хіт-парад непотрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем olenkastar, 23 Листопад 2010.

  1. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    А мені бракує мого. Свекруха віддала сусідам "на вічне віддавання", шкодую дуже, бо з хлопцями до року використовувала. Але обходжуся, значить не такий він необхідний :)
    Ще у нас немає термометра до води: діти старий потовкли, мама вчасно про новий не згадала, так і міряємо температуру води ліктем :)
    Ну і м"які іграшки - це хіт. Суперові збирачі пилюки.
     
  2. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Лишнім в нас виявилось1 ліжечко, зараз приставлене до нашого ліжка .тому малий не падає і ліжко на виріст, то будем спати коли виростем:girl_crazy:
    2 косметика-малий мав висипку
    3 царапки і шапочки( користувались тільки в роддомі)
    3 стільчик для годування( їмо на колінах в мами)
    4 гризунці
    5 повзунці і кофтинки( зручніше були сліпіки, а тепер колготки)
    пА взалі не купляла багато ,бо з третім то не з першим:d25: трохи полишалось зі старших, і розуміння що багато всього не потрібно. Та коли є ГВ і слінг відпадають ну дуже багато речей,:girl_blush2: і економія грошей
     
  3. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    А мені повзунки було зручніше ,ніж сліпікі,бо доця була без памперса вдома,і як пропісялось лише повзуни чи штани поміняв,а кофтинка лишилась.І висаджувати легше.
     
  4. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Нам непотрібними виявились:
    - підставка для купання (спочатку купили пластмасову, потім з тканини)-ні одна, ні друга непотрібні;
    - гризуни(дитина гризла все, окрім них);
    - кенгуру(2 рази використовувала, зовсім незручно, дуже важко мені було її носити, на руках і то легше);
    - кружка-непроливайко(доня не могла з неї пити, важко було і тому навчились швиденько пити з кружки);
    - термометр для вимірювання t води(кілька раз користувались);
    - розвиваючий коврик(більше я тішилась з нього, ніж дитина);
    - м"які іграшки( доця після півтора року почала проявляти якусь цікавість до них).
    А такі речі як ліжечко, візочок нам були життєвонеобхідні (з перших днів спала в своїй постелі, хоча і були на ГВ і у гуляли лише у возику, для мене найзручніший варіант).
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    оооооооооооооо - золоті слова
    всі пишуть тут - шо кенгуру не потрібне, а слінг - супер (власне зі слінгом, навіть і дорогим економиться купа грошей)
     
  6. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Я багато непотрібних речей не купувала - нам подарували або позичили.
    -Ліжечко нам подарували, тож особливо не жалкую, що є, бо малий трохи спав в ньому, поки не навчився з нього вилазити. Використовувала, коли був маленький на денний сон, і коли почав менше їсти вночі, ставила на 3-4 години в ліжко, щоб я могла хоч трохи поспати "зіркою" :)
    -Позичили нам підставку у ванночку і запевняли, що дуже зручна річ, я покрутила в руках і навіть ні разу не спробувала.
    -Ванночку купувала саму дешеву 45 грн., використовували 2 місяці. Відносно непотрібна річ.
    -Пляшечки, соски - перестрашила, що буде якщо молоко пропаде - віддала знайомій для доньки, щоб з ляльками бавилась.
    -повзунки сама не купувала. Купила свекруха, але практично не використовувала для малого - ба було літо, гуляли а простих бодіках і без, а на зиму почав повзати, затягувались на колінах, тягнули за плечі.
    -гризунки справді не гриз
    -пластиковий слюнявчик - дуже не зручно
     
  7. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    О! я ж думаю що я не дописала! В нас вдома в принципі слинявчики не прижились (вчу їсти акуратно), але нашо той з кишенькою - поняття не маю, незручний, ззаду тисне в шию. Зато спереду такий "зазор", що мій чоловік туди заскочить.
     
  8. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    У нас єдиними непотрібними покупками виявилися боді (лише тепер, після 3 місяців, є сенс їх одягати, бо кофтинки доня почала задирати) і радіоняня (живемо в кв-рі, і так все чути). Пеленальний столик не купували і не бракує мені його. Ванночкою користувалися до 1,5 міс., потім перейшли у велику ванну. Ліжечко будемо використовувати для денного сну згодом. І дитячі ножиці, і термометр для води, і м'які іграшки (невеликі ікеєвські) - всім користуємося. В ходу і слінг (переважно для дому) і візочок, а без подушки для годування взагалі не знаю, що робила б. І крісло-гойдалка теж іноді дуже виручає.
     
  9. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    не можу собі уявити як ліжечко може бути зайвим.де ж дитина спить(вночі).невже до 2-3років з батьками????на мою думку це не зовсім добре. для мене теж окремі костюмчики були зовсім не зручні.а от боді і "человечки"ну дуже корисна річ.
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Мій список:
    Качелька - не сідала зовсім
    Кенгуру - не подобалось їй
    Розвиваючий килимок з дугами - переверталась на живіт і мала десь ті дуги.
    Силіконова ложка - не їла, а гризла її
    Чашка-непроливайка - пила відразу з простого горнятка.
    І хіт сезону - набір термоложка (міняла колір від температури) і миска з підігрівом - без коментраів :girl_blush2: а я колись ввважала що то дуже необхідна річ
     
  11. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей


    мені такі ложечки були дуже зручними (правда недовго, на початках прикорму).
    На рахунок кенгуру та килимка - те саме, практично не пригодилися.
    Далі:
    Присипка - користувалась рівно один раз.
    Гризунці для прорізування зубів (мали кілька, малий їх не гриз абсолютно).
    Пляшечки та пустушка (хвала грудному годуванню!!!)


