хіт-парад непотрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем olenkastar, 23 Листопад 2010.

  1. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  2. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Згадала, соплевідтягувач, мала його панічно боялася і ми його використали, коли малій було півтора року і в неї був стоматит
     
  3. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    У нас виявились непотрібними:
    - "дорослий" одяг до 3-4 місяців (тільки для фото)
    - спальник (спить з нами)
    - велика кількість "чєловєчків", бо (знову ж таки) спить з нами і висаджуємось, використовували зимою на прогулку як нижню білизну
    - дорогущий возик не був потрібний аж до тепер. Хіба корзину виставляли перші місяці на балкон на "прогулянку". Тепер гуляють бабусі возиком. Десь раз на тиждень :)
    - друга пачка вологих серветок. Ще першою користуємось, з пологового. А купила перед пологами по акції, бо купити дві було дешевше :)

    Використовуємо дитячі ножниці, возик певною мірою аж тепер, манеж (хвилин до 10 і виключно зранку мала може там посидіти-побавитись, а я готую чи приймаю душ), на початках використовувала олію календули (це з косметики дитячої), дитячий комод (замовили за ескізом) для речей.

    Дуже потрібні речі: слінг (декілька), фітбол (!до півроку був найнеобхіднішою штукою), багато пеленок, багато футболок, чудернацькі дешеві магнітики-метелики на холодильник (Аліса швидо заспокоювалась, як підносили до них), велики надувні кулі у вигляді метелика, а потім зайчика (замість мобіля над нашим великим ліжком, малеча із захопленням спостерігала за ними, а я мала можливість сходити в туалет чи чай зробити).

    Все решта не купляла свідомо, бо знала, що не знадобиться: ліжечко з прибамбасами, пеленатор, мобіль, ходунки, пляшечки-пустушки-суміші, ванночка, підставка в ванну, забавки з кріпленнями для возика/ліжечка, вага, конверт на виписку, дитяча косметика, дитяча клізма, трубочка газовивідна, соплевідсмоктувач, царапки і т.п.
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2010
  4. Klava

    Klava Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    А ми пеленатором досі користуємось - я його на комод встановила - зручно малого після ванни класти, щоб складочки всі просушити.
    Ходунки свідомо не купували.
    Кенгуру - ходили два рази по гриби в ньому :girl_haha:
    Силіконова ложечка = зубогризка
    Горнятко-непродивайка при ГВ = викинуті гроші. Бо не вміє дитина смоктати той гумовий носик
    Тапочки нам теж непотрібні - малий вдома тільки босий - навіть шкарпетки знімає
    "Дорослий" одяг до півроку - може по одному разу одягли
    Ну і ще от
    - нащось свекруха купила... Досі не розумію нашо, бо я одразу знала, що нічого дитині пхати не буду.
    о! і ще забула купу пробників дитячої косметики, що надарували в роддомі, брошурки про суміші і шапочка півника від "Наша ряба" - бееееее.
     
  5. indipes

    indipes New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Хоч нам тільки піврочку не за горами, а найбільш зайвою річчю є ліжечко+матрац+постіль і балдахін і охоронці, а разом з ними і каруселькі мобіли на ліжечко. Потім трохи косметики: присипка, засіб для купання, олійка, але крем від подразнень юзаєм (бо маєм потреби), вологі серветки в крайніх дуже випадках використовуємо. Одян: розпашонки, рукавички-царапкі, дорослий одяг до 6 місяця, сарафани вдягаєм вкрай рідко. Дурники і плішечки взагалі не розумію для чого їх купувати. Конверт. Перших 2,3 місяці зайвим був візок.
    А от з вагою тільки от розпрощалась, була дуже помічна, щоб від педіатрів відбиватись і килимок ми просто обожнємо. Також знадобився аспіратор і клізма і газовивідна трубочка. Корисним був слінг. Ну і від магнітів теж фанатієм.
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2010
  6. Klava

    Klava Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    І ще одна "мегапотрібна" річ - спеціальний рушник з капюшоном. Ми з нього навіть бірочку не зняли, хоча під час вагітності була впевнена, що то дуже необхідна річ після купання. Врешті, загортали у звичайну пеленку, міняючи її щодня. Де б то я стільки рушників капюшонних мала :girl_haha:
     
  7. Nimfeya

    Nimfeya New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Ми також свою донечку спочатку загортали після купання в пеленочку. Але потім я купила

    і дуже задоволена ним.
     
  8. svoboda

    svoboda Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    ми також користуємось з задоволенням
    а мій старший грався всіма можливими ігашками, мобіль, ходунки, забавки не відпочивали! Менша ще не зовсім усвідомлює, що це перед нею крутиться і грає, але 15 вільних хв. маю і встигаю заскочити в душ. Ванночку перші місяці також постійно використовуємо.
    І мій не вмів, хоч як я не старалась, тільки згодом почав бавитись ним як конструктором, складав і розбирав:girl_in_dreams:.
     
  9. НЮША

    НЮША New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    У нас самими непотрібними речами виявилися:
    ліжечко(малий спить зі мною)
    розпашонки,які моя мама зберігала 19 років з моєї старшої
    непроливайка(малий з неї не п"є,а норовить зразу вилити вмістиме)
    Хітом виявилися два м"яких гіганти в пів мого зросту-заєць і слон,яким немає в кімнатах місця, і слон на балконі живе,а об зайця всі постійно перечіпаються,він на підлозіі.
     
  10. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    а нам - супер, перші місяці ним і користувались, швидко та зручно. Правда, в мене ситуація, що мала після ванни відразу мала поїсти, то ми так в тому рушничку їли, а потім вже все решту робили.
     
  11. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Не повірите, користуюсь ним досі.
     
