хіт-парад найбільш потрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Allure, 19 Серпень 2011.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Типу такого, ще є комбези-трансформери
     
    Останнє редагування: 15 Вересень 2015
    • Корисно Корисно x 1
  2. Lyscka

    Lyscka Member

    вже протестували babybox?? Вартує уваги??)
     
  3. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Для мене так.

    Найперше сама коробка. Друзі склали ліжечко до мого приїзду з лікарні, тому я традиційно стала класти дитину спати в ліжечко - зручно, що на тій самій висоті, зручно виймати малюка і класти назад. Коробку використовувала так. Довгий час моє робоче місце вдома виглядало наступним чином - мій робочий стіл, посередині ноут, зліва термос з чаєм, справа коробка. Як малий засинав після годування в мене на руках - клала в коробку, він спокійно собі там спав, я працювала. Малому ось буде 4 місяці, то вже думаю ту коробку ховати, бо він вже не влазить в неї. Поправді, для спання вона годна мабуть тільки на перший місяць, вже з 3го він активно рухається вночі. Кладу його в одному кінці ліжечка, вранці ловлю в іншому.

    Наша коробка не містила багато одягу, але бодік, шапочка і шкарпеточки були дуже гарної якості і ми їх носили. Дуже гарні великі пеленки з тканини під марльовку якраз влітку були чудові. 4 їхніх пеленок нам вистарчило. Засіб до купання дитини використовую ще й досі - дуже ніжка пінка. Аптечка - градусник, аспіратор для носика використовувалися. Було кілька зразків памперсів, і багаторазові трусики з вкладками. Трусики ми не використовували - вкладки затовсті якісь.

    Загалом, це не та сама коробка що фінам дають - одягу там практично не було. Напвено в нас був дешевший варіант - вже не памятаю, і перевіряти не маю часу.

    Були ще дуже зручні фланелеві кусочки - мити, витирати малюка. Товста книжка - посібник для молодих батьків. Ага, і іграшка - така шматяна жирафка, малий без неї не засинає дотепер.

    Одним словом, головне там це коробка. Вона мені пригодилася. Чи можна було обійтися без ліжечка? - Перший місяць так. Чи достатньо в ній речей на перший місяць? - В нашому варіанті ні, бо це не справжня фінська коробка, а якийсь скорочений варіант.

    Але зараз треба вже її ховати, і мене буде її бракувати ... :)
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 2
  4. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Незнаю, чи в правильну тему пишу. Складала список і вирішила поділитися
    Гардероб новонародженого
    Розміри від 50 до 58. Раджу купляти натільний одяг 56, а верхній 62, бо дитина буде таких розмірів за 2-4 тижні. Зимовий мінімум :
    1. Розпашонки - 2 шт, бодіки - 3 шт (можна обійтися лише 5 бодіками, але бажані такі, що одягаються не через голову).
    2. Тоненькі кофти - 5 шт, повзуни - 5 шт (можна замінити 5-ма сліпами, але краще обирати такі, що застібаються посередині і на двох ніжках)
    3. Шапочки - 3 шт (фланель чи тонші, залежно від пори року і клімату квартири)
    4. Шапочки на прогулянку - 2 шт (на овчині і осінню, бажано з вушками і щоб закривали обличчя по максимуму) + 1 шарфик
    5. Шкарпетки чи пінетки - 3 пари (теплі чи тоненькі залежно від сезону)
    6. Нецарапки - 3 пари
    7. Флісові костюмчики або теплі сліпики - 2 шт (можна і шерстяні, але як на мене фліс краще переться)
    8. Слинявчики - 3 шт (з клейонкою знизу, пригодяться при зригуванні)
    9. Конверт на виписку, в якому зручно буде і гуляти (мені був зручним, який трансформується в ковдрочку)
    10. Комбінезон на овчині, бажано злитний і з закритими ручками
    11. Пеленки - 6 шт фланель чи байка, і 6 шт ситцевих
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  5. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Гігієнічні засоби і приналежності
    1. Підгузники одноразові чи багаторазові
    2. Вологі серветки
    3. Крем під підгузник, олійка (і те, і те можна замінити кокосовою олією) + присипка по потребі
    4. Антисептик для пупка
    5. Засіб для купання, травки
    6. Крем по погоді
    7. Рушничок з капішоном - 2 шт
    8. Вушні палички з обмежувачем
    9. Аспіратор для носика
    10. Засіб для промивання носика
    11. Ножнички
    12. Гребінчик або щіточка для волосся
    13. Дитячий пральний порошок
    14. Губка
    15. Бепантен чи якісь аналоги
    16. Прокладки на груди
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Техніка, меблі
    1. Ванночка чи тазік(можна звичайно і в дорослу, але мені важко було нагинатися в глибоку ванну)
    2. Підставка у ванну (пластикова, паролонова чи просто шматок тканини), круг на шию (якщо практикуєте плавання), шапочка для купання
    3. Термометр водний, термометр електронний із гнучким наконечником (або інфрачервоний) і термогігрометр в кімнату
    4. Зволожувач повітря (ідеально мийка повітря, проте дорого, а так то ультразвуковий, але заливати лише дистильовану воду ато буде білий наліт). Нема сенсу купляти із вбудованим гігрометром, бо дані будуть невірні.
    5. Нічник, краще з лампою денного світла
    6. Ваги (можна звичайно обійтися дорослими), пеленальний столик
    7. Коляска, ергорюкзак чи слінг. Можна і без коляски, але мені зручніше ходити за покупками з нею.
    8. Автокрісло, шезлонг чи розвиваючий центр, столик для годування. При бажанні можна обійтися хорошим автокріслом, а як немає автомобіля, то купити столик для годування 0+.
    9. Фітбол
    10. Ліжечко, з відкидною спинкою, щоб таким чином могти організувати спільний сон і залишити дитину на денний сон з піднятою спинкою. В ліжечко: ортопедичний матрас, 2 постелі, бортики, тонкий пледик і ковдрочку. Можна подушку, для підкладання під бік.
    11. Мобіль, брязькальця, тактильні іграшки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    @solana rok, оце так списки))) не лякайте майбутніх батьків.
    напишу про наш досвід.
    залежить, чи дитині в підгузнику чи ні. нам без підгузника було найзручніше користуватися кофтинками і ноги замотувати в пелюшку. штани, бодіки, чоловічки знадобляються лише на прогулянку.
    лише 1 штука на перший день і на перші кілька місяців після купання. в квартирі 18-20 градусів.
    шапочка на прогулянку одна. на овині не треба, бо є капішон від комбеза або слінгокуртки. шарф не треба.

