хіт-парад найбільш потрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Allure, 19 Серпень 2011.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    або сестра, або коліжанки сестри)) ну і купу всього шо можна порозмазувати і порозсипати)
     
  2. newlife

    newlife New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Переглянула своє уявлення на найбульш необхідні речі після того як спробувала багаторазовий підгузник. Щкода, що не купила раніше. Це один з толкових подарунків для новонароджених.
     
  3. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    А іонізатор-зволожувач повітря потрібен після народження дитинки? Не знаю, планувати собі його в витрати чи ні.
     
  4. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    якщо у вас дуже сухе повітря-він просто необхідний!
    у нас і зволожувач, і кондиціонер:girl_yes:
    Навіть не знаю, як ми би вижили в таку жару. Завдяки зволожувачу підтримуємо вологість не нижче 40%.
     
  5. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    ми 5 років користуємось просто зволожувачем. В опалювальний сезон рятує і в спеку
     
  6. ManyuManyu

    ManyuManyu New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    я з другою дитиною не уявляю життя без автокрісла і слінга. І тим тим користуємся дома, бо просто в ліжечку мацьопа лежати не хоче. В слінгу гуляєм часто
     
  7. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    В нас - коло на шию для плавання (на мою думку, просто геніальна річ...хто стояв над ванною тримаючи дитину - безумовно оцінить); рюкзак-кенгуру (певний час синочок відмовлявся їздити в колясці і цей рюкзак дуже виручав); шезлонг - допомагав, але не надовго :sad: ; крісло для годування - активно використовуємо з 6 місяців; автомобільне крісло (його необхідність усвідомлюєш як дитя починає лізати по машині, до того якось не сильно ним користувалися); ну і для мене справжнім полегшенням стала прогулянкова коляска-тростина - легка, компактна (в нас Cybex), після мого танка-універсала, вона мені суттєво полегшила життя
     
  8. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Дівчата, скажіть, а подушка для годування потрібна, чи так собі і можна використовувати будь-яку?
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    кому як
    на біду - можна взяти в когось на пробу
     
  10. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Мені вона більше знадобилась при вагітності для спання, а для годування може хіба пару разів використала в перші дні, а потім мені зі звичайними подушками було зручніше.
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    )Я мала маленьку подушечку-сердечко:girl_cool:
     
  12. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Недавно зацінили круг для купання,:girl_dance::girl_claping: а також ванночку на підставці .
    а ще пеленатор з бортиками - підстилаємо пеленку і голодупимо частенько :) Правда, то ми вже вміємо перевертатися тре шукати альернатив... :)
    А вчора нарешті ввели в експлуатацію слінг :) то це теж дуже класна річ.
    Мобіль -ото забавка "всім забавка забавка" в перші місяці радує не тільки дитятко але й нашого татка :)
     
  13. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    нас дуже виручив (мене особливо) мобіль на ліжечко, дитина могла трішки сама полежати в перший другий місяць,а то без нього весь час на циці, потім позичила шезлонг - я відчула,що таке сісти спокійно поїсти)))) по нині і те і інше використовуємо дуже активно.
    ще мала любить на килимку з дугами бавитись, теж дає можливість зробити щось)
    це ті три речі, які суттєво полегшили мені життя/догляд за дитиною)
    а і ще- це аспіратор для носа, така трубка для витягування сопельок - 30 секунд і носик забитий починає нормально дихати, шикарна штука)
     
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    найпотрібніше на даний момент:
    - КРІСЛО ШЕЗЛОНГ!
    - пеленальний столик на комод
    - слінг з кільцями (на разі після шарфа дитина була вся в пітничці, бо жарааааааааа, але шарф зручніше)
    - автокрісло
    +


    ---------- Додано в 10:08 ---------- Попередній допис був написаний в 10:03 ----------

     
  15. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Для Нас найбільш корисним до 3 місяців було манеж-ліжко(стояло на кухні) з пеленальним столиком, розвиваючий коврик з дугою з іграшками(найпростіший, без музики),багаторазові пеленки і багаторазові підгузники(трохи мороки було, бо прати, але ніяких попрілостей і економія коштів на памперси) та слінгшарф, пізніше від 4 місяців -ергорюкзак. Зараз маємо період активного повзання по кімнаті, то йдуть в рух всі підручні засоби ( горщик, каструлі, кришки до Них і т.д), з іграшок, то дуже виручає з старшою донечкою (в Мене різниця між дітьми рік ), дерев"яний коник гойдалка, іграшковий візочок, книжки "Абетка" і "Улюблені Вірші" від А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га
     
  16. Olenya

    Olenya Active Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Хе-хе, навіть не знала, що таке продається, бо ми такий аспіратор робили з системи для крапельниці, трохи врізали довжину і виходило таке саме. )))) Підказала педіатр.
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    - а можна детальныше як саме зробили ы правила використовування.
     
  18. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    з другим децком найпотрібнішим виявився дурник, він його розвертає і пласмаскою чухає зубки:girl_haha: і зубогризлик.
     
  19. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Крісло-шезлонг, автомобільне крісло від 0+, дитячі гігієнічні серветки і памперси- це моя програма мінімум.
     
  20. milkozavr

    milkozavr New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    всі пишуть про мобіль на ліжечко. може я трохи затуркана, але розкажіть що це таке?