Хірургічне видалення гемангіоми

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Elizaveta, 30 Квітень 2015.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Може не спішіть їхати вже, а справді проконсультуйтеся ще в хірурга. В нас є Чорнобильська спеціалізована лікарня дитяча, там Могиляк є хірург ніби хороший. Може вам хтось порадить тут ще лікаря на Броньовій, бо я не знаю конкретного.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  2. marife

    marife Member

    Їдемо в чорнобильську. Сказав онколог видаляти. Вона не маленька,це не плямка вона як фасолина за шириною і товщиною. З під шкіри починає вилазити на поверхню. тільки не знаємо до кого їхати
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. zkate

    zkate Well-Known Member

    До Могиляка. Про нього багато схвальних відгуків
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. marife

    marife Member

    Повернулись ми щойно з чорнобильської. Були на прийомі у Захарусь Мар'яна, нам багато хто рекомендував. Він колись у нас в Стрию працював. Так от, сказав що потрібно видаляти однозначно. Сьогодні не вдалось лягти бо вільних ліжок нема в стаціонарі, домовились на середу, сама операція в четвер. Маю багато питань які не маю кому задати і прошу у вас хоч якоїсь інформації. Як ваші дітки переносили загальний наркоз? Чи можна там перебувати з дитиною(в палаті)? Скільки то все має коштувати? У мене уже починається паніка..
     
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Про ціну не скажу. Загальний наркоз ми вже перенесли тричі. Всі рази нормально, без проблем. Приїдете, поздаєте аналізи, зареєструєтесь в реєстратурі. З дитиною в палаті може перебувати і ночувати один з дорослих. Після операції мені малу віддавали як тільки вона приходила до тями і відразу переводили з реанімації в палату. Виписували наступного дня. Але в вас своя ситуація, може бути по іншому.
    Щодо паніки Мусите бути впевнена, що все буде добре. Бо так воно і буде. І цю впевненість передавати дитині.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. marife

    marife Member

    Дякую.Я з ним ще в лікарнях не бувала. Я навіть уявити не можу як то все буде. В принципі готова була і на стільці ночувати, тільки щоб не сам. Дякую за відгук. А з панікою боротись важко, але стараюсь. для малого це наразі як пригода.
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Хірургічне віддлення в Чорнобильській специфічне. ну, побачите.. Але загалом там дуже не зле і працюють професійні люди. В ппалаті там по троє чоловік. Як правило мама+дитина. Ми спали на одному ліжку, але воно дозволяє. На нульовому поверсі є гарне кафе, правда працює тільки до 17.00. Питайте, що цікавить. Трохи маю досвіду перебування там
     
  8. marife

    marife Member

     
    Останнє редагування: 6 Вересень 2016
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Так, там передбачене ночування мами з дитиною. В кафе їжа смачна. Їсти дають тільки дитині. Ну але їжа лікарняна. Там є холодильник на поверсі. посуд брати. Горнятко і тарілочку таку глибшу. ну і ложка-вилка. Туалет є на дві палати.
    Операційна знаходиться поверхом вище в реанімаційному відділенні. Як його забиратимуть то вже все розкаже анастезіолог. Моя йшла сама з лікарем і їй там якісь казки розказували, то вона і не плакала. Вас в операційну, як ви розумієте, не пустять. Але там лікарі з досвідом. Думаю підхід знайдуть. Аптек є кілька. Одна точно цілодобова.
    Специфічне,бо окреме крило там дітки з онкологією, тому важко психологічно. Не лякайтесь, нічого страшного там немає. Там постійно оперується багато діток. Досвід в лікарів великий. Все буде добре!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. marife

    marife Member

    Дуже Вам дякую, багато мені дали інформації. сподіваюсь, що все у нас пройде добре.
     
  11. Womanira

    Womanira New Member

    Читала,що ви вже видалили гемангіому.Підкажіть, будь ласка, як довго дитинка відходила від наркозу, коли місце загоїлося.І скільки вартувало.Теж збираємося видаляти дитині.
     
  12. Kvitok

    Kvitok New Member

    Допоможіть ,будь ласка,з консультацією у кого вже були подібні операції .Нам 1,5 роки нас у січні чекає операція у Могиляка в Чорнобильській.Як проводять анастезію.Чи роблять попередньо проби.Як проходить післяопераційний період.Якщо можна то вартість анастезії та операції.Дякую.