Хочу навчитися танцювати.

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Soquishka, 8 Вересень 2009.

  1. Soquishka

    Soquishka Well-Known Member

    Ну подумаєш, мені за 18 ну то й що? :girl_spruce_up:Хіба я не вмію рухатися?:girl_crazy: Ну от і хочу навчитися танцювати бальних танців. :girl_cray:Порадьте в якій танцювальній школі набирають старші групи і в які варта ходити.:girl_flag_of_truce:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Можу впевнено сказати, що вчитись танцювати ніколи не запізно!
    Суджу по собі! :) Головне, щоб у вас було бажання! ;)
    Проте я не на бальні танці ходжу, тому із вибором закладу не зможу допомогти!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Напишіть район, де Вам найзручніше займатись. В клубі, де я працюю набирають групу після 18. Заняття в районі Південного, 2 рази в тиждень, на 20-00
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    А я сьогодні в Будинок Офіцерів заходила питатися про танці для "старушок". Є у них групи для таких, як я. Правда питалась я про сучасні танці, але в переліку і бальні є також.
    Тепер буду нити чоловікові аж до суботи, щоб дав гроші на танці. Я ТАК ХООООЧУ!
    А ще хочу на пару із Маргаринчиком ходити, а вона не хоче :sad: теж не знаю, як умовити.
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    а я хочу з чоловіком ходити на танці, але зараз переважно є пропозиції по танго - а ми б хотіли чогось іншого...
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Я з чоловіком і не мрію навіть. наперед знаю, що не погодиться. Та й малого тоді немає з ким лишити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Soquishka

    Soquishka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    :radist: УХ-ти!!! :girl_in_love: Після роботи встигаєш по-поїсти, полежати, як моя бабуся казала, "щоб сало завязалося" та піти гоцати. :clapping:
    Я іду на танці!!!!! НУ, любий мій чоловіче, ТВІЙ ЧАС ПРИЙШОВ!!!!! :girl_devil: Здається тобі уже не вдасться посидіти за компиком після роботи аж 2 дні на тиждень!!!!!!!!!!!!:girl_in_love::girl_spruce_up:

    Можете розказати що це за клуб, скільки коштує навчання та чи великі ви групи набираєте а також усе, що ви знаєте. Дуже цікаво!!! Думаю іншим учасникам форуму ця інформація теж була б цікавою.

    :girl_in_love: Оце так-так!!!!

    И это всё - танцы, танцы, танцы
    Я отрываюсь от земли, лечу
    Ловлю губами воздух танцы, танцы
    И никуда тебя не отпущу
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    ( сподіваюсь шановні модератори не будуть це сприймати як рекламу)

    клуб "Аеліта" --- працює вже 22 роки:) Набирамо діток від 4 років, є хоббі-групи ( від 18 і старше), а також вальс наречених ( індивідуально).
    Заняття для початківців 2 рази в тиждень. Один день --- європейська програма ( повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот, квікстеп), інший --- латино-американська ( самба, ча-ча-ча, румба, пасадобль, джайв). Вартість 100 грн в місяць. Для хоббі- груп заняття розпочинаються о 20-00.Тривалість від години до півтора.

    Записи проводяться безпосередньо перед заняттям. На перше заняття з собою мати перезувне ( краще зручні мокасини, кросівки), зручний одяг ( не ДЖИНСИ!) і хороший настрій! Партнер вітаться, але це не обов"язкова умова запису.

    Якщо ще питання ---радо відповім:)

    П.С. Знаходимся на вул. Петлюри, приміщення ЖЕК № 304, 2-поверх, актовий зал. Прямо під Жеком ходять маршрутки № 70, 97. Від Південного пішки хв 5.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    а ви самі запишіться, а її візьміть з собою для "підтримки" вона посидить, подивиться і сама захоче!
     
  10. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    viltis а у вас там часом танець живота не викладають?
    Страшенно хочу на танці....
     
  11. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Ні, на жаль, не викладають....Танець живота викладають в РОКСІ ( на Тургенєва)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Soquishka

    Soquishka Well-Known Member

    Ну а коли прийти можна? :girl_claping:

    Я готова хоч сьогодні на крилах танцювальних мрій летіти до вас!!!:girl_in_love:

    Ось ваш шанс та хороша можливість піти як тільки Viltis розкаже коли заграє музика. Тільки не забудьте чоловіка вдома коли летітимете танцювати!!! А то йому скучно буде.... напевно.
     
    Останнє редагування модератором: 9 Вересень 2009
  13. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    ось нарешті я дізналась про набір на танець живота!!! як вийде то сьогодні йду записуватись! Ура
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    тепер залишається десь дітей пристроїти двічі в тиждень і чоловіка з роботи вигнати:))) дякую Вілтіс!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Заняття для хоббі 1 року навчання : понеділок і середа на 20-00:haha: Приходьте:))) Правда, такі дорослі групи вже не я веду, але забігатьи до форумчанок буду:)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Soquishka

    Soquishka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    :girl_claping:Дізналася вчора, що набрають ще групу у клубі "Естет", що на Патона, 7. Там навчання починається сьогодні на 20.00 і проводитиметься у віторок та четвер. Тож тепер-ка я маю вибір. :girl_spruce_up: Щодо оплати не знаю. Буду знати сьогодні.:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Soquishka а що в тому клубі "ЕстеТ" викладають? які танці?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Soquishka

    Soquishka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    :confused:Я питалася лише про бальні танці. Тобто стандарт та латина як звичайно. :girl_smile:

    Просто наскільки я розумію адреса у них змінилася, а нової я ще не знаю. Пробувала їх знайти сьогодні за тією адресою, яку побачила в неті, але не знайшла.:sad:

    Їхній телефон: (+38 032) 243-18-18. Я вже дзвонила та уточнювала розклад.

    Я би могла ходити і в понеділок та середу як Viltis рекомендувала, але чоловікові не виходить. Тож мушу шукати інший варіант:girl_smile::dance:
     
  19. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Клуб "Естет" ще знаходиться на вул.Симоненко,в ЖЕКу,біля пошти.Заняття для дорослих,здається,на 19.00,вівт. і четв.Вартість 120 грн.Але,обов"язкова умова!мати бальні туфлі!спідничку.В спорт.взутті не пускаєщо мене і відхтовхнуло
    Ще у СШ№36 проводиться набір у групи.Там можна в кросівках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу навчитися танцювати.

    Мене цікавить танець живота...На жаль дуже мало пропунують такі послуги.:girl_cray: може хтось знає де в районі Патона можна щось знайти

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 11 Вересень 2009