Хімічна (і не тільки) чистка килимів

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Steba, 27 Липень 2012.

  1. Steba

    Steba Member

    Дівчата, хто і де чистив килими? У мене майже весь білий і має довгий ворс. Штучний. Новенький був гарний. За три роки дуже змінився. Чисток у Львові є багато. Хотілось би почути Ваші відгуки про цю процедуру.
     
    Останнє редагування модератором: 27 Липень 2012
  2. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    я от теж би хотіла почистити. знайшла телефон. чистять карчером надому. правда там 14 грн. квадратний етр. якщо цікавить, напишіть пп.
     
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    щось не знайду теми, але десь вже обговорювали чистки килимів...
    Мене цікавлять відгуки,хто на автомийуці чистив? яка вартість, на якій мийці і власне чи задоволені.
    Я весною чистила тут-незадоволена. !!! Хоч по сервісу і зручно- забирають/привозять килими(+50 грн до вартості чистки) , але килим з дитячої привезли напівсирим та і почистили так собі на 4
     
  4. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    актуальна для мене тема.
    хто має вдалий досвід у чищенні довговорсного білого килима?
    де то роблять добре і якісно?
    хвилююсь, щоб добре він просох і не затух, тому чистка в хаті мені не підходить. на весну дуже хочеться освіжити.
     
  5. носик

    носик New Member

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    і я незнаю куди звернутися.
     
  6. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    Також літом чистили килим на автомийці-лишись незадоволені. Він ніби і став чистішим, але все рівно лишився "запах" ( доця також робила на нього все ,що могла) з часом ,правда, трошки вивітрівся,але все рівно є. А по-друге, чи його занадто гарячою водою мили чи що,але ворс став такий як залежаний і жорсткий. Так що напевно краще все- таки віддавати на спеціалізовані хім.чистки.
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    100% треба
    Ми також чистили на мийці, то видно було тільки, що його змочили або злили водою, а не чистили і запах був жахливий
     
  8. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    Ми влітку чистили на мийці. Приїхали забирати, а він таким затхлим трохи смердить. Причиною було те, що якраз падали дощі. Вони не мали де сушити. Ми забирати відмовились. Почистили знову, то вже був без запаху. Але шоб я сказала, що там супер почистили, то ні.
    Наступного разу планую віддати в якусь спеціалізовану чистку...але куди?
     
  9. Zara White

    Zara White New Member

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    Розкажу і я свої пригоди з хімчисткою...
    Замовила спец службу чистити білий довговорсистий ковролін , після року експлуатації він вже не білий зовсім, плями від крейди, доріжка витопталась від ходіння, тому вирішила не пожаліти грошей, промоніторила і вибрала хорошу службу з професійними мийками керхер і засобами...коли чистили я була здивована такий біленький ставав, сохнув десь два-три дні, після того як висох - знову став таким ж як був....я передзвонила з претензіями, за що я заплатила гроші, результату ніякого...вон приїхали щераз все помили почистили....сліди від крейди лише відмились, все решта знову такий як був....бачу що треба просто поміняти покриття

    ПОтім сказали що білий довговорсистий нереально повернути до гарного стану....

    Ще мили диван - то задоволена...
     
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    я вже десь писала що задоволена чисткою килимів у нас у Винниках на мийці
    Платила літом 7 грн/м кв
    Але для себе одразу вирішила здавати в чистку лише літом та кінець осені(коли ще дуже тепло)
    в мене килими не білі, але в знайомої килим 3 на 4 білий з ворсом 3-4 см то почистили добре
    щоб не було запаху треба добре! просушити
     
  11. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    приїхав сьогодні наш килим з хімчистки.
    ще повністю не розгорнула і прискіпливо не обдивилась, бо спить ляля, не хочу шуміти. але те, що помітила - ворс піднявся і спушився, бо був дуже "затовчений" і збитий, що ніякий пилосос його вже не піднімав, колір (світломолочний) посвіжілий, і видно різницю, між тим, коли його забирали і тепер в кращу сторону, сухий, є легенький приємний запах чистячого запаху .
    за килим 2х3 м заплатила 180 грн і 50 грн за доставку.
    дуже швидко - в середу забрали, сьогодні, понеділок, до обіду привезли.
    загалом задоволена, казав той чоловік з доставки, що ці коврики запускати не можна, бо настає момент, коли вони просто не піддаються чистці, сірі і все..
    ще скажу, що перед хімчисткою в нас було пару аварійних ситуацій на коврику різного характеру :), Катька постаралась, то я вдома намагалась чистити всякими засобами з супермаркетів, моя однозначна думка - на довгий ворс їх застосовувати не можна, бо стає ще гірше, суха речовина, з якої складається піна забиває ворс, пилосос не все витягує, і до того ще гірше притягується бруд, волокно стає дуже збитим.
     
  12. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    дівчата, ніколи не здавайте сюди килими! http://himchustka-lviv.at.ua/index/khimchistka_kilimiv/0-13
    це жесть, килими приїхали тухлі, помнуті з іржавими потьоками. Я не мала можливості зразу прогляну, бо мала хвора і плакала, а коли я їх розкрила через 2год, то жахнулася, вся хата смердить. Як мені відшкодувати збитки, бо ті хами ще і не хочуть визнати свою вину. На що мені опиратися, бо як прийдеться купляти нові килими, то за свої гроші
     
  13. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    дівчата, як мені домогтися щоб вони або повернули кошти або почистили нормально килимки, вони ігнорують мої звернення? куди мені піти? чи то плюнути і забути
     
  14. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    На днях віддавала в "хімчистку" на автомийку килимову доріжку з коридору. Доріжка з досить високим ворсом і з білими фрагментами
    [​IMG]
    біле у вхідних дверей в квартиру було вже далеко не біле, хоча й пилосошу щодня...
    І вот привезли сьогодні - а вона як нова, чистюсенька, пухнаста і що головне сухенька
    Чистила на автомийці, що біля гот. Супутник, під мостом. Якщо когось цікавить дам координати в ПП. Ціна 15 грн за 1м2, і 20грн/м якщо взагалі килим волохатий. Забрати килим і завезти назад у їхньому виконанні ще +20 грн до суми замовлення. ЯК на мене ціни нормальні. Єдине що - сушать на відкритому повітрі, тому мабуть в сонячну погоду кращє здавати в чистку ніж скажімо в холодну пору року
     
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    А на чорновола хтось чистив ? там теж є автомийка. і там завжди так багато коврів сохне на вулиці. Цікаво , що там по цінах, бо теж треба почистити.
     
  17. Лесик

    Лесик Member

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    З негативу- не раджу користуватись хімчисткою на І.Франка.
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    Ми там чистили- задоволена, бо здавали килим найгірший з хати, на якому дитина їла, пила, малювала і т.д).килим забрали, як новенький, сухенький і без запаху.
    Додам, що здавали туди найгірший, бо мали негативний досвід чистки на Дельфіні. Здали величезний килим, забрали вонююючий, як везли він складений був і не було чути, розстелили і чуть не повмлівали так смердів. Таке враження було, що вони його і не чистили, а просто намилили чимось, злили водою і то не добре , бо воняв не виполоканим порошком(чи іншим засобом). Чоловік поїхав до них, то так і сказали, що килим величезний, важкий і їм важко було його прати
     
    Останнє редагування: 23 Серпень 2013
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    Ми вже місяць без килима.
    Віддали чистити, чекали 2 тижні, забрали смердить неможливо. Відвезли, сказали, що почистять знову. І знову 2 тижні... Подзвонили, щоб забирали, чоловік приїхав ні з чим. Каже, що далі смердить брудною шматою.
    Адміністратор по телефону сказала, що то всі килими з довгим ворсом так спочатку смердять, їх треба провітрити, а потім в хату нести:girl_devil: Ну то провітрюйте блін, чи то я би мала забрати провітрювати, а потім знову до них везти?
    Той чоловік, який чистить, сказав, що провітрить і воно перестане смердіти...Чекаємо далі.
    Чи то в нас килим якийсь особливий, чи що? Дурдом блін.
     
  20. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    думаю швидше проблема в тому що не просушили
    Я свої здаю тільки в 30 і вище градусну жару, завезла ввечері, але прошу щоб прали зранку, до вечора висихає, потім ще від 19 до ночі в себе вивішую на вулиці на турнік і все нормально.
    Запах це коли зле сушили, можливо попрали ввечері і кинули в закрите приміщення на ніч