хіт-парад непотрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем olenkastar, 23 Листопад 2010.

  1. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    а от в нас навпаки: завдяки розвиваючому килимку в мене мінімум 1 год на день вільна!!!! малеча там бавиться, а мама в інтернеті сидить :)
    а ще, мені сподобалось, як Уляночка написала про шезлонг-гойдалку, що називала цей пристрій "вільні руки". Мені в перші місяці чогось такого дужжжже бракувало.
     
  2. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    а в нас то
    підігрівачка для соски /банки з їдою/,
    дорогущий розвиваючий килимок,
    ходунки,
    костюмчики тверді, джинси до 6 міс дорослого крою, вельветові комбінзони до 3 міс,
    підставка для купання/взагалі хіба заважала купати дитину/,
    взуття /подарували 18 розміру то наш малий мав таку лапку в 6 міс, а там такі шузи круті - хіба гриз, навіть сфоткати не встигала!
    коверт на виписку - на щастя я позичила, то він нам зовсім не був потрібен, купила би викинула б гроші.
    чєловєчки після 9 міс [/хіба спати в них і то бажано такі шоб були без зашитих кінців на ногах... дитини в такому віці в чєловєчку якось як пупс-переросток
    ліжечко - ми вже встигли продати як малому виповнилось 6 міс, така меблюка немала в хаті купа місця... потім купим коли сам буде спати.

    нам практично 99 % непотребу подарували на хрестини, як не парадоксально... краще мабуть гроші дарувати...
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    100%!!!! Я мала такий шезлонг з екранчиком спереду де у воді плавали рибки - для Ярки то був як телевізор, а для мнене година вільного часу. Можливо тому вона не цікавилась більше нічим, бо балділа від того телевізора.

    Мені також а ще колєжанки як приходили понадарували купу різних сукеночок в рюшечки, топіків і повязочок з бантиками, а коли вони були на Ярку то якраз була зима, я вбирала їх в хаті - фоткала, любувалася, переодягала в комбінезон і йшла на двір.
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    А мені нічого непотрібного не дарували. Ще як була вагітна купили трохи одягу візок. Ліжечко купили в сусідки можна сказати задарма. Та й родичі і друзі розуміючі, замість того щоб дарувати ЩОСЬ, дарували гроші. А коли хтось хотів подарувати саме подарунок, то просила тільки не одяг.
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    оце я вважаю найдурнішим подарунком/покупкою для тих дітей, які не ходять ще
     
  6. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    от по тій причині як я ішла раз на хрестини то мене попередили нічого не купувати. а подарувати просто гроші, мені тоді якось було то дивно, але тепер то розумію)

    Думаю і самій таке казати:girl_blush2:

    особливо мене дивують. коли новонародженим дітям дарують мякі іграшки з пів росту дорослої дитини:girl_impossible: І що з ними потім робити.. і викинути шкода і поставити нікуди, і дитині вони точно не потрібні.
     
  7. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    в декого до 5 і виселятися не збирається;)

    скажу два слова в захист підставок у ванну... в мене дітей купав чоловік, то дооовго користувався, якби було не зручно, то не брав би.

    ну не знаю... як піджама - супер! резинки пузьо не тиснуть, футболка не закочується... а ще як ми любили спати з привідкритим вікном, то ціни не було тим сліпикам...
     
  8. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    на хрестини немовляті вони таки ні до чого, тільки пилюку збирати, а от десь в 2 рочки - то э саме те:)

    ---------- Додано в 15:55 ---------- Попередній допис був написаний в 15:27 ----------

    непотрібними виявились:
    -гризунці
    -пеленальний столик
    -розпашонки
    -ліжечко (поки цицькався, зараз спить)
    -царапки (обоє вперто знімали)
    -термометр для води (користувались хіба в перший місяць з одним і другим)
    -олійка від колік і крем під підгузник
    возиком трохи користувались і користуємся (коли намотую спортивною ходою круги по стадіону:)). зараз мрію про слінгокуртку і думаю, що зимовий комбез також хіба до возика, тобто, так як і возик, не сильно потрібний (поки мрію - користуємся, та й старший носив). пінетки, як не дивно, знадобились - виконувають роль "тримачів" для теплих штанів. дит. крем також знадобився - я ним руки мащу (собі, звичайно:)) кремчики від попрілостей так і лежать в холодильнику, зі старшим вистачило 1 пробника.
     
