Хоч серце розривається навпіл, пишу...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 Березень 2007.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Мало того, ви мали домовленість з конкретною лікаркою, то як так що "вона не візьме трубки"? Якщо є домовленість, то лікар в любий час має взяти трубку, бути в курсі справ і приїхати тут же. Це вже взагалі :girl_impossible:. А та чергова - ну видно, що м"яко кажучи, якась некомпетентна, і їй на інших пацієнтів мабуть начхати.
    Таких "лікарів" треба притягати до відповідальності, раз є свідки. Бо будуть і надалі такими халатними, думають їм то все з рук буде сходити :girl_mad:
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2016
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Співчуваю...
     
  3. Bize

    Bize Well-Known Member

    От за це я себе дуже картаю, що потрібно було подзвонити до своєі лікарки.. Але не раз вона мені повторювала, що якщо щось - звертатись до чергового лікаря, а той передзвонить і викличе іі, якщо потрібно.. От і сталось те, що сталось... Тепер, коли пізно, так легко можна придумати різні шляхи, якими я б, можливо, уникнула біди. Але...

    Надіслано від мого IQ4412 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Bize співчуваю вам... Важко тут підібрати слова, важко уявити, що ви пережили і ще переживаєте.. Тримайтесь!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Не картайте себе, будь ласка. Не Ви ті шляхи маєте продумувати. Я досі не можу зрозуміти, як так стається (і у Вашому випадку, і у випадку, про який гуло ціле місто недавно, і про сотні інших випадків) - нас кладуть в відділення патології, "щоб в разі чого врятувати". Мене саму так поклали, відмовили в одному пологовому, бо в них нема спеціалістів, щоб врятувати життя мені чи дитині, коли виникне така потреба. А коли дійсно виникає потреба, коли жінка просить, молить, плаче, бо розуміє, що щось йде не так, то вони думають, що вони Бог і тільки з їх волі в жінки можуть початися пологи і ніяк не раніше. А те, що ми відчуваємо, то "ще не справжні перейми", "йди поспи", "нема відкриття", "та шо ти там родиш?!". Чому черговий лікар не береться допомагати одразу ж? Чому на ЕКР збираються три години? Чому черговий не викликає лікаря? Щоб, борнь Боже, не розбудити? Це просто не вкладається в голові. Я Вам дуже сильно співчуваю. Та біль, яку я пережила, втративши дитинку на ранньому терміні, ніколи не зрівняється навіть приблизно з тим, що доводиться переживати Вам. Але втрата є втрата. Мені допомогли рідні та їх підтримка, молитви, прийняття того, що ми завжди бачимо ту частину ситуації, яка нам ближче, а Бог бачить всю картину цілком і для чогось Він все складає саме так. Якби ми могли зрозуміти, для чого... Я вірю, що заради нашого блага. Дуже висока ціна, але Ви зробили все, що могли. Не звинувачуйте себе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 19
    • Подобається Подобається x 6
  6. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    @Bize серце крається просто... Тримайтесь, мужності вам! В жодному разі не картайте себе. Помолюся за вас і вашу донечку...
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ні в якому разі не звинувачуйте себе. Дивно що лікарка з якою була домовленість так казала, щоб звертатись в разі чого до чергової. В таких випадках для того і домовляються, щоб точно знати що будеш під нормальним наглядом. А про чергову, то тим більше не ваша вина, вона неправильно вам наговорила все, шкода що так спрацювали ті лікарі, акушерки, що так повільно. Можете тепер з них спитати за це, притягнути їх до відповідальності. Прикро що для багатьох лікарі люди то лише грошовий дохід, що лінуються свій зад підняти, навіть проконсультувати людину з якою домовлялись, що не можуть розкинути мозгами і прийняти швидко правильне рішення, вони ж розуміють в якій сфері працюють.
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2016
  8. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    @Bize, щиро співчуваю Вашій втраті
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @Bize співчуваю Вам. В мене не хватає слів. Плачу разом з вами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. zdorov

    zdorov Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. Bize

    Bize Well-Known Member

    Сьогодні прийшла моя лікарка, щоб зробити перев'язку на шві, і я почула від неі такі слова: "ти щаслива в Бога, що ми змогли тебе врятувати". Я так розумію, це натяк на те, що я маю бути ім дуже вдячна за все, що зараз зі мною. Цікаво, з якими словами вона дасть нам рахунок за лікування (а там цілий ящик дорогих медикаментів)

