
  11. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.


    Всім-всім, хто хоче навчитись танцювати раджу наполягати, щоб наша Надійка (Viltis) знову назбирала групу "тим, кому за....":girl_wink:. Повірте: вона Навчить Вас танцювати (з партнером, без... - неважно)- легко і доступно, невтомно повторюючи по 150 разів для всіх, але навчить. А ще отримаєте море позитивних емоцій і фізичної підготовки:)
    П.С. сподіваюсь, модератори не сприймуть це як рекламу. Це просто дружня порада, чес слово.:girl_flirt:
     
  12. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    І я би з задоволенням пішла навчитись танцювати (єдине без партнера-у чоловіка нема на це часу і бажання).
     
  13. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    І я би пішла! Хоч також без партера.
     
  14. Steba

    Steba Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    І я без. Тільки щоб графік підходив.
     
  15. Vstach

    Vstach New Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Доброго дня! Ми з моїм молодим чоловіком хочемо навчитися танцювати, підкажіть чи можливо десь розпочати навчання вже з березня, чи потрібно чекати аж до набору групи, до вересня?
     
  16. Goerid

    Goerid New Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    шукаю хореографа для постановки весільного танцю, з якоюсь свіжою ідеєю, і за помірну ціну. Щось просте без різних ПА, бо ми перед тим танцями не займались.... Ну і щоб осилили за пару уроків, бо дуже щільний графік.
     
  17. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Аналогічно, просто марю тим, щоб навчитися танцювати, але маю трохи комплекси з приводу своїх можливостей :girl_cool:
     
  18. leopolice

    leopolice New Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    (Гм... останній допис 1,5 роки тому...:girl_cool:)

    е-е-е.... гм... ГМ!! :shy:

    Дівчата, доброго дня!
    На старості літ встрілило навчитись танцювати. Навіт' не знаю, що ще написати. (хелп, чи шо... ну так, ясно, шо хелп)

    Одним словом, хелп! :girl_blush2:

    Порадьте, будь ласка, де можна ознайомитись із пропозиціями по навчанню пристаркуватих хлопів і дівок рухатись під музику не зовсІм костурбато.

    Дякую!
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Та зараз тих пропозицій до "кольору до вибору". Головне що Ви хочете: бальні танці, латиноамериканські, сучасні. Є у Львові школа аргентинського танго, сальса. Вечірні години зазвичай для дорослих.
     
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Ой, я теж хотіла навчитись танцювати. У школі з хореографією були проблеми, хотіла подолати свій комплекс. Записалась, пару раз походила, не виходило в мене, ще й тренерша не дуже надихала і закинула я це діло :sad: Побачила, що мені пластичності і гнучкості бракує, тому записалась в спортзал на фітнес для розвитку гнучокості. Може після цього ще раз спробую піти на танці :girl_wink: