Хірургічне видалення гемангіоми

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Elizaveta, 30 Квітень 2015.

  1. Elizaveta

    Elizaveta New Member

    Привіт всім,цікавить таке питання,хто хірургічно видаляв гемангіому? Як пройшла операція? В якого лікаря? Скільки обійшлася грошей?
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ви питаєте про дитину чи дорослого?
     
  3. Elizaveta

    Elizaveta New Member

    Дитину,нам 1 рік і 6 міс.гемангіома на шиї
    --- дописи об"єднано, 30 Квітень 2015 ---
    Дитина ,1 рік і 6 міс,гемангіома на шиї
     
  4. martyluk

    martyluk Member

    в нас вона була, але ми її НЕ!!!!рухали і вона сама зійшла до року часу. Ви запитайте чи вона має корінь чи ні? Якщо вона поверхнева-то не є страшно!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Ми видаляєм, але не гемангіому, а невус. Теж з шиї. В Чорнобильській. В Могиляка. Ви в нього консультувались?
     
  6. Elizaveta

    Elizaveta New Member

    Ми в Лукавецького будемо робити операцію
    --- дописи об"єднано, 3 Травень 2015 ---
    все залежить від того яка гемангеома,вони є різні,нам півтора роки,і ми консультувалися в різних лікарів,я це все знаю,але в нас така яку потрібно видаляти,тому цікавлюсь хто вже робив таку операцію.а що таке гемангеома і що з нею робити чи не робити я вже то всьо знаю
     
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    а чому це потрібно робити вже? чи не можна почекати поки дитина підросте? і як буде проходити операція, під загальним наркозом?
    В моїх двох дітей є гемангіоми, в старшої на спинці більша - вже майже зійшла, в молодшої на лиці маленька, але поки навіть не думає сходити. Наразі хірурги кажуть не рухати... Я поки зовсім не переживаю, якщо в меншої сама не зійде, то згодом будемо видаляти, але не раніше як за пару років, і то...
    тобто у вас вона росте і збільшується чи ні?
     
  8. martyluk

    martyluk Member

    та нам ТЕЖ всі казали РІЗАТИ!!!!!! але ми не наважились. ви натисніть на неї і чи вона є тверда всередину? нам 200 лікарів казали різати і лякали нас
     
  9. Elizaveta

    Elizaveta New Member

    Ми вже зробили операцію ,все добре,було багато переживань,але наш лікар все зробив добре,чекаємо щоб зняти шви. Якщо лікар говорить вирізати то неможна ігнорувати,це здоровя вашої дитини,нам всі говорили чекати ,а. Уоли ми пішли до Лукавецького він відоазу сказав шо треба операція і шо вона ніяк сама незійде( в нас педіатр приватний ,у львові дуже хороший і він ше в 7 міс як ми перший раз попали до нього зразу сказав шо він не хірург але гемангеому швидше за все треба видаляти) і Слава Богу шо ми попали і нас прооперували то му шо вона в нас виявилася як "айсберг"видно тільки вершечок ,а під шкірою вона розрослася і майже врослася в шийний мяз,нам треба було відразу їхати до нього і не видумувати нечекати... І всім раджу що з таким тягнути непотрібно,наркоз загальний,але краще швидше видалити,це 21ст. в нас технології в Чорнобельській лікарні інвестовані США,лікарня краща на заході України.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Elizaveta

    Elizaveta New Member

    Самому лізти натискати неможна!!!! ви що?! Лікарі їх акуратно мацають яка вона є глибока чи неглибока. І що вона у вас зійшла?це здоровя вашої дитини,і якщо ви хочете його зберегти то шукайте кращих лікарів ,нетреба проходити 200 лікарів ,достатньо дізнатися кращих 5-10проконсультуватися і вирішити,що для вас краще зробити операцію коли дитина маленька ,і вона забуде про то найближчим часом це як мінімум,а як максимум вчасно зроблена операція може вберегти від негативних наслідків, чи ходити далі тягати ту маленьку дитину по лікарнях шоб їх оглядали кучу різних лікарів які говорять одне і то саме ,а потім дити на з дитинства буде памятати постійні походеньки по лікарнях а потім ше кучу може бути ускладнень і знов лікарні.краще хробити і забути а ніж оце ходити незнати для чого.
     
