Хна: застосування, враження тощо

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2008.

  1. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    я недавно зайшла в магазинчик на вул. С.Бандери хотіла купити хну(індійську хну і басму окремо) і мені продавець порекомендував індійську хну вже змішану з басмою колір мав бути коричневий...а вийшов чорний:girl_wink:. Гарно тримається не змивається скоро, навіть багато хто каже що цей колір мені пасує, а сама б точно не наважилась помалювати волосся в чорний якби не такий випадок. Але вага маленька бо мені лиш вистачило на моє коротке волосся, коштувала 25грн.
     
  2. masaryk

    masaryk New Member

  3. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Це стільки грам має бути хни? А води скільки? Не можу зрозуміти :confused:
     
  4. Junita

    Junita Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Дівчата підкажіть у якій пропорції брати хну: у мене волосся до середини спи, колір-темно-коричневий, і є сиві волоски, які хочу зафарбувати. Хочу щоб колір вийшо - темний шоколад. У якій пропорції мені брати хну і басму, та яку краще індійську чи іранську?
     
  5. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Пропоную перевірити хну різних виробників на наявність урзолу. тут вказано як має виглядати натуральна хна, а як виглядає хна з урзолом.
    Сьогодні покрасила себе "майже" індійською хною від ФИТОкосметик
    [​IMG]
    Результат - переплатила за надпис "індійська" :), бо в упаковці те саме що і в звичайній їхній хні, і красить так само, тобто - не красить. (Про тест на урзол прочитала пізніше, тому, покищо, ця хна неперевірена, але те що там хни мало а мусору багато - факт).
     
  6. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Finya мала рацію стосовно урсолу (він же PPD). Можливо не у всій хні він є але в індійській Moon Star точно є.
    [​IMG]
    Переглядаючи сторінку виробника там вказано що урсол є в чорній хні (2:wacko:. Коричнева хна позиціонується як натуральна хна на основі лавсонії, хоча на упаковці хитро написано: PPD Less than 1/2% in solution (тобто 0,5% чи від 1 до 2%?).
    При перевірці хни даного виробника МОЗ Словацької Республіки (далі техн.переклад):
    ресурс тут
    Як казав Хаус: "Всі брешуть".
    Перукарі не радять використовувати хну з урсолом, бо, на відміну від звичайних фарб для волосся, хна контактує зі шкірою голови значно довше, а також часто використовується "утеплення для кращого ефекту" і використання масел. Це забезпечує краще вбирання урсолу шкірою голови.

    І наостанок : так виглядає коричнева хна Moon Star після тесту описаного в попередньому пості. Хоча і без тесту було зрозуміло що кристали барників проявляться :)
    [​IMG]
    Цікавить, чи можна "зробити" зі звичайної рудої хни колір "темний каштан" з допомогою кави (чи іншого натурального барвника)? І де у Львові можна купити іранську хну?
     
  7. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Ретельно провели дослідження:y:

    ---------- Додано в 18:50 ---------- Попередній допис був написаний в 18:49 ----------

    Краще вбирання урзолу... Оце :cesored:

    ---------- Додано в 18:55 ---------- Попередній допис був написаний в 18:50 ----------

    Такою я і користувалася. Коричневою і чорною. І ще дивуюся, від чого волосся так повипадало:girl_devil:

    ---------- Додано в 18:57 ---------- Попередній допис був написаний в 18:55 ----------

    Я пробувала. Додавала каву, заварену вже, і просто у порошку, чай - ноль. Басма теж ніякого ефекту не дає. Може, це тільки в мене. А може, "хна" така. Іранська(?) є в гуртовому магазинчику навпроти Добробуту.
     
  8. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Останнім часом мене щось хна не брала. Пробувала різну. І з додаванням заварок і з настоюванням. Ніц.:confused:
    А недавно "забадяжила" собі хни. Якось неакуратно зробила - все додавала то хни, то води; вийшла зарідка, але я таки спробувала. Потримала 2 годинки, ополоснула просто водою, і маю непоганий рудуватий відтінок. Такий як на коробці з тою хною. Хна Чанді. Індійська натуральна.

