Хна: застосування, враження тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2008.

  1. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

     
  2. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Будь ласка, чи є там звичайна хна, без хімічних домішок, яка фарбує у рудий колір?)
    Якщо я правильно зрозуміла, там самому треба добирати компоненти і змішувати, щоб отримати те, що хочеш. Так?) :girl_sad: Не уявляю, як це зробити тоді))
     
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Нарешті після 4-ї спроби пофарбуватичся хною, я таки маю рижий відтінок:girl_dance:
    Рада за чоловіка - в таку холодну пору матиме справднє сонечко в хаті :girl_haha:
     
  4. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    В них е рiзнi види хни, в тому числi i така, що додае кольору, також е рiзнi рецепти як можна змiшувати з iншими iнградiентами для отримання бажаного кольору. Тобто можна використати саму хну, а можна змiшати ще з чимось, наприклад з пудрою горiха) Для гарного рудого кольору е рецепт з додаванням куркуми. Всi продукти що е в рецептах можна купити в них.
     
  5. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Finya, я колись тут писала
    Вам вона не підходить? (це варіант, щоб далеко не шукати) Бо вона ніби натуральна цілком і дає гарний рудий колір. Чи маєте сумніви щодо її натуральності?
     
  6. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Зовсім ні, просто подумала, що це нет-магазин)) А де це, якщо не тяжко описати?)
    Сумніви мене обуяли знов після отого читання на пачці недавнього) Ніби влітку купувала хну там, і ось на тобі..
     
  7. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Магазин "Срібні джерела" на С.Бандери 83 (мають також сайт). Теж брала її там. Хоча іранська мені більше підходить.

    Фарбуюсь хною вже 2-й рік. Додаю завжди реп'яхову олійку, інколи бальзам, інколи добре вистояний міцний чорний чай... Скарг не мала дотепер. Волосся направду стало не так швидко жирніти, але натомість з'явилась лупа. Тільки її позбудусь- пофарбувавшись хною, вона з'являється знову...:girl_sad:
     
  8. Sophy

    Sophy New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Сама не фарбуюсь, а подруга у мене любителька експериментів, зараз вона зупинилась на фарбі Чанді, яку, ви тут обговорюєте)) Волосся після неї дуже гарне, особливо, коли переливається на сонці :girl_tender:
     
  9. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    мені мій перукар порадила такий рецепт:хна+кава+чай з гібіскусу(рідина).....Тримати 3-4 год.
     
  10. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Це для кольору червоного дерева?
    Ну що, звітуюся)) Хни "Чанді" в ЕкоЛьвів не було, чекати тиждень я вже не могла, купила з горя хну іранську і нанесла) Спала з нею ніч, результат: вона червоніша за індійську. Індійська більш жовта мені якось виглядає на волоссі.
     
  11. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    В когось є досвід з фарбування на темний колір натуральними барвниками?
    Я зараз малююся хною, але хотілося би чогось хоча б коричневого, не рудого) Що може на хні дати такий колір і в яких пропорціях?
    Будь ласка, хто робив це, бо теорію з басмою знаю)
     
  12. Njuta

    Njuta Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Скажіть , будь-ласка , а тою хною можна тату тимчасове робити ? Може знаєте ?
     
  13. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    як часто можна користуватись хною? раз на тиждень? раз на місяць?
     
  14. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Знайома має волосся схильне до жирності, то фарбує хною кожного тижня. Каже їй ніби підсушує, інколи робить перерви в місяць часу. Не знаю, як на рахунок корисності, але зовнішній вигляд - супер, волосся блистить, виглядає здоровим і доглянутим.
     
  15. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Це залежить. Індійською, яка продавалася в Делі, можна було раз на тиждень: так і було написано в інструкції на упаковці. Іранською (пачечки, знайомі ще від союзних часів) - раз на місяць.
    В інтернеті по-різному пишуть. Напевно, ще тип волосся має значення.
     
  16. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    В мене волосся швидко жирніє, і хочу щоб змінився колір. купляла через інет в арома-зона. Свекруха десь вичитала що користуватись треба раз в два місяці , бо буде тускніти волосся
     
  17. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Попробуйте хну з басмою - моя коліжанка так фарбувалась. Принцип той самий - залежно від кольору вашого волосся, якості хни і басми, а також часу, який "тримаєте" такий і вийде колір. Також важлива пропорція хни і басми. Деякі перукарі мають досвід такого фарбування

    ---------- Додано в 10:31 ---------- Попередній допис був написаний в 10:19 ----------

    Я фарбуюсь хною з 2001р (з перервою в три роки). З досвіду знаю, що хна є різної якості (найкращою в мене була, яку привозили з Турції), колір залежить від того, скільки часу тримати і як заварювати (я заварюю кип"ятком міцної заварки, потім даю годинку настоятись і розігріваю на водяній бані до такої темп., яку можу витримати шкіра голови), також тримаю досить довго - 6 годин, бо в іншому випадку колір мене не бере (але це з тією індійською хною, що купую в нас по 4.5. Турецька хапає швидше). Також на одному сайті читала, що залежно від того, на чому "заварити" хну (горіх, ромашка, кава і т.д.), такий і буже вихідний колір. Так як в мене волосся довге і на кожне фарбування потребую 80г хни, то купую або цю індійську дешеву або шукаю знайомих, що в Турцію їдуть відпочивати і згідні пошукти для мене хну. Також мішають хну з басмою для отримання різних відтінків каштанового (там свої нюанси).
     
  18. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Три тижні тому я вперше використала хну, але змішувала її з басмою (1:1,5), бо хотіла отримати шоколадний колір. Колір проявився через тиждень, навіть не колір, а скоріше відблиск на сонці. Загалом задоволена, буду пробувати ще. Заварювала її добре гарячою водою. Наступного разу обовязково спробую додати олійки, бо хна дійсно сушить волосся, хоча на моєму волоссі це не дуже було помітно.
    Якщо ще хтось змішує хну з басмою, поділіться своїми експерементами.:girl_curtsey:
     
  19. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    робила так:
    125 г.хни,25г.басми,какао-порошок-40-50г.,3-4 ч.л.розчинної кави,репяхова і мигдалева олійки...
     
  20. SovA

    SovA New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я маю своє темно-каштанове волосся, тому хну використовую звичайну на воді: і укріплю, і віддтінок мідний додає. А от подруга моя шатенка, то вона робить таку пропорцію: 3 ст.л. хни, з ст.л. басми, 1,5 ст.л кави натуральної меленою та 1,5 ст.л. какоо. Все це змішується та розчиняється у гарячий воді (майже кріп, але треба дати йому трохи остудитися хвилин) до консистенції негустої сметан, далі остуджуємо вже массу. Ну і далі наносити на волосся, шапочка для душу, рушник і годинки 2, а то і 3 тримати. Коліо виходить такий глибокий каштановий. Басма гасить рудизну, а кава та какао додають шоколадності у віддінок. Правда після таких процедур 3 дні не рекомендується мити голову з шампунем, бо басма може змитися і колір набуде рудішого віддінку.