хіт-парад непотрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем olenkastar, 23 Листопад 2010.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    в нас наприклад старий польський чи австрійський будинок. кімнати йдуть рядочком. я сиджу в кухні і до дитини закриті 3 дверей. а враховуючи що наша кімната площею, як невелика однокімнатна квартира - то плач дитини я чула аж тоді коли він переходив у вереск (зараз саша прокидається і йде сам, то пок ті всі 3 дверей відгупають.....;) ). якби мала няню - реагувала б швидше. ну і плюс - в село їздимо часто. там спальня наша в самому куточку, довго звук йде
    у airy_cat квартира (наскільки памятаю) - також не в хрущовці. там і загубитись важко
     
  2. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    В точку.

    Не маленькая. Так что у меня радио-няня с монитором в списке мастхевов. И если даже говорить о смежных комнатах, все равно удобно - я уже не метаюсь от каждого всписка (реального или воображаемого) туда-обратно. Ну и Тимон тоже когда просыпается сначала довольно тихо меня зовет, а потом уже только вопли и плач начинаются :crazy:

    Для меня ненужными были распашонки, которые вобще никак не закрываются (!!!) - достались в наследство с ворохом вещей от подружки и хоть убей не пойму, как и кому они такие нужны и вобще в чем их смысл :)
    А все остальное - пригодилось так или иначе.
     
  3. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Ше пригодяться. Моя старша має їх 4, любить сама міняти наволочки і спить на них (навіть по 2 нараз кладе), ну і в дорогу знадобляться. І ше на них можна ляльок класти спати...
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    подушку саша наприклад тільки зараз починає! юзати
    в мене гречана
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Цікава темка:)
    Перечитую, згадую,що ж в нас було реально зайвим, а чого бракувало...
    отже..

    - дві непроливайки( ніразу не пили з них)
    -дитячі гребінці( 2 шт)
    -пустушки( 2 шт)
    -ліжко+балдахін( спали там 2 місяці)
    -дитяча косметика( олійка, присипка) користувались лише кремчиком під підгузник і то недовго
    -молоковідсмоктувач
    -пластиковий слюнявчик
    -ходунки( на прокат брали)


    о і я то чудо викупила:haha:


    а наші м"які гіганти тепер щасливо живуть в дитячому садку. Слон в яслах, лев - в спортзалі

    цікаво.... а що саме має викликати алергію? дитина ж з тим гіпсом контактує пару секунд? а потім відбиточок стоїит собі на поличці роками...
    Я навпаки задоволена що купила , маю тепер нозю 2- місячну :))

    З мого списку вдруге мабуть буду купувати лише ліжечко.
    А ще чого не було в Саши- качельку-шезлонг, ванночку анатомічну з підставкою( бо купатиму часто сама ) і радіо няню
     
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    подумай...ми вчора своє продали...
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  8. Natinka

    Natinka New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    А мені непотрібними були лише підставка пластикова в ванну і роспашонки ситцеві, що на спинці запахуються - жуть які незручні.
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    нема, то є мами, які люблять шоб діти спали в ліжечку
    ІМНО
     
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    якби не знала таких діток що люблять спати в ліжечку то би не писала.
    Ну і я ліжечко розглідаю не тільки для нічного спання. Вдень де дитину ложити? на великому? і бігати дивитись що 5 хвилин чи не скотився...
    Власне по тій причині,що невідомо буде чи не буде дитятко спати в ліжечку, я за те аби не купувати дорого, а саме звичайненьке, щоб в разі чого не шкодувати дарма потрачених грошей
     
  12. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Якшо дитина на ГВ,то я собі не уявляю як то класти дитину спати в ліжечку,хіба заколисувати в ньому.Бо як дитина засинає біля циці,то перекласти її нереально,бо збудиться... Моя Тая за вісім з половиною місяців вдень всього лиш пару разів спала на ліжку(нашому)-все решта в слінгу чи на руках,і нема на то ради,інакше зразу будиться,хіба мушу весь час біля неї лежати. Так шо ліжечко в нас не для спання. Але часом виручає в якості манежу,я хоч там її можу на трошки лишити,і то тепер не дуже варіант,бо сидіти не хоче,зразу встає,пробує стояти сама,падає і плаче. Ми не купляли ліжечка,внучці дідо сам зробив,дуже добротне,мені перед ним аж незручно,шо дитина там не спить.
    А Софія спала на нашому ліжку вдень,я клала посередині,не скочувалася ніразу)))
     