    Дивилась на сайті, який вони дають, то мають Чанді натуральну та Органік. Про органік, вони пишуть :
    А "Натуральна" - без хім. домішків.
     
  9. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Знайшла упаковку Resham Herbal Mehandі - позиціонують її як "руду" хну. У складі написано: не містить хімічних складових і барвника (ppd). Ніби ОК?
    Збиває те, що на упаковках "Moon Star" - такий самий склад. Правда, з барвником. Який на сайті скромно не вказаний.

    ---------- Додано в 13:10 ---------- Попередній допис був написаний в 12:52 ----------

    PPD (урзол, парафенілендіамін)

    ---------- Додано в 13:11 ---------- Попередній допис був написаний в 13:10 ----------

    "При действии кислот образует соответствующую соль бария и перекись водорода".
     
  10. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Finya, а що ви хотіли мені пояснити?
    Я читала попередні дописи про урзол та ін. Своїм дописом хотіла сказати, що Чанді "натуральна" не має його в складниках. А от "органік" має. Чому - вони самі пишуть на сайті.
    Я купувала Чанді в еко.львів, вони продають лише ту, що пише "натуральна".
     
  11. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Нічого:smile:
     
  12. Shaherezada

    Shaherezada New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    дівчатка, а ніхто не знає, де зараз можна у Львові купити індійську хну?
     
  13. Adajio

    Adajio New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Я, особисто, користуюся хною для укріплення волосся і підсушування шкіри голови. Купую без кольору, запарюю, додаю кілька крапель олійного розчину віт.А і Е, масло жожоба і реп"яхової олійки. Все це калапуцяю і наношу на волосся не менше, ніж на 30 хв. Потім правда, змивати довго і марудно, проте волосся дійсно стає м"якіше і жирніє не так швидко.
     
  14. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Де купити хну, просто хну??
    Вчора зайшла в магазин індійських товарів, на упаковці хни в першому ж рядку: використання даного продукту може нанести непоправної шкоди вашому здоров"ю:girl_devil: Дивлюся на склад, а там після хна/басма/... хіміоза:girl_impossible:
     
  15. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    На базарі, де всяку хімію продають.
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    На Аромазон. гарну, правдиву хну.
    Як купити? Є багато посередників, які можуть замовити.

    Дивися, яка краса))
    http://www.aroma-zone.com/aroma/extraits_plantes2.asp
     
  17. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    :D це з циклу - очі не розуміють)), душа не болить?)))
     
  18. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    хенна- вона і в..... Україні хенна, та й все, шо там розуміти))
    В разі чого наших знавців- форумлянок підключимо, мені , в принципі, більш-менш ясно, тільки я не знаю яку з якою , чи з яким замішувати, тут треба розібратися, технічно. Ціни приємні, пересилка- дорога напевно, треба дізнатися :)
    От порошок шкаралупок горіху ( якщо я правильно розумію чисту французську))) і його вплив
    http://www.aroma-zone.com/aroma/fiche_extrait_brounoix.asp
    і решту так само- тиснеш де написано маленькими буквами типу "Детальніше" як у нас на форумах ся пише, а потім, маленькі звірятка , дістають словник з гугля)))
     
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Нє, ну френч не проблема перекласти. Цікаво, чи це справді хенна) І ТІЛЬКИ хенна)
     
  20. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Хна: застосування, враження тощо

    Там-хенна.
    От там і більш ніде. Вірю. Якщо замовляю собі конкретно звідти щось, для кремоварства, то краще дорожче заплачу перекупщику але за саме Аромазонівський складник. Різницю між якістю наших постачальників і якістю продукції Аромазон видно часто навіть неозброєним оком,без діагностик в лабораторіях. Сподіваюся, що це скоро закінчиться)) і буду брати сама.
    І, зрештою, можна набрати і погугляти досвід закупівельників.