хіт-парад найбільш потрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Allure, 19 Серпень 2011.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    різниця трохи є... але як люди хочуть трохи з економити то нормально і з кріслом. в нас крісла було два то не носилась з ними. тай в мене крісло пологіше.
     
  2. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    один раз бачила пологіше інглезіни здається, а покажіть яке у вас було?
     
  3. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    В нас крісло робилось дуууже пологим (практично горизонтальним) за допомогою додаткового вкладення для новонароджених. Але то хіба послужило нам навіть не місяць, бо доця виявилась величенька і дуже вона мені "на поверхні" виглядала, і щось то мені не подобалось.
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    [​IMG] таке було в хаті.іграшок начіпляли але вони їй не дуже потрібні були. тільки колір інший.
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    нам з Сашком позичили шезлонг, але щось він нам не пішов...наразі збираюсь купити щось такого плану
    [​IMG]
    крісло качеля, дивлюсь на фішер прайс, чікко, Брайт старс і Грако. Не знаю, якої ТМ краща...Основне - щоб обов"язково було автоматичне укачування, музика, а цяцьки я й сама навішаю. Не тре мобіль тоді окремо...
     
  6. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    оо то моє наступне питання. Коліжанка обіцяє позичити отаку схожу качелю чи колиску не знаю як назвати як на малюнку вище. ТО вона по функціях аналогічно до шезлонга буде? чи шезлонг то таки унікальна зовсім річ за рахунок транспортабельності?
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    вот чоловік хотів купувати виключно такий заколисуючий центр, а я шезлонг. І таки купили шезлонг.
    Бо заколисуючи центри, фішеровські зокрема, йдуть до ваги дитини 11 кг. А у мене малий в 4 місяці зараз 8,5 кг, відповідно вже по досвіду зі старшою я знала що ми важкі будем і великі, тому шезлонг нам більш підходив.
    Стосовно необхідності шезлонга, таки дійсно часто ми його юзаєм, і малий в ньому періодично засипає ( але не через те що такий той шезлонг прікольний, а тому що дитина така що засипає всюди, якщо його якійсь час не чіпати). Зручно що він відносно компактний і можна поставити практично всюди.
     
  8. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    ну от, зетто, ми мали з Софією максі-козі, а сусідка точно таке конкорд, як ви показали. По пологості вони інакші, ніж шезлонг, тобто шезлонг пологіший.

    Тетянко, мені товаришка хотіла таку качельку позичити, але то не мій варіант наприклад. От як її за мобою по хаті таскати, я шезлонг по кілька раз на день маю в іншому місці. Качеля громіздкіша і важча загалом.

    ---------- Додано в 07:20 ---------- Попередній допис був написаний в 07:18 ----------

    таксамо маю вкладку для новонароджених, донедавна ще користувались, хоч Марта і довгенька нічогенько:)
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Хотіла купувати шезлонг, але наразі стримаюсь. Маємо автокрісеко Мазекеа, але мала в ньому хоче знаходитись всюди крім дому. Йдемо до машини, кладу її туди і вона в моменті засинає. А вдома може побути там хвилин 5 максимум, хоч воно в нас колишеться з моєю допомогою). Решта часу на руках, або просто лежить біля мене. Тому купити шезлонг то я можу, але щось наразі не впевнена, що вона в нім схоче бути.
     
  10. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    те що мені хочуть позичити розраховане від 0 до 3р не знаю якої фірми правда..
     
  11. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    І мене шезлонг виручає, віддала подруга свій, не уявляю як би то було без цієї штуки, поставили на кухні, то поки я готую чи печу чи прибираю, мала собі лежить іграшки розглядає і все довкола, можна ще вібро увімкнути і підколисати (вручну) при потребі. При цьому дитина в мене не з спокійних, просто так лежати на ліжку сама не буде і 2хв, а у шезлонгу може собі знаходитись до 2 годин, підозрюю, що то завдяки гарній обзорності, можна головою крутити у всі сторони і все довкола бачити та ще й не зовсім горизонтальне положення, а майже сидяче:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    автокрісло маєм(купили для матвійка разом з коляскою коляску давнодавним продали, а автокрісло лишили - недаремно ж! може дочекається ще часу коли буде використуваватися по назначенню в машині), качелю віддадуть покористуватись, бачу таки, що шезлонг ще також буде в хотілах з ваших відгуків :) подобається отой фішерпрайс як в Богданки дуже..
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    омг
    нашо тобі ВСЬО????
     
  14. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    може то поки так вагітними очима дивлюся і всеее хочу-хочу-хочу
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    насправді наразі не купуй
    якшо дають - бери
    а шо треба буде - потім зрозумієш
    ми шезлонгом позиченим користувались лічені рази
     
  16. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    ну та, то в принципі така річ до 3-4-х місяців дитини,але дуже виручааааала! ми вже його по наслєдству передаємо!
     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    а нас до віку 7 місяців. На кухні поставила і до роботи)). Була ним дуже задоволена.
     
  18. Mawa

    Mawa Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    а в нас качелька була, то так супер виручала. Мала лежала по 30 хв і довше
     
  19. alterna

    alterna New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Крісло-шезлонг - супер допомога!!! :girl_smile:
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    в мене юрко може 2 рази спав по 20 хв
    а шоб полежати - то навіть мови не було
    добре шо позичене було, а не куплене
    але то всі діти різні