  9. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Не погоджуюся!!! Нам скоро чотири роки, і ми досі спимо в ліжечку, і дуже рідко з батьками.
    Пеленальна дошка, соска, манеж, ходунки - речі які для насбули зовсім не потрібними
     
  10. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Згадала ще одну річ, якою так і не скористалися ані разу: прегарний спальний мішок Next...
     
  11. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    недороге задоволення - можна в міру росту зубів купити і подивитись чи "піде" - нам спочатку було супер, поки зуби були на одній щелепі, а потім як і зверху і знизу, то той гризунець не дістає до ясен /там де власне і свербить/ а смекалки ще не достатньо щоб його правильно розвернути, простіше підійти тихенько і вжерти маму....
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    в нас 2 діток..тому списків теж 2..
    Любчик "неаценіл":
    1. розвиваючий килимок
    2.непроливайку
    3.кенгуру
    4.конверт на хрестини
    5.спальний мішок
    6.присипка
    7.пустушки
    ліжечком користувались..балдахін висів (КРАСІВО!!!),годувальний столик - то мегапотрібна річ для нас...стояв майже до 3 років..там і бавились, ліпили, малювавли, дивились мультики..
    а тепер ні1. ліжко, ні 2. балдахін, ні 3.розвиваючі килимки нам з Марком неактуальні....
    4. неактуальне з Марчиком мобіле (Любік любив)
    5.царапки неа (Любкові натягувала ..ЗАЧЄМ в липні????)
    6. з Марком джинси до 4-5 місяців майже не одягали..з Любком мучила його модою....
    7. не купували термометра для води
     
  13. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Ооо... в нас м"який ослисько-супергігант - цілий клондайк пилюки!
    Наша дорога хресна прекрасно бачила, в яких умовах ми у свекрухи жили - кімната-вагончик 5 на 2 метри, і той осел досить відчутно місця займе, так ні, притарабанила. Ліпше би грошима дала)))
     
  15. svoboda

    svoboda Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    а в нас котяра метр в квадраті, тільки пилюку збирає. Якби могла, давно б вже викинула, але ж ні, брат малому подарував, хотів догодити, рука не піднімається. малий може разів 5 на ньому як на коняці покатався, ото і вся користь:girl_nea:

    ---------- Додано в 00:43 ---------- Попередній допис був написаний в 00:34 ----------

    Свекруху благала те барахло не купувати (конверт на виписку ), не вблагала, має бути як у людей... А щодо ходунків - одна з найпотрібніших речей, 6-11 міс. дитину сильно не наносишся, мій малий бавився з задоволенням, а я раділа вільним хвилинкам:girl_dance:.
     
  16. Likalika

    Likalika New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Сама непотрібна річ, на мій погляд, це распашонки. Я їх накупила дуже багато і жодного разу ми не вдягли їх.
     
  17. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    В нас мобіль дуже любила Ярка і ненавиділа я - як я його включала, Ярка так дивилась на нього, ніби бачила і чула вперше, а мене вже від тої монотонної музики нудило.
     
  18. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Нам тільки буде 3 місяці а вже непотрібними виявилися
    Пеленальний столик - незлюбили ми його, дуже плаче на ньому, передіваємся на ліжку і все ок.
    Конверт - використали тільки на виписку і хрестини
    Розпашонки - накупила, бо боялася як я так дитину в бодік вдівати буду. Може вдівали 1 тиждень + коли в пеленочках тільки був
    Вага (добре, що просто позичили)
    На хрестини просили дарувати памперси, гроші а якщо одяг то тільки на виріст. Впринципі всі перепитувались перед тим як подарувати щось, то непотрібних речей нема.
     
  19. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Нам вже рік минув, проте непотрібних речей виявилось не так аж багато, я зазделегідь попереджувала, чого нам купувати не потрібно, проте, не всі втримались!!!
    Отже, непотрібними для нас були славнозвісні "дурачки", тобто пустушки, а ще нам умудрились купити два ланцюжки на нах із посрібленими малюночками ( і нашо то воно?????), також пляшечки, кілька розпашоночок, які жодного разу не вдягла, бо з пологового використовували бодіки. Балдахіна навіть не купували, манеж теж, не розумію навіщо він.

    Натомість, підстригаю нігтики виключно дитячими ножничками, суперово виручає крісло для годування, а також дитячі поїльники, які мала дуже любить
     
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    М"які гіганти - це щось. Он стоїть у куточку ядовиторожевий заЯць на ім"я Даринка, подарований дорогою родиною. І викинути рука не піднімається і... користі від нього?