    Надіслано від мого IQ4412 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 24
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Співчуваю вам, здається я вас знаю, я теж з Буська, напишіть мені в карму прізвище лікарки, я здогадуюсь про кого мова, там багато таких історій... тримайтесь...
    Отак пишу і плачу, діточки, сьогодні неподалік хоронять дитину 1,5 року, кажуть отруєння мандаринками... Боже, за що такий біль мамочкам....
     
  13. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    @Bize щиро Вам співчуваю.
     
    • Креативно Креативно x 1
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    це реальний жах. Після того пережитого... Мені навіть видавалось, що таким чином тренують волю нашу, чи що? Я вісім разів лежала в таких палатах... багато бачила усякого..навіть одного разу вікно "врятуємо життя" , чи як воно там називається... спрацювало...
    Я , як ненормальна , на весь коридор кричала, бо то була ніч весняна... але "укольчик" мене заспокоїв...
    Була дівчина, яка народила манюсеньку донечку і хотіла відмовитись--ми всі її вмовляли, і вмовили(ну тут не лише ми доклались)
    Була історія, що хлопчик народився з "вовчою пащею" і мама так голосила і побивалась, майже головою до стіни...а я лежала і думала---"ну чо ти ревеш?"
    була така, що дівчинка кричала голодна і в закаканім памперсі, а мамочка---"я не можу встати і підняти її , бо мене болить. Хай прийде медсестра".... і я міняла тїй малечі памперс і носила вночі по палаті, бо дитинка ж не винна що мама себе аж так шкодує..
    Була ціла купа історій і різних доль ... і можливо це й давало мені сили йти далі...
    @Bize , тримайтесь, боріться, плачте, але йдіть вперед - воно того варте.
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Diana

    Diana мрійниця

    а ви не оплачуйте, нехай також понесуть втрати. Ви нікому нічого не зобовязані, лише вони Вам. Співчуваю.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Я з Вами погоджуюсь, що такі люди працювати більше не мають, але дуже сумніваюся що суд допоможе, там вже давно все переписано в історії і по документах винні всі крім лікаря. Судом хіба можна нерви собі і їм, трохи, помотати, і то напевно більше собі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. maty

    maty Well-Known Member

    не здивуюся, якщо по документах жінка в стаціонарі не перебувала. Все одно, заяву напишіть, нехай їх тягають, а то бачите- Ви ще й дякувати маєте, ще й грошей захочуть. Ви їм нічого не винні, і, напевно, більше їм не довіритеся. Я теж з Буського району- багато таких історій там, на жаль. Тримайтеся...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Такі лікарі на то і розраховують, що людина в стресі, думають що все їм так минеться, бо не раз миналось Але якщо нічого не робити вони і ще так будуть себе вести. Не треба того їм дарувати. Всього ми не знаємо, але так я форумлянка пише тут явно мала місце халатність лікарів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    @Bize , співчуваю. Не можу підібрати слів., дуже боляче, ненавиджу таких безвідповідальних лікарів. Не платіть їм нічого, подавайте в суд, звертайтесь в прокуратуру, розголошуйте прізвище лікарки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  20. Bize

    Bize Well-Known Member

    Мене виписали.. А чого тримати? Гроші не даю, постійно плачу.. Надто проблемна пацієнтка для них.. До речі, бачила свою картку, писало що тоді в 11 год. вечора я просто підійшла до черговоі "з незначними ниючими болями внизу живота і виділеннями коричневого кольору"... Як я тепер доведу, що кров була яскраво-червона?? Я надто слабка, щоб йти проти цієі системи..

    Надіслано від мого IQ4412 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9