    Щодо одягу, оскільки висаджування не практикували, то повзунки старалася не використовувати (дуже сповзали)....Про "розпашонки" взагалі мовчу, дуже непрактичні!!!

    ---------- Додано в 18:44 ---------- Попередній допис був написаний в 18:39 ----------

    Забула додати слинявчики - не користувались, бо їли чемно і акуратно. Один раз одягнула пластиковий Canpol Babies, то Артем зчинив таку бучу, що більше й не намагалась))))
     
  12. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Звичайно, що з батьками - так зручніше годувати грудьми. Я годувала до 2-ох років і не уявляю ото вставання, щоб погодувати, сидіти, годувати і ставити в ліжко. Коли малий хотів цицю, я просто йому давала і сама тихенько дрімала, навіть не помічала, коли він припиняв. І так добре висипалась.... А купимо йому доросле ліжко почну потихеньку відівчати, бо треба місцем посткпатись...


    Пеленального столика окремого не було, але купила комод, який служив пеленальним столиком і шафою для речей і до сих пір він є шафою.
     
  13. носик

    носик New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    1. зубогризки- навіть і не дивиться в їх сторону
    2. погремушка. дитині вистачає 2 шт. і то якогось яскравого кольору.Нам подарували обтягнуті тканиною -надзвичайно класна і зручна річ, тобто перед коли хочеш і дитина безпосередньо не смокче ту пластмасу.
    3. кенгуру. виручав 5 раз, а далі висить на вішалці. можна обійтися
    4. пляшечки мали аж 5 видів. але раджу обирати тієї ж фірми що й і "пустишка" (в нас,наприклад, це авент)
    5. рукавички для миття немовлят і діток до року.Вибачте, але фігня, крім того і незручна.
    6. балдахін і тримач до нього. займає багато місця, збирає пил, і незручно.
    7. розвиваючий килимок- мала реагує на малюнки, але коли кладу її на животик- замотана вся у нього. потрібно спостерігати
    8. кріселко для годування на 50%, а інші 50%- наздоганялки Вікуськи в ходулях
    9. Розумне цуцення. коліжанка подарувала аналог із франції але зайця. рівно тиждень мала бавилася, а тепер і не дивиться в його сторону. мелодії вже проїлися і потрібна суха чистка....
    Це все моя думка і спостереження за моєю дитиною. У коліжанок більша половина речей є необхідні....
    Це все залежить індивідуально від дитини.
     
  14. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    точно, як я забула додати!!! У нас десь до року ліжечко з тими всіма прибамбасами не використовувалося зовсім (вірніше використовувалося як царське ложе для нашої кицьки:girl_smile:). Малий постійно спав зі мною. Потім ліжко присунули до дорослого, а постіль з балдахіном взагалі продали.
     
  15. носик

    носик New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    а з ліжечка ми зробили манеж, в якому мала сидить 1 годину за день...
     
  16. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    а мені майже все було потрібне- годувальне крісло( постійно ними користуюсь,без нього просто нереально нормально нагодувати,все кудись біжить і спішить) ліжечко( засипає тільки в ньому,навіть якшо кудись їдемо завжди беру ліжко-манеж на прокат),балдахін (ну подобається мені то діло)))) коли мала лягає спати відкидую назад,а коли застеляю ліжко,то гарно розправляю) , ванночка - користувались,правда до 4 місяців,потім перебрались в дорослу. Візок- не уявляю як без нього,гуляли по 6-8 годин підряд,і обходжували такий крос шо ого-го! Слинявчики- мали їх штук з 15,і тих не вистарчало)) шо зробиш,хрюшка мала! Погремушки і гризунці також знадобились. на розвиваючому коврику-також гарно бавились. Вологі серветки-дуже їх люблю))) хоча як какала чи пісяла,то завжди мила водою. А от присипка була зайва:girl_crazy:
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  18. chacha

    chacha New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Царапки, распашонки, шапочки. І візочок. Хоча дуже сподіваюся, що ми його полюбимо, коли почнемо сидіти.
     
  19. носик

    носик New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Полюбите! Прогулянка буде для Вас чимось захоплюючим:d25:
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    У нас зайвим було:
    - дитяче ліжечко з усіма" прибамбахами"- категорично його не взнавали узагалі;
    - кенгуру- не бажали там перебувати і 10 хвилин;
    - зубогризки та брязкальця- нас вони хіба нервували;
    - манеж та крісло для годування- не сиділи на місці ні хвилини;
    - дитяча косметика та пеленальний столик- не користувалися навіть вологими серветками ( хіба на вулиці) А так- у ванну;
    - шапочки на зав язки- категорично не дали одягнути жодного разу, дякувати, що були трикотажні "американки";
    - мобіль-карусель та розвиваючі коврики- ніякого до них інтересу не виявляли;
    - царапки, розпашонки, повзуни, пінетки- не використали жодного.

    ---------- Додано в 21:21 ---------- Попередній допис був написаний в 21:16 ----------

    ага. Правда в нас ліжко 2Х2,20. Отак утрьох і спали до 2.6 р. А дитяче стояло поряд і дитина у ньому прокидалася через 5 хвилин після перекладання. Так і простояло воно більше 2 років допоки дитина не підросла, після чого ліжко "перекочувало" по спадку до двоюрідних сестричок-братиків, а його господар- на нове вже куплене "на виріст" не зовсім дитяче.