хіт-парад непотрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем olenkastar, 23 Листопад 2010.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    От і в нас так само. Поначіпляла там забавок повно, то мала в ліжку тільки тоді коли бавиться. Ше є шухляда під ним то служить для памперсів, різних речей. А за прямим призначенням ліжко не використовується :) але що найгірше, але може і не так :) , але мені самій подобається що мацьопа спить біля мене...
     
  2. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Щодо ліжечка. Мені зараз дуже навіть пригодилось. Хоча з малим, то було скоріш схоже на манеж для іграшок. А зараз я малу спати в день в ліжечко кладу і як виходжу з кімнати теж, бо інакше малий може чи то залюбити, чи то підняти пробувати. Одним словом там вона вбережена від старшого брата. Ну а в ночі спимо з нею в обнімку. Але тепер я ліжечко зацінила.
    Що не пригодилось - пляшечки, соски, термоси і тому подібне; джинси і светри для віку 0-3 місяці; пеланатор (обійшлась цього разу).
     
  3. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    та мені теж, єдине, що боки і спина затерпають, але то таке, терпимо :)
    просто нє шоб почекати як дитина народиться і вже тоді дивитись по ситуації, то ж треба було зразу купити ліжечко-матрас-наматрасник-постіль, зробити перестановку в хаті шоб то ліжко втулити, а тепер хіба милуватись ним :girl_haha:
     
  4. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    А нас ліжечко дуже виручає! Малий там дуже любить топати. Одним словом, як манеж використовуємо:) сидить іграшки перебирає, викидує на підлогу:)
    А як був трохи менший, то і вночі трохи спав там, до першого годування.
    З непотрібного в нас пляшечка і пустушки.
    Пляшечку купили коли мали літаком летіти, оскільки я переживала чи захоче малий взяти груди при посадці-взльоті.
    А пустушок маю цілий кульок... Хось приносив. Всі запаковані, але навіть не наважуюсь комусь віддати:)
     
  5. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    І в мене так. Практично від народження, малий спав в своєму ліжечку до 1-го годування. Далі забирала до себе. Нам так було дуже зручно. Потім коли був трохи старше вже міг повзти, але не вставав, то лишала в ліжку трохи бавитись поки зроблю собі чайок, або їсти підігрію. Бо не було де на кухні його розмістити, кухня дуже маленька була. Потім коли почав ходити, то ми вийняли пару прутиків і він сам дуже любив туда залазити, набирав собі іграшок і бавився, йому подобався такий свій відокремлений простір.
    Пеленатора не мала, але попросила брата чоловіка зробити мені високий вмісткий комод, то він роль пеленатора і виконував. До сих пір дуже зручно мені там речі Артема зберігати.
    Нам майже не знадобився стільчик для годування.
    Подарували коліжанки свекрухи пляшечку і термосумку для зберігання пляшечок:girl_crazy: Десь валяється. Аж продавати соромно)
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    я маю два ліжечка, люльку для маленьких і велике ліжко, але ні те ні те не ставила, бо зараз використвую більше люльку від возика, як малеча почне лазити, тоді і складу
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Нас то не вберігало. Коли ще стояло розкладене ліжечко, Святик в нього залазив до братика і там його дуже-дуже сильно і міцно любав:girl_crazy:, тому дитини я там не залишала.
    А ще скакав по тому ліжечку, катався, висів в низ головою. :girl_crazy: І навіть декілька разів спав...)))
    Склали, бо не було ради на то...)) Так що ні за прямим, ні не за прямим призначенням ми його не використовували.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    наразі нам непотрібні зовсім:
    1. шапочкии з зав*Язками. так вони наші пампульки і підборіддя перетискають.
    2. розпашонки. особливо оті без гудзичків\кнопочок, які чогось треба дитині задом -наперед одягати. воно все вилазило, комкалося. то я кинулася того ровера відразу після ПБ
    3. олійка. не користуюся для малої взагалі.
    хіба маю пробничок з ПБ, бо користувалася коли масувала груди при лактостазі
    поки все.
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    оооо, в мене то був перший і єдиний засіб - кипячена екстра_вірджин оливкова
    всі роки
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    А скільки ту олію кипятити і для чого? Хочу спробувати, бо шкірка суха дуже
     
  11. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Кип"ятила 10-15 хвилин на водяній бані. Мала пляшку з гранатового соку 0,5 л., її в баняк з водою так, щоб краї води в баняку були рівні (чи більші) за рівень олії у пляшці. На маленький газ і мормати. Так радив і неонатолог, і масажист. Саме масажист від тих всяких олійок готових відмовився, сказав лише прокип"ячену. Коли олія добре прокипить, то вона стає стерильна + з неї під час цього процесу випаровуються усілякі запахи. Змазувала олією проблемні місця дитині після купання (теж сухість). Потім якось відпало. Як мені, самий більший недолік цього дідівського методу - жирні плями на одязі дитини і пеленках, які не випираються, а так все гут.
     
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    В моєї доні теж після народження була суха суха шкіра. Мазала олійкою Веледа. Все гарно пройшло.
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    на водяній бані потримати хвилин 15-20
    наливаю десь грам 100 (більше не треба) в баночку від пюрешки (банку ошпарити)
    і в воду, хай там побулькає
    і то все чим користувались і користуємось
     
  14. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    а що та перекип"яченість дає? чому просто оливкова не підходить. якось кіп"ятиння властивості змінює, чи що?
    я колись, коли Артем ще манюська був, хотіла щось там олійкою помастити, то педіатр відрадила, бо каже що олія сушить шкіру. ця ні?
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    екстра вірджин - то не рафіноване масло, воно корисніше, але не стерильне як рафіноване
    тому радять отак покипятити
    і то брати не багато щоб було не вистоюване

    може якісь пром. олії і сушать, а оливкова - ніііііі
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    в дитячий будинок?
     
  17. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Ясно:girl_smile:
    Буду знати на майбутнє)
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Я свою дитину жодного разу олією не мазала. Мені здається, під нею шкіра не дихає.
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    ну під консервантами дихає, ага
    тільки чомусь середньоземноморські красуні мастяться з голови до п*яток і такі слічні мають лиця, шону
    нічого кращого ніж природнє для дітей нема
    як тільки в малих було подразнення якесь (особливо попа в підгузнику) - оліякою легенько мазьнула - до ранку чисто, без подразнень, не пече
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей


    А звідки ви взяли, що я мажу консервантами? Придумали, ага :)
    Я нічим не мажу. Мию щодня чистою водою і ніяких подразнень нема.