Хоч серце розривається навпіл, пишу...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 Березень 2007.

  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    @Ука , мої співчуття...
     
  2. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Померла мамина співробітния. Шостого травня народила, а сьогодні вранці померла від тромбоемболії. Я її майже не знала, але просто не можу відійти від шоку. Двоє дітей сироти, меншому всього тиждень.(((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 42
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Сьогодні вбило блискавкою на Левандівці біля озера сусідську дівчинку Настіньку, 9 рочків. Таке було сонечко, така хороша дівчинка, Господи, плачу і не можу зупинитися. Ще вчора я її бачила, я вішала білизну, а вона на балконі бавилася, я ще звернула увагу - таке волосся довге світле, золотисте, як у принцеси, очі такі великі світлі, личко загоріле, я не думала, що бачу її живою останній раз... Не можу писати, руки тремтять... Фото на Варті з місця події запостили - лежить, ніби спить, та спить уже вічним сном... Чому вона, чому? Купа питань, і всі без відповіді.
    Батьки втратили єдину донечку. Важко. Нестерпно. Боляче.
    Не вірю. НЕ ВІРЮ.
     
    Останнє редагування: 30 Червень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 86
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Настя однокласниця мого сина... Я не вірююю в це. Ніби в якісь паралельній реальності знаходжуся зараз...
    А що рідним казати... Я просто не знаю...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 21
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Молитися за них , щоб Господь допоміг це прийняти та пережити і просто мовчки обняти , часом обійми сильніше допомагають, як слова ..... Ніхто не знає причини, чому стаються такі речі , але в серці розумію, що Господь помагає перейти навіть найстрашніші речі і зцілює навіть найболючіші рани .... А також, що Настя вже є в небі і завше ангеликом прилітатиме до своїх батьків !!! Для нас людей це є дуже страшно , коли відбуваються такі речі.... В моєї прабабусі дві донечки в один рік померли від тифу... То потім їй снилася ДІва Марія , яка водила її по кімнатах і в одній з них прабабця бачила прекрасних діточок, які були дуже щасливі і файно бавилися .... Бабця запитала, чи її донечки також є там ???
    - Так є і твої дівчатка , але тобі до них не можна !!! - відповіла Матінка Божа в сні ...

    Сама ці дні думаю зі страхом і болем про цю подію та розумію, що є речі , які мені не є під силу своїм людським розумом зрозуміти і прийняти ....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Подобається Подобається x 2
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Вона була ангеликом на землі. Дуже хороша дитина, як промінчик сонечка. Завжди усміхнена, весела, доброзичлива, чемна. Не можу зрозуміти, чому сталася така трагедія, але, можливо, Бог хотів мати її біля Себе в небі...
    Дуже дякую за Ваш допис! Я і сьогодні молилася, щоб Господь оселив її душу в раю, де є й чисті душі інших діток, і вона матиме велику компанію для забавок... і вічну радість і щастя при Ньому...
    Сьогодні похорон. А природа плаче з самого ранку...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Oksinka

    Oksinka миється в бані

    Давайте вірити в те, що все, що не робиться, все на краще
     
    • Тупо! Тупо! x 5
    • Баян Баян x 2
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Сьогодні в мене день поганих нових. Нестало сьогодні викладачки-наставниці. По суті завдяки їй і почалась моя карєра. Дуже хороша, чуйна людина, яка була і хорошим педагогом і просто людиною з великої букви, вона мені завжди асоціювалась з бабусею, до якої можна прийти за порадою, яка завжди допоможе, навчить чи просто розрадить. Вона хоть старша уже, давно на пенсії, інколи здзвонювались, спілкувались на вулиці. Після захисту хотіла заїхати в гості...Але все не хватало часу навіть подзвонити, завжди відкладала на наступний день. А сьогодні як грім з ясного неба, так важко на душі від того.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 24
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Вже третій день не можу прийти до себе... Помер манюсінькій хлопчик, всього 4 місяці.... Вада серця. Пропустили при народженні, при УЗд. Можна було після пологів зробити операцію і зберегти маляткові життя. Якби додивилися. Виявили в Туреччині, коли піднялася температура. Терміново вночі полетіли в Стамбул, там знайшлася одна клініка, що бралася за малого. А зранку його не стало.. Пишу і плачу... Так страшно, так невимовно жаль маляточко...
    Тільки щоб у батьків знайшлися сили та мужність то пережити, бо якщо нам то болить, я не можу уявити як болить мамі...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 40
  10. Rozbyta