  12. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    А у нас саме бодіки та сліпи виявилися непотрібними, бо ми виросли без памперсів, з народження вдома тільки розпашонку або футболку вдівали, пізніше трусики або штанці трикотажні. На вулицю аналогічно вдіваємо верх і низ роздільні, шоб якнайшвидше можна було просто стягнути низ і дитину висадити. Отже, для нас непотрібним виявився саме суцільний (верх і низ разом) одяг.
    Дуже потрібними при висаджуванні з народження є, як писала Adelaida, велика к-ть пеленок, маєчок-футболочок, розпашонок, трусиків-штанців-колгот. Цього краму у нас півкомоду:)
    Ані ліжечка, ані мобіля, ані сосок-гризунців-трубочок-клізм у нас ніколи не було і не буде! Візок є лише прогулянковий, з ним гуляє няня, ми ж пішки або у слінгу. Всілякі брязкальця також дітей мало цікавили, справжні речі завжди були у фаворі - баняки, магніти, кульки-кубіки і т.д. Машинка та корова на колесах - це взагалі бомбові речі! Діти по хаті так на них гасають!!!
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2010
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    і ми:) найулюбленіший рушничок
     
  14. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Ми бодіки носимо так: защіпаю не знизу, а на талії, тому висаджувати не заважає і користуємось (маю пару бодіків під шийку, то на вулицю зручно в них) Але найзручніше при висаджуванні - футболки, сорочечки, труси, колготки.
    Насправді багато є речей непотрібних абсолютно, які маємо ще від старшої дитини. Наприклад манеж. Купили його на період, коли старша ше не повзала, але впасти з дивану вже могла, і коли мені терміново треба було 2 вільні руки (слінга ше тоді не мала), то клала на хвилинку в манеж. І чого я тоді не додумалась просто покласти на підлогу, на килим? Купу грошей зекономила б. Добре, що хоч не додумувались купляти пеленатора, ходунки, бо тільки б місце займали. Зубогризки (прорізувачі) для обох дітей виявились непотрібними, товчуть ними об підлогу і все. Але то все надарували, я сама не купувала:)
    Іграшок зовсім непотрібних мені здається не буває - все рівно рано чи пізно, старша чи менша, всім тим бавляться, інша справа, що є більш улюблені і менш, більш потрібні і менш. І дітям того всього так багато не треба, то більше батьки тішаться, коли купують.
     
  15. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    те все що зберігала моя мама я чемно потримала пів року і віддала назад... лежало 25 років, не хочу щоб їй було прикро... розпашонка і моя мегаактивна дитина це несумісні речі... нам бодік - форева!!! повзунки тоже незручно - час на місці не стоїть всетаки...

    а замість рушника з капішоном ми юзаєм махровий халат з капішоном на 2 річну дитину - подарували, але не вдіваєм на руки, а так як рушник з кишенею - замотуєм і виносим з ванної - з того рушника подарованого ми вже в 4 міс виросли, а халат і досі супер!!! і ще на довго буде.
     
  16. mamba

    mamba Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    не повірите - дурачок))) мій малий як справжній чоловік та наслідник категорично відмовився від такої "дурості")) але маю клопіт - важко засипає, тепер в такий мороз мали б в роті пипку не надихалися б холодного повітря ((
     
  17. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    виколупала ще одну непотрібну річ-вагон пінеток))))) вчора нарила цілий мішок
    Уявляєте які вони були потрібні, якщо Со 1,9років, а я навіть уяви не маю звідки вони))
    вже пристроїла, пару нашій лялі, решта знайомій
    актуальні були одні і то два рази - раз на рік до Антонії, раз на фотосешн до таськи. Всьо.
     
  18. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    +100. В нас те саме, а в нас особливо багато кумарів, бо через город - ставок (читай болото), то як раз не накрила балдахіном, то малий був весь скусани, на голові 9 укусів, на пальчиках, личку, ну коротше всюди!

    ---------- Додано в 10:33 ---------- Попередній допис був написаний в 10:28 ----------

    нам стала в пригоді, бо живем в власному будинку + літня кухня + город. Хоча, анпевно теж можна було обійтися, малий цілими днями був на вулиці, як вивозила в 8 ранку, то до 9-10 вечора ну і в нас повна хата людей, було кому подивитися, але штука файна (але однозначно не для квартири, хіба дитина дуже тихенько плаче :) фантастика була б, нє?:))

    Бортики для ліжечка нам теж зараз в пригоді, бо малий так крутиться і розмахує руками-ногами, що дуже часто бувало запхне ножку між прутики і не може витягнути, прокидається і плаче. Хотіла щоб зі мною спав але в нас два ліжка вкупі, пружини повилазили вже, мене саму спина болить від того спання, а про дитину і мови немає.

    Непотрібні розпашонки, присипки (надарили аж 3 шт.), ванночка маленька тільки до місяця, подушки малі (мама і свекруха діставали мене, чого то дитина спить без подушки), царапки (ми і не мали їх).
    А візок нам в пригоді став, в таке спекотне літо, не знаю як би носила малого в слінгу чи рюкзаку, він лежав в возику повністю голенький і то весь мокрий був і раз навіть була пітничка по всьому тілу. Ну і зараз взимку я б не ризикнула носитися в слінгу - я сама боюсь не впасти, а з малим, то взагалі.
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2010
  19. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    В контексте нашей квартиры очень даже, а если на балконе спим - тем более.
     
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Ну хіба в вас така велика квартира, чи така гарна звукоізоляція.

    Ще згадала - поки неактуальна непроливайка - Дмитрик якщо пє, то тільки з горнятка, бо він хоче все що пє і їсть мама (тому він в нас спробував вже майже все що їсть вся хатня челядь і мама в тому числі).
    Знову ж таки непотрібними виявилися прорізувачі - гриземо все крім цього:)