хіт-парад непотрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем olenkastar, 23 Листопад 2010.

  1. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    тут багато хто писав, що непотрібним виявилось ліжечко з матрацом, а у нас навпаки - діти в ньому спали з трьох місяців. А непотрібними виявились - зуборізки (зовсім їх не гризли), дитячі креми, горнятко-непроливайка

    наші подаровані кульчики пролежали рівно до першого дня народження - саме в цей день ми прокололи вушка.
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    а в мене з непотрiбних речей то хiба тi шо дарованi (крiм iграшок)... тi прибамбаси були просто лишнi, бо ми все мали свое.
    А от лiжечко користали з першого дня , балдахiну я зразу не купувала, манежу теж не було -знала шо дитину там не вримаеш, радiоняню, пiдiгрiвачi, вагу також не мала того, от з чим я сама переборщила так то з одягом))
     
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    У нас непотрібним виявився стільчик для годування. Малий сидів в ньому може з 2 місяці, а потім ніяк не хотів туди сідати. Годувала на колінах. А стілець віддала брату, і його обоє дітей прекрасно в ньому сиділи.
    А ще нам надарували кілька пар мештиків на виріст, але реально носили тільки одні, бо в малого ніжка росла тааак швидко, що інші просто не мали коли взути (стали малі). Те саме і з деяким одягом.
     
  4. talja

    talja Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Найоригінальніша відповідь для чого купувати балдахін, якщо комарів у хаті немає! Та прати і прасувати часто потрібно, бо шматкою не протреш! Нам також він виявився непотрібним, а на пошиття його пішло більше грошей аніж на всю іншу постіль! А от бортики до тепер є, зручно бо спершу пустушка не падала на землю, економили час на пошук, потім маленькі модельки, без яких він і тепер не засинає, та й голова захищена, дуже рухливий у сні а так пом'якшення!
    Мягкі іграшки також по тій самій причині прийшлось відкладати, малий алергічний.
     
  5. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Нам дали покористуватися таким чудо-пеленатором 3 в 1. в нас було щось такого типу
    [​IMG]
    Сама пеленальна дошка є зручною, але не в такій композиції. використовували все окремо, ванночку ставили в кухні на табуретки.Пеленати на ньому не зручно, бо дуже високо. купати теж, речі складати теж, бо все видно, набагато краще тримати речі в шафі або в шухлядах, комодах, а саме головне стоїть така бандура по центру хати:girl_impossible: Точно, як в анегдоті "купи козу--продай козу". Яка я була щаслива коли ми його віддали, і як багато стало місця в моїй маленькій хаті!!!
     
    Останнє редагування: 23 Листопад 2010
  6. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Не знаю, як так вийшло, але в нас все виявилося потрібним, крім підставки для купання (нею тільки один раз попробували користуватися).
    Якщо мне питали, що дарувати, то я казала одяг або іграшки. А решту речей ми купували самі, по мірі необхідності.
     
  7. Оленчик

    Оленчик Active Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    наш список такий :
    -ліжечко з 2-а мкомплектами постілі, бадлдахіном і тд( мала спить біля мене, а вліжку спала пару місяців і тільки вдень). Коритсуюсь тільки кишеньками з набору постілі. Там тримаю памперси, всякі дрібнички типу гребінця дитячого, термометра електричного і т д.

    -присипка ( дуже незручно було нею коритуватися).

    - кенгурушка ( коритувалися декілька разів і то на хвилин 10-20 мксимум. Лише раз іздили на закупи в МЕТРО, мала сиділа в кенгуру півтори години і посміхалася всьому чоловічому персоналу.

    -гризунці.

    -непроливайка ( через пару днів зняли верх і доня швидко навчилася пити з кружки, тримаючись за ручки бокові. )
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    з дитиною пустили?


    все було непотрібне - ліжечка/соски/візочки/манежі

    мінімум, як на мене - достатньо штанців+кофтинок+маєчок, багаторазові підгузки+пеленки, слінг. одяг для мами
    і так - до 6 місців точно
    всякі брязкальця - то мєлочь
     
  9. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Балдахін служив влітку проти мух і комарів, а зараз синочок бавиться шторками, ховається , а потім показується... там ми бавимось.
     
  10. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  11. evasmile

    evasmile New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    На все 100 согласна про детскую косметику. Ничем кроме стерилизованного постного масла в результате не пользовали и гипоалергенное мыло... а вот баночек стоит разных тьма.
    Бодики для новорожденных - нам их было неудобно одевать, а так же костюмчики ( кофточки со штанами, которые все дарят) в них вообще впринципе неудобно!!! Всех кто прочитает очень прошу - не покупайте их ни себе, ни в подарок- зря выброшенных деньги. До 3-х месяцев только человески да и потом отдельно штаны и кофточка не имеют никакого смысла т.к. ребёнок - это шило и в результате кофта в районе шеи, а штаны ниже попы :)
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    невже він настільки щільний ,що в нього комарі і мухи не пролітають?а як же дитина?чим тоді дихає?повітря ж теж свіже не поступає так вільно,як би мало бути



    якшо висаджувати-то смисл є,швидко стягнув-попісяв і назад одягнув.
     
  14. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    То точно. Нам "чоловічки" пригодились тільки на сон, бо одягали на ніч памперс.
     
  15. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей



    ---------- Додано в 21:06 ---------- Попередній допис був написаний в 21:00 ----------

    У день користувались рідше , бо спали на дворі. А от у ввечері коли ще світило світло, поналітало тих цьмуків, от поки не погасили , можна було скористатись балдахіном. Мова не йде про те , що користуватись з балдахіном з 9 год вечора і до 9 год. ранку. А те що не пропускає повітря, я з вами згідна.
     