  13. Palachinka

    Palachinka New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    А я вважаю що ліжечко річ індивідуальна!!!! От наприклад синочок завжди спав в ліжечку, був повністю на ГВ. І перекладати, роздягати його була не проблема. Ще в цьому ліжечку були такі гойдалки то віддала подрузі бо ніколи не гойдався. А доця теж на ГВ але вночі спить зі мною, хоча вдень любить собі в ліжечку лежати і бавитися, хоча там не спить. Може заснути на розвиваючому коврику (!!!) так собі муркає бавиться і засинає або в кріслі качалці!!!! А найбільше любить спати в мами біля циці:girl_tender:. а вдень в візочку. І ще цікавим виявилося те, що ми не дуже хочемо носитися в слінгу... так собі.. трішки поносимося і плачемо.

    ---------- Додано в 11:11 ---------- Попередній допис був написаний в 11:00 ----------

    На руках без слінгу -нема проблем!! Можемо цілий день носитися. Причому використовувати слінг почала коли донечці виповнився тиждень, а зараз вже 5 місяців. Спочатку, ще влітку то навіть засинала там. А зараз про спання в слінгу навіть і мови не йде. Не хоче і все!!!
     
  14. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    У меня на счет кроватки неоднозначно. Тимка летом там неплохо спал, а сейчас она у нас вместо манежа, склада игрушек и ограничителя нашей кровати, чтобы Тимофей вдруг не укатился ночью. Но мы кстати
    именно так и поступили, поэтому особо не страдаю.
     
  15. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    А нам ліжечко дууууже потрібне. Коли малявка спить поруч, то постійно переживаю, щоб часом не вдарити випадково її вночі, коли повертаюсь чи руку відкидаю (ч-з постійну втому сон нереально міцний, нічого не чую). Тому спокійно сплю, коли малявка в ліжечку. Також корисним виявився пеленатор, мала обожнює на ньому лежати. Посмішка - від вуха до вуха. Плюс, коли підмиваю, не переживаю, що щось перетече, буде мокрим або матиме запах какуль )))
    Присипка - для нас виручалочка при почервоніннях. Тільки нею користуємось.
    Газовідвідна трубочка - сила. Одразу дитинці легше ставало. Минув період коліків, тепер непотрібна.
    В слінгу
    приблизно така ситуація.
    Крісло-гойдалка - в залежності від настрою :), то любимо, то нелюбимо )))
    Розвиваючий коврик роблю сама. В процесі.
    Манеж не купуватиму, не бачу потреби.
    Радіо-няня - марила нею, але не купила. Живу в квартирі, невеличкій. Потреби немає.
    Пустишка - без неї моя дівчинка не засне.
    Мобіле - супер!!! Любить і я маю за рахунок тої любові вільну хвильку )))
    От реально непотрібна - підставка у ванночку. Не використовуємо. Благо, що не купляли. А нам дала сестричка свою, покористуватись.
     
  16. Palachinka

    Palachinka New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    На рахунок манежу - аналогічно. Не було з старшим в нас манежу, і потреби сьогодні не бачу.
    І взагалі діти в кожного різні і потреби в них не одинакові. Комусь підходить манеж, комусь ліжечко, комусь слінг...А такі дрібнички як радіоняні і все інше це вже зручність для батьків. Хтось користувався, а хтось ні.
     
  17. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    на рахунок слінгів в мене навіть не ІМНО а досвід добрячий
    тому сперечатись можу багато
     
  19. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  20. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Абсолютно як у нас! Дитина за 2 роки НІ РАЗУ у ліжечку дитячому не спала (хоч ми б дуже цього хотіли, хоча б вдень). Використовуємо його зараз як боковинку до нашого ліжка, щоб малий вночі не впав. А на ліжку - дитячий одяг та іграшки. Така собі шафа. :)