хіт-парад непотрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем olenkastar, 23 Листопад 2010.

  1. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Мій хіт парад непотрібних речей невеликий, тому що щось нічого аж такого не мала. Але, все ж таки.
    1.Мішечки для спання - жодної ночі! ноги мають бути вільними, хоть ти що роби:)
    2. З кроваткою питання так було, до року це був манєж і склад іграшок, а от після року, дуже любить і спить.
    3. Олійки, крема, присипки і т.і
    4. Прорізувачі (смачніше своїх пальців та пальців мами ще нічого не придумали)
    5. Згідна на рахунок сукні до 6 місяців. Виключно для фотосесій.
    6. всякі ковдри дитячі та різний верхній одяг. Достатньо, поки дитина не ходить, 2 зміни. А потім, в залежності від погоди, сезону. Але найбільше, що мені потрібно, то домашні речі, от їх в мене комплектів 10.
     
  2. Зіра

    Зіра Well-Known Member

    каруселька над ліжечком
    розвиваючий коврик
    гризунці ( хоча все інше ми гриземо залюбки)
    олійка та молочко для тіла
     
  3. readytogo

    readytogo Well-Known Member

    Скоро донечці мине перший рочок і я теж можу скласти список непотрібних речей:
    1. Пляшечки і пустушки. Я була проти, але бабусі-дідусі вважали,що нам без цього не обійтися. Ми обійшлися і тепер маємо цілу колекцію вищеназваних предметів різних фірм,конфігурацій і кольорів.
    2. Ліжечко. Обирала його досить прискіпливо, щоб до інтер'єру підійшло і т.д., але досі спимо разом з донечкою.
    3. Манеж. Подарувала свекруха,тепер думаю куди б його віддати,бо займає багато місця.
    4. Гризунці,мазі для прорізування зубів.
    5. Банний халат,спальні мішечки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Savchenko

    Savchenko Member

    Мій список непотрібних речей)
    1. Шапочки і царапки
    2. Олійки,присипки,шампуньки і так далі...
    3. Ножнички для немовлят...
    4. Ванночка і всі такого роду аксесуари - до місяця купали на руці у ванній, після місяця на руці і трохи одягали круг...
    5. Манеж- спочатку це був склад для іграшок, потім для одягу:girl_haha:
    6. Захист в ліжечко - сказати на всі 100% чи потрібний чи ні не можу навіть) Балдахін точно ні,ми його навіть не купували)
    7. Ліжечко на 50% - до півроку спала в ліжечку,потім стала спати тільки з нами:girl_in_love:Ми зняли одну сторону, то зараз хіба залазить книжечки свої переглядати чи бавитися:girl_tender:Тому це більше на тапчан схоже:girl_haha:
    Вийшов маленький список, так як до родів відсіяли ще купу речей з категорії "так кортить купити", але всеодно купили "на всяк випадок":girl_crazy:
     
  5. Isa

    Isa Well-Known Member

     
  6. Savchenko

    Savchenko Member

     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Без чого обійшлись ми цього разу:
    -ліжко дитяче
    -відповідно мобіль на ліжечко і всякі постілі, обмежувачі, балдахіни, матрасики
    -гумовобутилочні вироби
    -манежі-ходунки-вожжі всякі
    -олійки,креми,мазі. Просто скипятила оливкову олію і перші дні нею користувалась.
    Вологі серветки хіба вгості, чи в дорогу зручно, вдома є кран.
     
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    1. Балдахін, музична карусель
    2. Молочко, лосьйон, крем (олійка використовувалась і мною. Та і крем я якось тільки сама вимазала :))
    3. Ходунки, вожжі. Манеж потрібен, напевно, при певній території проживання, розпорядку та ритму життя. Памятаю, що близько місяця стояв в кімнаті. З другою дитиною часто рухались поза домом...
    4. Асортимент пелюшок, одягу... Що занадто - то не здраво. Я розумію, що все не спрогнозуєш, подарунки не передбачиш.... Але, прикинути трохи можна. Тим паче, зараз то шалені гроші коштує. І краще купляти брендове (не діор, а ті ж Гап, ХМ, картерс, американський одяг - особливі на розпродажах - у нас 90% таких речей дісталось від племінника. До 4ї дитини, яка буде то носити, з тих 90% я викинула буквально 10 речей, що було занадто заплямоване. Трохи вже підтерті колінка в штанях для віку 2-4 роки, але то вже знос не порівняти навіть з турецькими та польськими одежинами. А, і Лупілу німецьке рекомендую).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1