  16. GaykaDesign

    GaykaDesign New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Про бодики не соглашусь,у нас была целая куча и постоянно одевали очень нравилось сочетание бодик колготки или легинсы и юбочка,это с 1 го месяца и до сих пор :)
    Правда бодик заменили на кофточки.
    Человечки удобно на ночь когда в памперсе,а мы мелкую высаживали и легинсы и штанишки были очень кстати.
    Вот про косметику согласна.Еще успеют детки гадостей нахвататься ,потом.
     
  17. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Цю темку в розділ для майбутніх мам треба... І то не факт, що послухають...
    В нас непотрібна річ "намба ван" - це ліжечко, добре, що не ми купували, а нам подарували, ну і ясно, що виявилась непотрібною дитяча постіль і бортики. До 10 місяців мене страшенно нервував возик в коридорі, ми майже взагалі на ньому не їздили (зараз вже юзаємо, малому сподобалось). Непотрібними виявились подаровані пляшечки, один дурник і всяка дитяча косметика. Подушка для годування.., ну користувалась трохи, але тільки в перший місяць. Ванночкою користувались 3 тижні (добре, що теж дісталась нам в спадок), потім переїхали в велику.
    Дійсно НЕОБХІДНА річ - це СЛІНГ! Просто не уявляю, як би склалося все наше життя без нього... :girl_smile:
     
  18. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Нам абсолютно зайвими були: пустушки, пляшечки, кенгуру, соплевідсмоктувачі, ножиці для нігтиків... поки що більше не пам"ятаю.

    А ліжко нам знадобилось виключно в якості "балкончика". Тобто ми зняли одну стіночку і приставили до нашого ліжка: спати стало значно зручніше, адже я вже не турбуюсь, чи малий не звалиться уві сні.
     
  19. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    в нас те саме. Я була настроєна ліжечко не купувати, мені коліжанка дала своє, і то я погодилась взяти лише після наполегливих нагадувань чоловіка. Зараз мацьопка спить з нами, вночі кілька разів їсть, я лягаю по різні боки від неї, і коли вона від краю ліжка, то зручно, що там є ще ліжечко. Але думаю, якби його не було, можна було би обійтися приставленими кріслами.

    Одяг - дійсно, хто в підгузнику, то комбінезончики (сліпики) - те, що треба. Повзуни абсолютно незручно, штанці скидаються за пів хвилини.

    Візочок ми також не купували, нам дідо на хрестини подарував. Ми ним взагалі до 4х місяців не користувались, тільки слінгом. А потім я якось спробувала, і виявилось, що дуже зручно, коли мала спить надворі в візочку, обидва свої денні сни...

    Молоковідсмоктувач мені коліжанка дала, не знадобився ні разу. А от інша моя коліжанка користується своїм електричним щодня - вона студентка, зранку зцідила і побігла на пари... а з малим чоловік, або мама...

    Пеленатором користувались перші кілька днів, мала на ньому чомусь верещала на цілий будинок, потім і дотепер вже на ліжку витираємо/підгузники міняємо/тощо
    А от вагу брали в прокат - ми за перші два тижні дуже мало набрали, і я спереживалась, потім щотижня важила.
    Радіоняня мені знадобилась - живемо в особняку, кухня на першому поверсі, спальня на другому, добре чути, що мацьопа вже прокидається, але не тоді, коли вже плач на цілий будинок, і настрій зіпсуто :)

    Соплевідсмоктувачем користувалась при сопельках, не знаю, як би без нього (коліжанка якось сама ротом соплі висмоктувала, я собі того не уявляю...). Ножничками дитячими також користуюсь, хоча можна було би і своїми манікюрними обійтись спокійно.
     
    Останнє редагування: 24 Листопад 2010
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Пляшку використовували шкляну тільки коли треба було щось розвести (порошок регідрон коли Софія мала в 9 місяців перший раз шлунковий вірус або взагалі тримали в ній суху мікстуру від кашлю з пертусіном, а то оригінальна пляшка незручна).
    Ліжечко може комусь і зайве, моя дитина до сьогодні спить головою мені під пахою а ногами в своєму ліжечку, і спить Софія з трьох місяв перпендикулярно до мене, в сні крутиться, тому нам розширення площі для спання дитячим ліжечком дуже і дуже знадобилось

    Дитячі ножички як на мене непотрібні взагалі.

    Креми, присипки, шампуні і проча надарована гадость дуже навіть кльово служила нам цілий рік презентами на уродини старшим діткам наших знайомих))

    Що нам було дуже класно - то судокрем від опрілостей.

    З косметики в роддом - на мою думку - потрібна тільки олійка маленька баночка. + зеленка і якийсь перекись вожню чи медасепт... але точно не креми і т.д.

    Всякі сукєнки і т.д. були вбрані рівно раз до фотографії. 158 пар одягу не потрібні точно теж. З свого скромного досвіду - користуєшся буквально декількома речима, які є найзручніші, тому до народження викуповувати по півмагазину абсолютно без потреби. Ну і зрештою можна зорієнтуватись скоренько що зручне і докупити пару речей.

    Молоковідсмоктувачем ні разу не скористалась, бо не вмію зціджуватись.

    Ну і основні пилезбірники - то мякі іграшки і балдахін. А після хрестин їх прибавилось). До сьогодні є цілий дитячий ящик і він не використовується.