    Rozbyta New Member

    Дівчата, допоможіть...я не знаю,що думати, вже 6 вагітність і нічого з того, сьогодні дізналась, що завмерла в 6 тижнів... Генетиків проходили -все добре, інфекції проліковали, прогестерон,аспирин пила.. чому знову нещастя?.. В кого було щось подібне,що вийшло на добре?, бо я вже зневірююсь..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 21
  11. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику
    Тут дівчата ділились, може почитаєте. Дуже співчуваю вам, хай Бог допоможе вам пройти ці випробування. Іринка, @nibysh, підтримай, будь ласка, дівчину, може в пп.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    в мене було. Лиш малята завмирали через Торчі... а після їх лікування доношувались до 22-24 тижня і починався самовільний викидень.... жодного не вдалося виходити, хоч всі, окрім передостаннього, народжувались живенькими..( плачу і молюсь над цим ще й досі). Зараз нашому довгоочікуваному хлопчику майже 5 років.
    @Rozbyta , тримайтесь, не здавайтесь. .. сходіть в "історії зі смугвасттиим фіналом" .. там багато з нас описувало свій шлях до малятка.
    Обов*язково вірте, що ви маєте силу і пройдете всі випробування до кінця.
    все обоВ8язково буде, просто в трохи інший час.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Корисно Корисно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Поручайте себе опіці св.Йосифа, він допомагає там де медицина безсила... В книгарні при церкві Андрія та церкві Ольги і Єлизавети можна купити молитовник до св.Йосифа . Я дуже нелегко пройшла шлях першої, другої і третя вагітність була непроста для мого тіла до 7 місяця....У всіх трьох випадках поручала себе і дитину в своєму лоні опіці і заступництву св.Йосифа перед Богом і жертувала прийняття св.Причастя, щоб щасливо виносити і легко народити здорову і мудру дитину !!!

    Ще в книгах про медицину св.Гільдегарди є рецепти , як приготувати грабове молочко, яке допомагає в тих випадках, коли вагітність завмирає або є викидні .....
    Медицина св.Гільдегарди офіційно визнана в Німеччині , там є мережі аптек в яких продаються ліки виготовлені за її рецептами !!!
    Моя колежанка їздила в Зарваницю і там просила біля чудотворної ікони Богородицю, щоб завагітніти і щасливо виносити малятко !!!
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 9
  14. Rozbyta

    Rozbyta New Member

    Дівчата, дуже дякую вам за підтримку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я відмовляла цю молитву протягом 30 днів багато разів в своєму житті в різних намірах і св.Йосиф завжди заступався за мене перед Богом , а все про що я просила Господь дав мені у потрібний для мене час !!!
    "СВЯТА МАНТІЯ" НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ЙОСИФА | Молитви | Актуальні публікації | Свята Традиція Української Католицької Церкви | 26.07.2017
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    В моєї подруги завмирали через щитовидку, високі антитіла, до того лікували сім років все підряд. Коли визначили, в чому причина - вдалося ЕКО, бо до того і воно не вдавалося.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. rusyarusya

    rusyarusya Member

    Ой дівчата я бачу тут така я не одна в розпачі..... не знаю чи в ту лінієчку пишу але нехай буде тут.


    Рік не могли завагітніти, аналізи всі в нас в нормі але коли вже розчарована і вже просто подумала "ну значить ще не час для нас" і тут ура я вагітна. Радості нашій не було меж, мені здавалося що я найщасливіша в світі людина.
    Пішла на Узд, підтвердили що все добре і вагітна 5 тижнів. Відчуття просто зашкалювали. Проходило все супер, трохи підтошнювало час від часу але загалом ідеально проходило. Але почало мазати і пішла в ЖК до лікаря щоб встати на облік, зробити УЗД ітд.,(11 тижнів) Але не може все бути ідеально нажаль, на узд сказали що вагітність завмерла. Для мене це був шок що я слова не могла промовити і уздист почав сам пояснювати та підтримувати.
    В шоці були всі і чоловік і родина і подруги. Лікар порадила МА ( медикаментозне переривання вагітності).
    Відбувалося це вчора, передати словами цю біль і спазми важко.
    Дівчата якщо не дай Бог колись і вас таке спіткне то нівякому разі на самоті цього не робіть!!!!!!!! Зімною була подруга цілий день, якщо не вона то не знаю що б було зімною так як тиск впав від болі то вона зразу і таблетки і чай ітд одним словом витягнула мене трохи з тої болі і розпачу. Як то кажуть нікому такого не бажаю але на все воля божа, забрав він в мене дитинку значить так реба було!!!!
    А ще велику роль вийти з розпачі відіграє ставлення чоловіка. Мій чоловік зараз до мене ще краще став відноситися, підтримує мене, ставиться з розумінням і в такі моменти розумієш що саме та людина з тобою і що дійсно він тебе любить і здається з кожним роком більше і більше. Правильно в церкві клятву давали "і радості і в горі не покину" і мій цього дотримався. Дай Боже щоб це було саме більше горе у нашому житті, і все аж бути добре. Молюсь і надіюсь що ще не одне малятко буде в нас по хаті бігати
     
    • Співчуваю Співчуваю x 20
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Нехай Господь допоможе вам це прийняти і пережити ... В мене колежанка педіатр , то вона каже, що до 12 тижнів якщо вагітність завмирає, то дитинка може мати вади розвитку несумісні з життям. Звичайно, що це важко прийняти мамі, яка виношувала малятко 11 тижнів....
    Почитайте собі книжку " природний метод лікування " св.Гільдегарди , а також поручайте себе опіці і заступництву св.Йосифа і Він допоможе ,щоб наступна вагітність пройшла добре і малятко народилося здоровим і мудрим. Моє тіло дуже непросто виношує вагітність , але св.Йосиф допоміг мені і з донечкою і з синочком і зараз чекаю третє малятко, то також помагає день за днем !!!
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. rusyarusya

    rusyarusya Member


    Як не важко але я це приймаю і розумію, багато випадків щотакі діти виживають і потім мучаються все життя.Бог не забрав за гріхи в мене дитину а напевно пожалів мене і їїтакож. Я вірю і знаю що все буде добре і Вам бажаю гарної та легкої вагітності!!!
    Дякую за підтримку!!!
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2