    не потрібно, якщо гуляти в слінгу.
    маленьку упаковочку, щоб брати з собою на вулицю. вдома попа миється під краном.
    купити вже по факту, якщо знадобилося.
    не треба.
    не треба
    треба. за 15 грн півлітра фізрозчину + піпетка + шприц.
    купується при потребі (не наперед)
    не треба
    спочатку купуємо гігрометр і перевірємо вологість в хаті, а лише тоді при потребі зволожувач (але то не список в дитячі речі - то взагалі потрібна штука)
    на перший тиждень, максимум місяць. можна в когось позичити. (а чого лампа денного свтла там має бути?)
    обійшлися дорослими. пеленальни столик не треба.
    шезлонг спочатку взяти спробувати чи піде - не всі там хочуть лежати. стілець для годування - звичайний на сидячу дитину знадобився (вже з другою дитиною, бо з одною дитиною було легко справитися і без нього)
    не треба
    не треба. просто спільний сон на дорослому ліжку з дорослою постіллю. максимум - купити захист.
    не треба, бо де його повісиш, як нема ліжечка.

    п.с.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    А нам фітбол пригодився. Катали малят на животику на фітболі, коли були коліки, коли були сопельки ( закапували фізрозчин, поки на животику катали- головка була досить вниз і ті сопельки гарно витікали). Діти й дотепер ним бавилися, от тиждень тому пробили ( як не знаю, бо гума там міцна). І я " каталася" на ньому , коли спина боліла. Легше ставало.
    Ну і нічник нам ще досі потрібен ( 4 і 6 років дітям). Зараз сплять окремо, то в кімнаті зовсім темно- бояться. Можливо, коли вікна виходять на освітлену вулицю, то не треба.
    І ще ліжечко нам таки було потрібно. З другою дитиною.( обидві спали з нами довго). Я там ховала меншу від старшої, коли мені треба було вийти ( в туалет, щось мінімально їсти зробити..). Просто інакше в старшої була дуже- дуже велика нагальна потреба пострибати на ліжку як на батуті біля меншої. Ну і ще чудила різне. І мобіль відповідно пригодився- трохи забавляв. Хоча старша на нього і не реагувала.
     
    Останнє редагування: 28 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Almariel дійсно файний список @solana rok склала а вже там по ходу можна розібратись треба буде чи ні. Так все чітко погруповано, аж спокійніше стало :girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Просто не хочеться, щоб майбутні батьки хапалися за голову і все на вагітну ще голову купували))
    Мені до того списку не вистачає:
    1. Непромокаючі пелюшки, бажано багаторазові, великого розміру
    2. Слінгокуртка або слінгонакидка з капюшоном. (Ми зовсім не мали дитячого верхнього одягу і люльки)
    3. Одяг і білизна для годування (але можна обійтись і наявним одягом, бо годуючий одяг таки трохи коштує)
    4. Тазочок для висаджування.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    А я не розумію, навіщо вага?
     
  12. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Звичайно то все індивідуально і щось можна замінити, а щось викреслити. Список складено для того, щоб зорієнтуватися і хоча б на 90% бути впевненим, що нічого не забули.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Купили зі старшою. Були трохи проблеми з ГВ, кілька місяців постійно плакала. Поліклініку для огляду ми не особливо відвідували. Ну і збоку купа порад " плаче, бо голодна".І хоч мокрих пеленок було досить, зважування мені допомогало заспокоїтися, що все я роблю правильно. ( не після кожного годування,звісно). А так як вага вже була, то з меншою просто вже отримувалала задоволення від зважування і порівняння зі старшою.
    Але це не є необхідна річ. При потребі потім вже можна позичити чи напрокат взяти.
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    для самозаспокоєння, ми роддомі 400 г втратили, троха переживала
     
  15. Tanya_SUN

    Tanya_SUN Well-Known Member

    де його можна купити??? я вже все оббігала і ніде нема:girl_sad:
    --- дописи об"єднано, 29 Жовтень 2015 ---
    хіба якщо важити раз на тиждень. в мене були проблеми з ГВ то важила кожний день по пару раз, то цифри так скакали капець:girl_cray:
    короче як на мене то лишні нерви.
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    До речі, я теж шукаю оф-лайн усюди і ніде немає. Правда мені потрібен термо-гігрометр, щоб зразу і температуру в кімнаті вимірювати.
     
  17. Tanya_SUN

    Tanya_SUN Well-Known Member

    Єдине що казали то можна пошукати в зоомагазинах, я в одному найшла - ціна 800 грн:girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    я собі з Китаю замовила за2 долари) 2 в 1. і температуру і вологість показує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Tanya_SUN

    Tanya_SUN Well-Known Member

    дайте посилання де можна замовити)))
     
  20. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    і нам таке треба,діліться координатами.