  11. martyluk

    martyluk Member

    та ми не тиснули з цілої сили-досить легко притулити палецьі це вже чути. малечі зійшла і у чоловіка була в дитинстві і зійшла. і у знайомої синочка була-теж зійшла. і при тому всім казали різати. це вже справа і на розсуд кожної мами. якщо б вона збільшувалась, то я не сперечатимусь-треба різати, а якщо ні-то може все ж варто почекати. але це лише МОЯ думка)
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2015 ---
    я ще не бачила ХІРУРГА, який би не сказав різати) це ж їх робота. P.S. не в образу хірургам) у мене проблеми із хребтом, так мені вже 20 хірургів сказали різати)))
     
  12. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    От не треба, той самий Могиляк купу людей відправляє з тим, що їм оперуватись не треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. марі177

    марі177 Well-Known Member

    і в нас була гемангіома.але тепер пропала принаймі поверхнево,на УЗД ще не ходили.хоча сказали видаляти аж перед школою
     
  14. Elizaveta

    Elizaveta New Member

    Нам говорили чекати ми чекали ,і вона в нас ніби як починала зменшуватися ,хірург в поліклініці і в чорнобильській сказали шо вона проростає шкірою ,і шо помаленьку зменшується ,і ми непереживали до півторароки ходили показували різним лікарям і всі казали шо нерухати ,вона сама пропаде,коли ми попали до Лукавецького він зразу сказав різати,шо немогли нам сказати з токою гемангіомою чекати,шо такі нерозсмоктуються бо вона як айсберг,вона зовні неросла а в середині розросталася.
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2015 ---
    Я думаю в тій лікарні достатньо роботи,і сумніваюся шо хтось хоче робити лишню роботу,ще й здоровям маленьких дітей ризикувати,до Могилюка шоб операцію на гемангеому зробити сусідка попалати записалася аж за півроку саме швидше,тай гемангеома це не є вже така серйозна операція шоб на ній заробляти,в них є набагато серйозніші і важчі випадки
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Якщо батьки хочуть оперуватися саме в нього, то ви хочете сказати, що він не візьметься за таке?
     
  16. martyluk

    martyluk Member

    ага, не візьметься-ціну набивають тільки. це так само, як усі. от наприклад, історія-у мене знайома фотограф і одного разу їй подзвонили і запитали чи вона вільна на певне число. у неї замовлень майже не було і вона ТОЧНО ЗНАЛА, що ВІЛЬНА, але відповіла так: у мене усі дні такі завантажені і я мушу глянути у записник, у мене завжди віс записуються 4 місяці наперед!!!! ну, але вже раз ви просите, то я зроблю для вас виняток і погоджусь пофотографувати вас. а на іншому кінці провода подумали-ах, який класний і популярний та страшенно завантажений замовленнями фотограф. от так моя знайома набила собі ціну, а замовники думають ще досі як їм пощастило. ось так і з лікарями) зробили серйозний та заклопотаний вигляд і все-пацієнт готовий))) але знов повторюсь-це тільки моя думка)
     
  17. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Дурниці. Якщо до Могиляка то запис реально за пів року на операцію. Якщо вона не є терміновою. Ми зараз в квітні записались найскорше на червень. Перед тим оперувались можна сказати поза чергою, бо свою пропустили, мала захворіла. Через півтора місяці з'явилось вікно,бо там дитинка не змогла приїхати і нас взяли. То ми в той день оперувались четвертими. Я на свої очі бачила і лікарню і кількість людей і черги на консультацію. Люди Бог зна звідки їдуть. І то не тому, що лікар такий приємний,скорше навпаки. Він мега специфічний і з ним важко. Але роботу свою робить добре і без потреби не оперує. Дуже багатьох відправляв, бо їм операція непотрібна. Ми ж видалялєм невус. Забрали зараз половину. Попереду ще багато. Потім возили на Броньову, перевіряли на злоякісність. Дякувати Богу все добре.
    Не варто розкидатись словами і міряти всіх лікарів по своїх уявленнях. Є випадки, коли операція дійсно потрібна. Але вирішувати батькам і явно не на форумі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Elizaveta

    Elizaveta New Member

    Я з вамоперації, повністюна рахунок форуму ,мені цікаво в кого як пройшла операція,тому що тоді переживала,зараз вже місяць після операції Слава Богу всьо добре!
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2015 ---
    Ну це фотограф в яуого кучу вільного час і який просто набивав ціну,а це лікарня,в яку люди з різних міст приїжають,і робота в них завжди є,набивати ціну їм смислк нема,бо і так достатньо зароблять.
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2015 ---
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2015 ---
     
  19. Elizaveta

    Elizaveta New Member

    Вибачте за граматичні помилки,пишу з телефону,постійно мене вертає на перше повідомлення або взагалі вибиває,дуже важко відписувати
     
  20. marife

    marife Member

    У малого( 5 років) гемангіома на руці ( у вигляді пухлинки). Ми зі Стрия, дали нам направлення в онкополіклініку ,як виявилось дорослу,нас з горем пополам прийняли і сказали їхати на броньову видаляти.
    Дівчата, хто видаляв там? Який хірург добрий? Як то взагалі виглядає? Чи пускають до дому чи нам з речами їхати потрібно? І саме болюче, скільки це все коштує? Чи платні палати і т.д.